Evil77

Test linków 80 linków w artykułach za 304zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Pomijajac fakt, ze wiekszosc precli byla taka sobie i tak sobie podlinkowana to powinienes byl jeszcze zrobic sobie osobne landing page na rozne miasta, a nie walic wszystkiego na glowna. Teraz zeby to 'odkrecic' bedziesz musial pobawic sie z profilem linkow i natluc duzo linkow bez exact-match (goly url, 'strona www', nazwa firmy, 'wiecej' itp.) zeby filtra nie dostac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na YT narobiłem sporo samych adresów (może ponad 30), i kupiłem 50 linków z ogłoszeń i 30 z stron social media gdzie będą tylko adresy. Swoją drogą myślałem że te linki z YT to mocno ruszą pozycję a tu nic ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Evil77 napisał:

Swoją drogą myślałem że te linki z YT to mocno ruszą pozycję a tu nic ;/

Przynajmniej zdobyłeś okruch wiedzy co działa, a co nie. Linkami z SM trudno wbić nawet wypas owiec na Podhalu

Jeden seo rabin powie tak, a inny powie nie.

Zostałem SEMitą, żeby nawet w pracy siedzieć przy komputerze B)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdy przeczytałem wszystkie Wasze posty, to od razu zrozumiałem dlaczego profesjonalne pozycjonowanie tyle kosztuje, dokładnie mi chodzi i działania na innej domenie, następnie powielanie tych działań na swojej docelowej domenie. Tak samo dostęp do różnych narzędzi, roboczo godzina, zusy podatki pensje itp itd. To po prostu musi kosztować bo Wasze działania jeżeli są dobrze robione tzn bezpiecznie, to są bardzo czasochłonne, oraz kosztowne. 

Wpadłem na kolejny genialny pomysł z przejęciem domeny, ale to jutro opiszę jak będę miał chwilę czasu.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi