Polecane posty

Zrobiłem samodzielnie stronę oraz zaprojektowałem logo.

Strona ma przedstawiać moje portfolio i ofertę fotografii ślubnej. Czy jest czytelna? Czy zachęca do skorzystania z usługi?

Proszę o ocenę. Będę wdzięczny za wszystkie uwagi, również te krytyczne.

radoslawkwiatkowski.pl

Z góry dziękuję.

Gratulacje robienia od początku do końca stronki, i to nie na wp jak prawie każdy.

Logo zamysł fajny, ale chyba musisz trochę kolorami się pobawić "umowna czerwień" zlewa się z ciemniejszym tłem.

fajne rozwinięcie inicjałów :D

• Thanks 1

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

W dniu 9.02.2018 o 12:49, RadekKw napisał:

zaprojektowałem logo.

Strona okej, doczepiłbym się pierwszego zdjęcia w slajderze - sztuczne jest. W logo jak dla mnie o jedną linię tekstu za dużo. Osobiście chyba zrezygnowałbym z imienia i nazwiska a Fotografia Ślubna dał na czerwono.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

W dniu 11.02.2018 o 22:00, Nikonem napisał:

Strona okej, doczepiłbym się pierwszego zdjęcia w slajderze - sztuczne jest.

Bo to fatalnie oszparowana para po wstawieniu do tła parku.

• Like 1

8 hours ago, Borgis said:

Bo to fatalnie oszparowana para po wstawieniu do tła parku.

Zdjęcie wykonałem w Rhododendron Park - Kromlau i jest oczywiście prawdziwe, nawet obróbka była niewielka.

Nie umieściłbym tego zdjęcia jako pierwsze, ale kilka osób mówiło mi, że jest przepiękne i powinienem wstawić je jako pierwsze, dlatego tak zrobiłem. Osobiście wybrałbym inne zdjęcie z mojego portfolio. Teraz widzę, że ta fotografia może się jednak nie podobać. Pomyślę nad zmianą.

Dzięki za opinię.

To ja bym je wywalił, bo wygląda jak szparowane. Być może to kwestia kompresji ale obie postacie mają taką otoczkę, że to jest pierwsza myśl jaka przychodzi do głowy.

@RadekKw co do zdjęć to faktycznie trochę wieje sztucznością

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Jest ok, tylko drobne bledy w ladowaniu grafiki. Laduja sie sporo po czasie.

strona przeładowana, za dużo upchanych informacji na raz, logo niestety mocno typowe dla branży,

zobacz na sekcje poniżej - wszystko wygląda mocno templatowo bardziej jak dla portalu informacyjnego z newsami niż z polotem lub po prostu graficznym projektem, klienci mają kupować Cię po wizerunku Twojej strony, która jest bardzo portalowa, brak tutaj jako tako designu i świeżego podejścia, które w tego typu branży jest ważne.

Projektowanie stron internetowych hauerpower.com - funkcjonalny minimalizm, prowadzę blog graficzny - inspiracje z branży, nowości, przeglądy awwards, css gallery, porady i zagadnienia SEO. Wszystko na temat dobrego designu i projektowania www.

9 hours ago, harry128 said:

strona przeładowana, za dużo upchanych informacji na raz, logo niestety mocno typowe dla branży,

zobacz na sekcje poniżej - wszystko wygląda mocno templatowo bardziej jak dla portalu informacyjnego z newsami niż z polotem lub po prostu graficznym projektem, klienci mają kupować Cię po wizerunku Twojej strony, która jest bardzo portalowa, brak tutaj jako tako designu i świeżego podejścia, które w tego typu branży jest ważne.

Dzięki za opinię. Chyba rzeczywiście jest w tym dużo racji. Chociaż mam nadzieję, że jednak strona będzie się podobać młodym parom. Faktycznie jest dużo informacji. Chciałem po prostu, aby klienci mogli poza samym portfolio przeczytać o produktach i sprawdzić ceny oraz referencje.

Podzielam uwagi przedmówców. Logo ma za dużo rodzajów czcionek i jest niewidoczne na tle zdjęć. 

Zdjęcie z parą faktycznie wygląda jakby ich ktoś wkleił na chama :)

Na dole jest sekcja Referencje i przycisk Dodaj opinię - jest on niewidoczny i przydałaby się pod nim mała przestrzeń. 

Ja logo nawet nie zauważyłem, zniknęło gdzieś w tle zdjęć, które je zdominowały. 

Poradnik rozbudował bym o więcej porad niż tylko 1 stronę. 

W polecane strony zmienił bym linki wychodzące na Nofollow bo jest ich tam tyle że google może potraktować to jako spam / katalog albo coś podobnego. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.