Jump to content

Recommended Posts

REF: https://appsumo.com/keyword-hero/?r=o35k

bez REF: https://appsumo.com/keyword-hero/

W skrócie: Keyword Hero pokazuje w Google Analytics na jakie słowa kluczowe były odwiedziny. Czyli funkcjonalność, jaka była kiedyś w GA. Dla tych, dla których Search Console jest niewystarczające.

lifetime access za 49$

Jest to narzędzie dość drogie, bo w tej wersji za miesiąc kosztuje normalnie 29$.

Jak dobrze rozumiem, jest to wersja Gigant, czyli:

Cytat

checks your 1000 most frequented URLs.

No i w komentarzach pojawia się pytanie o ilość witryn. ODP:

Cytat

The deal is per domain only but stackable!

To chyba normalne w każdej wersji tego softu, ale nie wiem jak to dokładnie rozumieć. Niedługo triala będę instalował, zobaczę jak to działa.

Ja to testuje i na razie po dwóch tygodniach jestem raczej średnio zadowolony. Not provided spadło do 57% ale mocno zniekształca wyniki. Np klasyczny organic w porównaniu do tego z keyword hero jest mniejszy o około 10%. Im dłuższy okres tym lepiej dlatego dam mu jeszcze z miesiąc dwa na testy. W moim przypadku abonament za 9$ wystarczy ale na razie na darmowym jadę. Samo określanie słów raczej poprawne i na razie jestem za tym aby się skusić na pakiet za 9$. Plusem jest to że naliczają za stronę nie za liczbę słów kluczowych. Dla mniejszych stron jak znalazł.

Pozdrawiam

Pysio

Domondo.pl nowy sklep z osłonami przeciwsłonecznymi

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By vao
      Witam. W Google Search Console w kategorii Stan dla strony
      http://www.zewecki.pl  widnieje komunikat "Strona zeskanowana, ale jeszcze nie zindeksowana. Stan: Wykluczone". Dotyczy 50 podstron od 7.04.2019, co może być przyczyną i jakie działania muszę przeprowadzić? Dodam że od 04.2019 zakończyłem współpracę z firmą świadcząca usługi pozycjonowania.
    • By ChristopherGross
      Witam,
      Konta na forum zakładałem już bardzo dawno temu, można by rzec, że jestem wychowany na pozycjonowaniu strony w czasach kiedy spam i katalogi potrafiły robić całą robotę.
      Było znacznie łatwiej osiągać szybkie pozycje i budować niegdyś najważniejszy "PR" Dziś wiadomo - czasy inne i trudniejsze. Wracając do tematu:

Kupiłem już chyba używaną niegdyś domenę
      OtoKrakow.pl i postawiłem na niej regionalny serwis ogłoszeń nieruchomości oparty na wordpressie.
      W wyszukiwaniach google domena z mojego hostingu "OtoKrakow.nazwa.pl" przeważa w wyszukiwaniach nad tą główną na której mi zależy. Jak temu zapobiec? W czym zrobiłem błąd ? Google Seach Console, tydzień temu dodałem stronę do systemu i dalej nic nie informuje mnie o jakichkolwiek wynikach. Czemu ?  
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i liczę na konkretną pomoc bez uszczypliwości
    • By palusz
      Część,

przeszukałem forum pod kątem podobnego przypadku ale nic nie znalazłem, więc z góry przepraszam jeżeli się powtarzam.

Od miesiąca prowadzę bloga po angielsku na temat podróży służbowych. Przygotowałem się trochę do tego cztając masę anglojęzycznych artykułów na sieci.
      Opis sytuacji:
      1. Stronka na wordpresie z Yoast SEO na pokładzie
      2. Hosting: Zenbox.pl
      3. Start: 07.04.2018
      4. Domena: leantravellerguide.com
      5. Sukcesywnie dodawany content, rozbudowany, własny (ok. 2000 znaków każdy), robiony keyword research zgodnie z zachonimi poradnikami (keyword golden ratio ~ 0,25). Dotychczas 6 artykułów, wszystkie z Yoast SEO na zielono (ta kropeczka).
      6. Pozycjonowane na słowa kluczowe jak w załaczonym pliku

Myślałem, że po miesiącu chociaż pies z kulawą nogą się napatoczy i wejdzie na stronę przez google, ale rzeczywistość jest okrutna:
      1. Search console pokazuje jedno kliknięcie prawie miesiąc temu i od tamtego czasu nic. Zero... (screenshot w załączniku posta)
      2. Stronka jest zaindeksowana w google = 39 linków (screenshot w załączniku posta)

Mam wrażenie, że robięc coś źle ale nie potrafię wpaść co - jeżeli ktoś mógłby mi powiedzieć czy to tak powinno wyglądać, czy coś mam zmienić, to proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Łukasz

• By Iguana
      Ktoś poleciłby jakiś kurs wideo Google Analytics?
    • By ojciec17
      Od kilku dni zauważyłem, że roboty Google nie reagują na prośbę o indeksację nowych treści w sekcji Pobierz jako Google
      Czyżby Google coś szykowało, albo to tylko "chwilowa" awaria?
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy