iman7

Banowanie kont na Twitter

Polecane posty

Siema, wie może ktoś, czy aktualnie banują konta na Twitterze masowo założone softem? Oczywiście konta zakładane by były na zmiennych IP, z różnych skrzynek mailowych. Czy wybór weryfikacji ma jakiś wpływ na banowanie kont? Czy ma ktoś jakieś wskazówki na to aby konta nie były banowane?

Chirurg, stomatolog, kardiolog, laryngolog, neurolog, ortopeda w jednym miejscu! Klinika medyczna - Klinika Jurajska

@FrejaJeśli na gieldach szpredają w dzięsiątkach tysięcy konta Twitera również stażowe, to znaczy, że zakładać automatem można i nie wszystkie są banowawe raz mają tyle na spzredaż. Ale podbijasz i oczekujesz na przepis jak to robią?

re287am9.jpg

W sumie to interesowałaby mnie odpowiedź na pytanie, czy żeby skutecznie zarejestrować kilka-kilkadziesiąt kont na takich portalach jak twitter czy FB wystarczy mieć garść starterów telefonicznych, czy może trzeba się jednak bardziej postarać.

Bo próbowałam eksperymentalnie założyć kilka kont i już przy 2-3 pojawia się "wykryto nietypową aktywność" i "podaj nam swój numer telefonu". Używam zmiennego IP, przeglądarki która kasuje ciastka (i wszelkie inne lokalnie przechowywane informacje). Nawet nie robiłam tego tego samego dnia.

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że przeglądarkę można identyfikować po jej unikalnych cechach, czcionkach itp. I dlatego zastanawiam się, czy te parę złotych na startery wystarczy, czy pomimo to będzie "nietypowa aktywność"?

Freja Draco - moje drakońskie poglądy.

Napisano (edytowany)

A przze konto dla twórców aplikacji mobilnych próbowales Twitter ma swoje API przeiceż? Dodatkowo jest taki soft który nazywa się Zennodroid, on pracuje z androidem zainteresuj się nim....

Edytowano przez MaxPan
  • Thanks 1

re287am9.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.