• ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Pozycjonusz
      Pozycjonusz.pl - pozyskaj nowych klientów Twojego lokalnego biznesu!

Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi pozycjonowania lokalnego, dzięki której pozyskasz wartościowe linki z wielu źródeł. Jest to idealny wybór dla biznesów opierających się na lokalnej, regionalnej społeczności.

Kompleksowy lokalny link building jest usługą, w której oferujemy pozyskiwanie linków do Państwa strony. Urozmaicone linki pozwolą na zbudowanie bezpiecznego i naturalnego profilu linków przychodzących.  Miejsca z których jednocześnie możemy pozyskiwać linki to:
      ⦁    NAP (Name, Adres, Phone)
      ⦁    Artykuły sponsorowane
      ⦁    Serwisy ogłoszeniowe
      ⦁    Katalogi Firm

Dodatkowo nasza firma może zająć się wizytówką Państwa firmy w Google Moja Firma. Począwszy od założenia jej, wypełnienia wszystkich potrzebnych informacji, po prowadzenie jej. Posiadanie aktywnej i uzupełnionej wizytówki jest nieodłącznym elementem pozycjonowania lokalnego.

Dlaczego warto inwestować w lokalne seo?

Usługa pozycjonowania lokalnego skierowana jest dla przedsiębiorstw handlowych, produkcyjnych i usługowych działających na terenie konkretnego miasta bądź regionu oraz dla firm posiadających oddziały na terenie Polski.
      Linkowanie Państwa strony jesteśmy w stanie realizować już od 159PLN.

Po więcej informacji, zapraszamy na stronę - https://www.pozycjonusz.pl/lokalne-seo/

Jeśli dalej zastanawiasz czy pozycjonowanie lokalne jest ważne, sprawdź nasz wpis - https://www.pozycjonusz.pl/dlaczego-warto-inwestowac-w-pozycjonowanie-lokalne/

Cennik wszystkich naszych usług - https://www.pozycjonusz.pl/pozycjonowanie-stron-cennik/

Dane kontaktowe:
      POZYCJONUSZ Patryk Chlabicz
      ul. Sienkiewicza 1/1 lok. 102
      15-092 Białystok

POZYCJONUSZ Patryk Chlabicz
      ul. Plac Solidarności 1/3/5 lok. 503
      53-661 Wrocław

NIP: 542-305-11-83 REGON: 200258577
      (biura czynne: pn. - pt. 8:00 - 16:00 )
      Tel: 535 901 662
      kontakt@pozycjonusz.pl
    • By Seochess.pl
      Q&A

1. Jak Wykonujemy Audyt?

Wykonujemy kompleksowy Audyt z wykorzystaniem narzędzi takich jak Ahrefs Czy
      Moz. Skupiamy głównie uwagę na 

- Parametry domen z Top 10
      - Strukturę Logistyczną i Semantyczną Top 10
      - Słowa kluczowe Top 10
      - Linki Które Domeny Te Wykorzystują
      Czas wykonania Zlecenia to 4 dni (w zależności od słowa kluczowego). 

2. Jak Wykonujemy Re-Linking?

Na podstawie Audytu Seo wykonujemy Re-linking czyli Programowanie zwrotne
      większości linków które buduje konkurencja. Stosujemy głównie linki z wysokim DR, eliminując słabe linki. Linki będą pochodzić z For, Social Bookmarks, Komentarzy blogowych, Guest Post oraz Blogów. Na życznie możemy również wykonać zaplecza Domenowe podobne do tych z konkurencji. 
      Czas wykonania zlecenia to 5-15 dni (w zależności od słowa kluczowego)

3. Jak Podbijamy Parametry?

Na podstawie znalezionych linków budujemy silne zaplecze linkowe które podbije każdy parametr na Moz, Ahrefs bądź Majestic. Czas wykonania zlecenia to 5-15 dni (w zależności od słowa kluczowego).

4. Jak Wyrównujemy Strukture Słów Kluczowych?

Wykonując zlecenie na Re-Linking jednocześnie możemy wyrównać niesymetryczność słów kluczowych. Czas wykonania zlecenia to 5-15 dni (w zależności od słowa kluczowego).

