AEZEET

Duplikaty meta description

Polecane posty

Witam,

tak to znowu ja i moje problemy :D 
Dzisiaj chciałbym się uporać z duplikującymi się meta desription na kategoriach i najlepiej sprzedających się produktach. O co dokładnie chodzi ? Już tłumaczę, otóż sprawdzając sobie stronę WebSite Auditorem znalazłem informacje, że moje meta description jest często takie samu dla kilku linków. Tylko teraz tu jest haczyk, ponieważ są powielone na np. drugiej stronie z tej kategorii czy trzeciej. Wygląda to mniej więcej tak:

Strona
Best sales - Cork24
Meta description
Best sales cork products

Best sales - Cork24
Best sales cork products

Best sales - Cork24
Best sales cork products

I tu teraz pada moje pytanie jak zrobić aby na każdej 1, 2,3 itd stronie był trochę zmodyfikowany opis. Dla przykładu Best sales cork products page 1, Best sales cork products page 2 itd.

Początkujący pozycjoner, który zaczyna karierę :D Rzucony chyba na głęboką wodę mam nadzieje, że się w niej nie utopię. Zapraszam na jedną ze stron którą się zajmuję. Może akurat wy potrzebujecie materiałów korkowych :D Tutaj! Tutaj! lub Tutaj !

Presta 1.6.1.6

Początkujący pozycjoner, który zaczyna karierę :D Rzucony chyba na głęboką wodę mam nadzieje, że się w niej nie utopię. Zapraszam na jedną ze stron którą się zajmuję. Może akurat wy potrzebujecie materiałów korkowych :D Tutaj! Tutaj! lub Tutaj !

A nie masz możliwości definiowania automatycznych opisów? jak masz to wrzuć w nie np. nazwę kategorii.

Możesz również wykonać 301 dla tych linków...

DAMTOX.PL - pozycjonowanie stron!

StolicaZdrowia.pl - Portal o zdrowiu

Polecam hosting (bez reflinka) - whosting.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.