renegat

Trust Flow - jak zwiększyć?

Polecane posty

Witam, 

Moja witryna ma wg wskaźnika 5 Trust Flow. Chciałbym zwiększyć wskaźnik. Czy możecie polecić jakie środki można podjąć samodzielnie? Ewentualnie komu zlecić zadanie w tym zakresie? Potrzebuję zaufanej osoby, która pomoże mi w pozycjonowaniu witryny.

pozyskanie linków z witryn z wysokim TR

2 godziny temu, renegat napisał:

Chciałbym zwiększyć wskaźnik

Po co dla poprawienia własnego samopoczucia?

Czym się zajmuję: Tworzenie sklepów internetowych, projektowanie responsywnych stron www.
Polecam również dobry katalog https://znajdzfirme.org, który nigdy nie będzie śmieciową farmą linków.

w sumie to chciałbym poprawić widoczność głównej strony w wynikach wyszukiwania. Podstrony są dobrze pozycjonowane. szukam kogoś, kto mógłby mi w tym pomóc. nie wiem czy TR może coś zmienić. piszą różne rzeczy. 

Napisano (edytowany)

TF to wskaźnik prywatnej firmy nie mający związku z algo Google.

Linkuj stronę takimi linkami aby rankowała, a nie zwiększała wskaźnik TF który nie ma korelacji z serpami.

2 godziny temu, renegat napisał:

Chciałbym zwiększyć wskaźnik. Czy możecie polecić jakie środki

aby podnieść TF wystarczy wpiąć stronę do jakiegoś rotacyjnego SWL lub podlinkować zaspamowanymi księgami gości

Ale tam jak napisałem wyżej podniesie TF nie spowoduje (w większości przypadków) podniesienia pozycji w Google

Edytowano przez s_matysik

chciałbym, żeby rankowała. Nie wiem jednak, jak linkować. Kiedyś dodawałem witrynę do katalogów. Nie wiem czy teraz to ma jeszcze znaczenie. co mógłbyś doradzić? Jakimi linkami linkować? czy ma sens kupowanie linków na allegro? ewentualnie jak mógłbym się do tego zabrać, aby osiągnąć lepszy wynik strony? może na tut. forum możecie kogoś polecić, aby podlinkować stronę?

w każdym razie bardzo dziękuję za cenne uwagi, moja wiedza o pozycjonowaniu jest niewielka, ale się rozwija :)

53 minuty temu, renegat napisał:

Kiedyś dodawałem witrynę do katalogów.

Katalogi dalej są ok ale tylko te płatne i dobrze moderowane, jest ich niewiele.

54 minuty temu, renegat napisał:

Jakimi linkami linkować?

Rankującymi:) Moja rada: postaw kilka , kilkanaście stron linkuj każdą w inny sposób innymi linkami i będziesz wiedział co i jak działa:)

55 minut temu, renegat napisał:

czy ma sens kupowanie linków na allegro?

w większości przypadków zdecydowanie nie, większość to oflagowane miejscówki z których tam linkują

5 godzin temu, renegat napisał:

Potrzebuję zaufanej osoby, która pomoże mi w pozycjonowaniu witryny.

To może ktoś z rodziny :) 

Oczywiście, taki żart.

Zawsze trzeba postawić pytanie podstawowe: co chcesz osiągnąć i czy możesz zarabiać? Jak odpowiesz na te pytania to łatwiej będzie Ci dobrać narzędzia, również pod kątem kosztów. Jeżeli myślisz, że zrobisz coś "bez kosztów" to niestety nie można liczyć na wiele, ale wszystko zależy od branży i zasięgu. Jeżeli fraza jest łatwa to pewnie i konkurencja nie wielka więc dużej armaty na to nie trzeba. Doradzać Tobie bez wiedzy na temat fraz nie ma większego sensu.

Izolacje Natryskowe - Ocieplanie pianką cena - Poddasza i stropy. 

Chroń budynek przed pożarem: systemy sygnalizacji pożaru sap.

@s_matysik , bez urazy panie kolego, ale bezedury gadasz... moderacja i opłata za katalog nie wpływa na jego jakość! Dlaczego wątkotwórca ma postawić kilkanaście stron? i po co ? a dlaczego nie 287 stron ?

@renegat czego innego wymaga fraza "opony", a czego innego "wyprowadzania baranów na smyczy w Woskowicach", a pomyśl jak trudno jest zdobyć linki z Allegro i jaką mogą mieć wartość, jakby były dużo warte, to zamiast siedzieć tu na forum, każdy by sobie walną 1, 2 ... 50 pakietów z allegro i liczył kasiorkę... ;-)

Ekologiczne i najtańsze torby papierowe. Wysoka jakość!

Napisano (edytowany)
5 godzin temu, M0drzew napisał:

opłata za katalog nie wpływa na jego jakość

darmowe dawno oflagowane

5 godzin temu, M0drzew napisał:

Dlaczego wątkotwórca ma postawić kilkanaście stron?

aby przeprowadzić testy dzięki którym przetestuje jakie linki rankują

Edytowano przez s_matysik

o cho cho :) nie chciałem, aby z prośby o pomoc zrobił się jakikolwiek ferment na forum. szukam pomocy. nie chciałbym wykorzystywać niczyjej wiedzy. raczej liczę na życzliwość ludzką i sugestie. co firma, to inny patent na pozycjonowanie i w tym jest klucz. w mojej branży jest duża konkurencja. 

mogę postawić strony na darmowych platformach? jak mógłbym przeprowadzić test? 

6 godzin temu, renegat napisał:

w mojej branży jest duża konkurencja. 

mogę postawić strony na darmowych platformach?

Jeżeli prawdą jest to co napisałeś to chyba nie ma sensu robić testów, tylko szykować dużą kasę - niezależnie czy to na zlecenie pozycjonowania firmie, czy zakup "Wszystkiego" co potrzebne do pozycjonowania.

Izolacje Natryskowe - Ocieplanie pianką cena - Poddasza i stropy. 

Chroń budynek przed pożarem: systemy sygnalizacji pożaru sap.

czy możecie polecić kogoś, kto robi profesjonalnie linkowanie niedrogo? 

:) wiem, ale nie mam kasy na duże wydatki. 

ewentualnie mogę zaproponować swoje usługi branżowe :), z pewnością mogą się przydać :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez OrbitSEO
      W ramach oferowanej usługi pozyskam 20 linków z domen o wysokim TF/TR > 30. Wszystkie linki będą pochodziły z POLSKICH stron.

Będą to głównie linki profilowe Linki będą pochodziły jedynie z POLSKICH stron
      Linki zamieszczam na stronach, które istnieją już wiele lat
      TR/TF (Trust Flow) powyżej 30pkt i CR (Citation Flow)  
      Linki dodaję ręcznie w różnych odstępach czasowych
      NIE UŻYWAM AUTOMATÓW
      Linki zamieszczone będą z anchorem (frazą pozycjonowaną) jak i bez niego (sam adres strony)
      Każda ze stron posiada inny adres IP
      Otrzymasz dedykowany adres e-mail wraz z hasłem. Całość, wraz z raportem usługi, otrzymasz po realizacji zamówienia.
         Jak przebiega realizacja zamówienia?

Podajesz adres strony (URL) i ewentualne frazy (anchory).
      Po wykonaniu zlecenia otrzymasz informację na e-mail wraz z raportem w PDF.
      Do każdego założonego konta otrzymasz pełne dane do logowania.

Cena: 25zł / 20 linków

Kontakt
      Po więcej informacji zapraszam do kontaktu PM lub orbitseopl@gmail.com

Czas realizacji
      Usługę wykonuję w ciągu 7 dni od daty zakupu.
    • Przez OrbitSEO
      W ramach oferowanej usługi pozyskam 20 linków z domen o wysokim TF/TR > 30. Wszystkie linki będą pochodziły z POLSKICH stron.

NIE UŻYWAM AUTOMATÓW
      Linki zamieszczone będą z anchorem (frazą pozycjonowaną) jak i bez niego (sam adres strony)
      Otrzymasz dedykowany adres e-mail wraz z hasłem. Całość, wraz z raportem usługi, otrzymasz po realizacji zamówienia.

Kontakt

Czas realizacji
    • Przez OrbitSEO

NIE UŻYWAM AUTOMATÓW

Kontakt

Czas realizacji
    • Przez OrbitSEO
      W ramach oferowanej usługi pozyskam 20 linków z domen o wysokim TF/TR > 30. Wszystkie linki będą pochodziły z POLSKICH stron.

NIE UŻYWAM AUTOMATÓW

Cena: 25zł / 20 linków

Kontakt

Czas realizacji

• Przez SEOsklep24.pl
      Jeżeli Twoja strona nadal nie znajduje się w TOP 10 w wyszukiwarce Google na wskazane słowa kluczowe, jeżeli masz już dosyć linków, które nie działają lub po prostu szukasz usługi, która w sposób szybki, skuteczny, tani i bezpieczny wypromuje stronę w Google - mamy usługę spełniającą Twoje wszystkie wymagania. Linki z zaplecza - prywatnej grupy stron, którą administrujemy. Nie musisz budować własnego zaplecza, nie musisz wydawać tysięcy złotych na własną grupę stron, teksty i promocję - wystarczy, że zamówisz linkowanie z tej oferty.

Link do oferty:  https://seosklep24.pl/presell-pages/494-24-linki-trust-flow.html
      Cena:  59,99zł

Prywatne zaplecze SEOsklep24.pl

Przygotowaliśmy prywatne zaplecze SEO składające się z 24 ogólnotematycznych domen z historią - każda strona jest solidnie podlinkowana (w sposób bezpieczny, bez stosowania SWL, strony mają Trust Flow na poziomie 10-20), zbudowana na prywatnym IP i osadzona na domenach .pl, .com.pl, org.pl oraz edu.pl. W grupie nie znajdują się żadne subdomeny czy darmowe blogi - to solidna grupa stron, która już teraz może zacząć linkować do Twojego portalu.
      O wysokiej jakości świadczy fakt, że nowo dodane artykuły indeksują się w Google w przeciągu 24h. Ponadto domeny wchodzące w skład zaplecza zablokowaliśmy przed robotami typu Ahrefs czy Majestic, dzięki temu konkurencja nie dowie się, w jaki sposób podlinkowano Twoją stronę i uzyskano tak spektakularne wyniki pozycjonowania!

Co oferujemy w ramach usługi?

Oferta obejmuje publikację 24 artykułów z linkiem kierującym do pozycjonowanej strony. Grupa jest ogólnotematyczna, jednak podczas publikacji dopasujemy artykuły do kategorii/działów odpowiadających tematyce pozycjonowanej witryny.
      Na potrzeby realizacji zlecenia piszemy 1 artykuł z synonimami na 2000 znaków po wygenerowaniu.
      Każdy artykuł dodawany jest z tematyczną miniaturką (miniaturkę może przesłać Zamawiający, jeżeli tego nie zrobi - sami wybieramy zdjęcie z darmowej bazy)
      W każdym artykule możemy zamieścić maksymalnie 1 link (może prowadzić do strony głównej lub podstron i mieć postać czystego URL lub słowa kluczowego)
      W ramach zamówienia usługi udostępniamy dostęp do specjalnego panelu SEOsklep24.pl, na którym Zamawiający ma możliwość na bieżąco analizować postęp prac nad zleceniem. Tam również znajdzie się raport z wszystkimi zdobytymi linkami.
      Na usługę wystawiamy FV!

Osoby, które są zainteresowane zakupem tej usługi zapraszamy do kontaktu mailowego w celu zaprezentowania 1-2 przykładowych adresów w celu weryfikacji ich!

Co potrzebujemy do realizacji zlecenia?
      - adresu linkowanej strony/podstron
      - anchorów (słów kluczowych), które znajdą się w tekstach i które będą linkować do podanej strony/podstron (przypominamy, 1 link na artykuł)

Kontakt:

GG: 4826437
      mail: j.brozyna@seosklep24.pl

Dane Firmy:

J&J Jakub Brożyna
      ul. Wałowa 12
      38-230 Nowy Żmigród
      NIP: 6852245474