Po więcej informacji proszę zapytać na maila. Aby wycenić cenę pakietu potrzebujemy zobaczyć wielkość projektu. 

Dane kontaktowe:

MAIL : support@seochess.pl

Więcej  o Pakiecie tutaj
    • By KorneliaOrwat
      Cześć forumowicze,

Czy moglibyście doradzić mi w następującej sprawie:

1. Mam bloga (od trzech lat na wordpressie) o podwójnej tematyce, co sprawia, że mam dwie grupy docelowe. Mam też grupę czytelników, którą interesują oba tematy, ale są oni jednak w mniejszości, mam wrażenie. Dochodzę do wniosku, że powinnam bloga rozdzielić na dwie osobne strony (osobne newslettery, osobne instagramy itd).
      2. Blog jest pod adresem korneliaorwat.pl. Do tego mam wykupioną domenę odsmiecownia.pl (nazwa domeny odnosi się do drugiej tematyki bloga), i z tej domeny jest zrobione przekierowanie na główną domenę, którą jest właśnie korneliaorwat.pl.
      3. I teraz właśnie moje pytanie: Czy rozdzielać bloga na dwie osobne domeny: korneliaorwat.pl i odsmiecownia.pl, czy lepiej utworzyć subdomenę odsmiecownia.korneliaorwat.pl? Co będzie lepsze z punktu widzenia SEO? Bo rozumiem że wyszukiwarki biorą pod uwagę historię strony, czas jej istnienia, więc jak przerzucę część starych artykułów z korneliorwat.pl na domenę odsmiecownia.pl, to wyszukiwarki potraktują tę drugą jako nową stronę, bez historii, tak? Więc tutaj mogę być stratna. Z drugiej strony, rozdzielenie tematyk na osobne domeny na pewno wpłynie na lepszą optymalizację, no i będzie wygodniejsze dla czytelników (adres odsmiecownia.pl/artykul-o-czyms-tam/  jest chyba lepszy niż odsmiecownia.korneliaorwat.pl/artykul-o-czyms-tam/ prawda?) Trochę się w tym gubię. Subdomeny przecież też są traktowane jak osobne strony, ale co z tą historią?
      4. Podsumowując. Nowa domena (którą już i tak mam) czy jednak subdomena (ze względu na historię)? Co lepsze jeśli chodzi o SEO?

Będę Wam wdzięczna za sugestie :-)
      Dziękuję!

Kornelia
      https://korneliaorwat.pl
    • By Seochess.pl
      Q&A

Jak wygląda Trust Flow Trust Ranków?

Trust Flow waha się między 30 a 100. Większa część Trust Ranków posiada Trust Flow powyżej 50. Dotyczy to zamówienia do 100 Trust Ranków

Jak wygląda Trust Flow/Citation Flow ratio?

40% Trust Ranków posiada Trust Flow wyższy niż Citation Flow. To bardzo dobry wskaźnik który pomoże ci wybić się w google.

Z jakich stron pochodzą linki ?

Wiele linków pochodzi ze stron takich jak Adobe, Microsoft, Linkedln, Yelp, Ted, National Geographic czy Klut. Nasze linki posiadają bardzo wysokie Page Authority.

Jak wyglądają linki? 

Trust Ranki to mieszanka linków wychodzących z stron typu social bookmarks, edu, profili forumowych i wielu innych.

Jak wysyłamy raport?

Raport wysyłamy w Excel z bardzo szczegółowymi statystykami linków.

Czy dodajemy rozbudowany opis do Backlinku (podnosi skuteczność indeksacji)?

Na życzenie klienta dobudowujemy tekst do każdego backlinka. Tekst jest związany z tematyką. 

Jak wygląda cena Trust Ranka? 

Cena za 1 Trust Rank to : 1.50 zł / szt. Przy zamówieniach powyżej 150 Trust Ranków - 20% do zlecenia!

Dane kontaktowe:

MAIL : support@seochess.pl