Jump to content
FLOWSEO

Jedno konto Business Manager pod wiele stron czy inaczej...?

Recommended Posts

Dzień dobry, 

jak w tytule - co rekomendujecie i dlaczego:

1. Jedno BM i wiele stron Klientów - za i przeciw?

2. Zakładanie zawsze nowego konta dla każdego Klienta i przemieszczanie się między nimi - za, np. statystyki dla jednego klienta, a nie całego konta, brak problemów z oceną kosztów w dowolnym momencie. Przeciw, np. brak wygody i potrzeba przeklikiwania się między kontami

Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam Was wszystkich serdecznie!

Jak masz bardzo dużych klientów to warto mieć dla nich osobne konta.

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

@jimmi Dzięki za odpowiedź - bardzo duży to H&M i Coca Cola? Takich nie mam. Ale duże, rozpoznawalne biznesy lokalne.

Możesz mi rozwinąć swoją odpowiedź dlaczego miałoby sens dzielenie przy dużych, a przy mniejszych już nie?

Osobiście małych bym nie dzielił bo to trochę zachodu a mając np. takie narzędzie jak fasttony to się opłaca korzystać z różnych funkcji.

A dużych to po prostu bezpieczniej żeby żaden inny klient nie miał negatywnego wpływu na kampanie.

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By DERYK86
      Dzień dobry

W nawiązaniu do tematu,

Zajmuje się tworzeniem atrakcyjnych artykułów sponsorowanych oraz treści na strony internetowe i blogi. Tworzę również ebooki i obsługuje konta w mediach społecznościowych. Pracuje wykorzystując Menedżera Reklam.

Wykonuje przede wszystkim artykuły eksperckie, wpisy blogowe lub ebooki - fachowe, o ściśle określonej tematyce, techniczne, poparte badaniami naukowymi, posiadające bibliografię i określony konstrukt. Opieram się na branżowej literaturze i publikacjach naukowych. Większość czasu poświęcam na dokładne szukanie informacji na dany temat. W swojej pracy stawiam na jakość.

W trakcie tworzenia dopuszczam dwie drogi współpracy - wolną rękę dla mnie i korekty na koniec, lub współpracę w oparciu o wspólny plan i edycje etapową.

Zachęcam do przejrzenia wykonanych przeze mnie realizacji w zakładce PORTFOLIO na mojej stronie internetowej (adres poniżej).

Chętnie przedstawię zainteresowanym rezultaty moich działań – np. zdjęcia pozycji stron z narzędzi do analizy.

Ciągle się rozwijam, czego dowodem jest uczestnictwo w szkoleniach. Ukończyłem "Copywriting Sprzedażowy" u Pawła Tkaczyka i "Facebook PRO" u Piotra Chmielewskiego.

Nawiązując ze mną współpracę możesz liczyć na stały kontakt e-mailowy i telefoniczny (preferowany).

Rozliczenie: preferowana faktura

Kontakt:

Jakub Szlosek
      505 950 952
      biuro[malpa]obiezytekst.pl
      GG: 8010163
    • By Polish4G
      Witajcie Forumowicze.

Chciałbym przedstawić wam projekt Polish4G - polskie mobilne proxy.

Dla pierwszych 10 osób proxy w niższych cenach 50 PLN.
    • By HelloBeauty
      Witam wszystkich.. 
      Próbuje dodać na facebooku post sponsorowany..
      Za każdym razem wyskakuje mi komunikat że reklama nie może być wyświetlana ponieważ dotyczy oferty kredytu, zatrudnienia lub nieruchomości...

Post przedstawia się nastepujaco:

Kochana babeczko♥️
      🍀 Marzysz o pięknych i zadbanych paznokciach zarówno od święta jak i na co dzień ?? 💅 
      🍀🍀 W Hello Beauty zadbamy, aby Twój manicure był wyjątkowy i trwały👌👍
      ▶️ Sprawdź sama♥️

Dodatkowo wstawiłam zdjęcie paznokci z krotkim tekstem "HelloBeauty"

Prosze o pomoc, pozdrawiam. :-) 

• By madzia8162
      Witam, na sprzedanie posiadam dwie strony na facebooku o tematyce rozrywkowej. Jedna strona ma 198k+ polubień, druga zaś 133k. Najchętniej sprzedam obie strony za jednym razem. Fani są z Polski, zdobywani w sposób naturalny. 
      Na stronie 198k: 76% to kobiety, 24% mężczyźni.
      Na stronie 133k: 73% to kobiety, 27% mężczyźni.

Za obie strony chcę 6500,00 złotych. Natomiast jeśli ktoś zainteresowany jest tylko jedną stroną to liczone jest 0,02 zł od fana. 

Oświadczam również, że strony są własnością Facebooka. Ja sprzedaje swoją pracę i czas włożony w rozwój strony. Pozdrawiam.

Po więcej informacji zapraszam na e-mail: fanpage2.biznes@gmail.com

• By ErnestM
      Witam,

chce kupic kupony do facebook ads, czy ktos dysponuje? Zalezy mi na 3 po 100 euro.

Te: +32499114480 / Ernest

Kontakt: Prywatna wiadomosc lub podawac ceny w postach ponizej, nie wystawiam faktur. Platnosc PayPal/przelew.

Pozdrawiam,

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy