Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, m.marciniak napisał:

Nie rozumiem. Nawet nie podałem adresu domeny, więc o co chodzi? Skąd wiesz, czy drugi i trzeci sklep nie sprzedaje? Zaskoczę Cię, bo każdy z nich sprzedaję, tylko, że jak na razie mało. Wszystkie funkcjonują jak należy na allegro. 

Mówię jak zaobserwowałem, jak ktoś ma główny biznes z którego ma najwięcej, to jemu poświęca czas a reszta leży z boku. Żeby coś rozkręcić, trzeba z tego się utrzymywać albo przymierać głodem bez tego. Wtedy są działania. Myślisz że mi się chce moje sklepy rozkręcać? leżą, kończę robotę z pozycjonowaniem i mi się nic już nie chce.

Na siłę? No chyba sam decydujesz o tym, co przyjmujesz do realizacji. A diagnoza: "wyłącz to, zamknij to i wstydu oszczędz" pokazuję Tylko twoją niekompetencję. Dobra firma wskazałby co trzeba zmienić/poprawić aby dobrze prosperowało i przyciągnęło klienta. Logiczne jest, że jeśli klient widzi potencjał w towarze,  towar sprzedaję się innymi kanałami sprzedaży, to nie będzie chciał zamknąć sklepu.

Nie diagnozuję po wyglądzie przecież tylko statystyki z 2 lat. Kompetencja SEO kończy się na działaniach związanych z wyszukiwarkami internetowymi i uzyskiwaniu tam miejsc, a Ty byś chciał full service tak jak z resztą wszyscy których spotykam. Zaraz klucze oddasz od firmy i loginy do kont bankowych. Potem będę pił do lustra że mam z tego 5% a robię praktycznie wszystko. Wyzysk w czystej postaci.

Analityk sprzedaży bierze 8 klocków na miesiąc, analityk ruchu na stronach 6-7 tysięcy na etat. Ale na takie info u klienta odzywa się "za darmo" albo "ja sam". No i leżą biznesy. Robi się tanim kosztem wszystko. Polska.

Twoje wróżenie z fusów jest bez sensu. Nie podałem żadnych dodatkowych informacji o sklepach, a Ty z góry założyłeś, że jestem nieudacznikiem i że nic mi się nie uda.

To tylko Twój uraz narcystyczny - dewaluowanie (przez bliskich, opiekunów, rodziców) że Ci nic nie wyjdzie. Chyba już na czymś stoisz, czy dalej ta sama melodia?

Ja tu tylko mówię o mniejszym napięciu emocjonalnym, nie-personalnym, że mniej jest oleju z drugiego i trzeciego tłoczenia.

Spotkałem baaardzooo dużo ludzi takich jak Ty po drodze, od początku swojej działalności. Każdy miał takie "złote rady", że hej ! Cieszę się, że żadnego z nich nie posłuchałem i jestem teraz tu, gdzie jestem. 

Osiągnąłeś swoją wielkość i pokazałeś im wszystkim.

Jak takie rady dajesz swoim klientom, to nie dziw się, że Cię nie słuchają :) Da się zrobić kilka dobrych sklepów.

Ja mam wrażenie że ich oszukuję, daję nadzieję mimo że widzę że to marnie rokuje.

To komu ma zależeć?

Idąc tym tropem. Wdg. Ciebie nie można mieć kilku dobrych działalności. No a jednak można.... Wystarczy dobrze sobie wszystko rozplanować i podzielić obowiązki. O tym, że sam wszystkiego nie zrobię, dobrze wiem. WIĘKSZOŚĆ rzeczy robię sam/mam zautomatyzowane i daję radę. 

Jak masz 12 lat hurtownię marmolady owocowej, to już masz to ogarnięte i sprawdzone. Klienci też patrzą czy mają jakiegoś świeżo upieczonego specjalistę czy kogoś z historią.

Jak to rozkładasz na kilka produktów ciągniętych przez lata, to jasne, nie ma problemu. Ale samo się nie zrobi, a tym bardziej nikt za Ciebie tego nie dogra jak ma z tego parę procent a Ty większość.

3 godziny temu, Beerbant napisał:

(te same produkty)

Diabeł tkwi w szczegółach. Specjalista z historią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez SEOsklep24.pl
      Witajcie!

Nowość w SEOsklep24.pl - tematyczny content marketing. Usługa polega na napisaniu i publikacji wysokiej jakości artykułów na prywatnej grupie stron/blogów. Przygotowana oferta dedykowana jest wszystkim właścicielom oraz pozycjonerom, którzy prowadzą kampanię SEO dla stron z tematyki Medycyna, Zdrowie, Uroda. Jeżeli mają Państwo stronę firmową (strona kliniki, gabinetu, przychodni) lub bloga o tematyce medycznej, o kosmetykach lub zdrowiu - ta oferta jest właśnie dla Państwa! Content marketing to najwyższa jakość - zarówno dla wyszukiwarki Google, a także dla potencjalnych Klientów, których mogą Państwo pozyskać dzięki wysokiej jakości artykułom i linkom kierującym do pozycjonowanego serwisu.

Co oferujemy?

Oferta polega na napisaniu wysokiej jakości artykułu z tematyki medycznej/urodowej/zdrowotnej i opublikowania go na jednym z 10 dostępnych blogów. Strony są naszą własnością, dlatego możemy ręczyć za ich wysoką jakość.

Podana cena dotyczy jednej publikacji (w cenę wliczony jest unikalny artykuł 3000 znaków napisany przez profesjonalnego copywritera).

Oto, dlaczego warto skorzystać!

Grupa blogów została stworzona z myślą o content marketingu. Wiemy, że jakość jest najważniejsza, dlatego dopięliśmy wszystkie aspekty na ostatni guzik, aby móc zaoferować Państwu miejsca content marketingowe, które przyniosą korzyści nie tylko pod kątem SEO, ale także pozwolą umocnić Państwa markę w internecie.

Poniżej lista dokładnie opisująca domeny, na których publikujemy artykuły z linkami:

Linki publikowane są na domenach z historią ( strony założone w 2006 – 2012 )
      Wszystkie strony mają końcówki .pl
      Każdy blog zbudowany jest na unikalnej templatce
      Każda z domen posiada zbudowany profil linkowy, który jest systematycznie uzupełniany o nowe odnośniki
      Na żadnej z domen nie był (i nie będzie) włączony System Wymiany Linków (SWL)
      Każda ze stron posiada bazę poradników/artykułów bez linków
         Artykuły są tworzone tak aby przynosiły również ruch organiczny z Google! Do każdej zamówionej publikacji dodajemy miniaturkę wysłaną przez Klienta lub zdjęcie z darmowej bazy grafik
      Co miesiąc na każdej ze stron dodajemy 1-2 artykuły bez linków
      Każda domena osadzona na innym IP
      Domeny posiadają wskaźniki TF i CF od 11 do 52

Aktualizacja danych dla domen na dzień 21.11:

Osoby, które są zainteresowane zakupem tej usługi zapraszamy do kontaktu mailowego w celu zaprezentowania 1-2 przykładowych adresów w celu weryfikacji ich!

Czego potrzebujemy do realizacji zamówienia?

- adresu linkowanej domeny (linkujemy także podstrony)
      - słowa kluczowego (akceptujemy anchory lub linki pod postacią URL/brand)
      - dodatkowych informacji (można określić dokładny temat publikacji lub sposób podlinkowania strony - z przypisu pod artykułem lub w treści artykułu)

Link do oferty: http://seosklep24.pl/473-10-linkow-medycyna-zdrowie-uroda.html
      Cena: 45zł brutto / 1 artykuł
      Cena z Twoim artykułem: 15zł brutto!

Kontakt:

GG: 4826437
      mail: j.brozyna@seosklep24.pl
      tel. 796 451 740

Dane Firmy:

J&J Jakub Brożyna
      ul. Wałowa 12
      38-230 Nowy Żmigród
      NIP: 6852245474
    • Przez seo-synonimy
      Wykonam Audyty SEO + optymalizacja stron!

Obszerny Audyt i optymalizacja strony!

Zapraszam do skorzystania z oferty dotyczącej optymalizacja stron. Wiele testów, wielu ekspertów, nawet same wytyczne twórców algorytmów wyszukiwarek potwierdzają - strona musi być przyjazna dla użytkownika i dla robotów odwiedzających stronę. Jeżeli taka nie będzie - wysokie pozycje staną się tylko mrzonką.
      Oferuję profesjonalną pomoc w optymalizacji stron opartych na autorskich lub darmowych CMS, stron HTML, blogów, sklepów online i stron firmowych. Do każdego zlecenia podchodzę z należytą starannością, przyglądając się stronie pod kątem optymalizacji SEO i wdrażając wymagane poprawki. Wszystkie prace zostaną udokumentowane audytem SEO (zwykle od 20 do 50 stron A4) - profesjonalnie przygotowany, opisujący wszystkie poprawki i zmiany wdrożone na stronie.
      Zapraszam do skorzystania z oferty. Koszty optymalizacji strony ustalane są indywidualnie.
      Kontakt: damian@seo-synonimy.pl

Zapraszam do współpracy!
    • Przez Dralik
      Sprzedam/ Wynajmę punkty w nowym Systemie Wymiany Linków LinkTak.pl (ref).

Cena za 1000 pkt LinkTak.pl - 11 zł netto
      Przy zamówieniu większej ilości pkt cena do negocjacji.
      Wolne 50k

DLA KAŻDEGO NOWEGO UŻYTKOWNIKA ZAREJESTROWANEGO Z MOJEGO REF PIERWSZE 2 MIESIĄCE RABAT 40% (po 2 miesiącach cena wraca do kwoty 11 zł za 1k.)

Podana kwota dotyczy wynajmu na 30 dni
      Wystawiam fv
      Kontakt
      biuro@dralik.pl Dane:
      SEOklik Przemysław Śliwiński NIP: 789-173-53-49 62-302 Węgierki ul. Czereśniowa 27
    • Przez SEOsklep24.pl
        Oficjalne 15 866 odpowiedzi Rejestracja: Mar 2008 Gender:Male Zgłoś odpowiedź   Napisano 6 Grudzień 2017 Z przyjemnością prezentujemy nową usługę - tematyczny content marketing. Zdobędziemy dla Państwa wysokiej jakości linki z prywatnej grupy domen, których jesteśmy właścicielami. Tą ofertę dedykujemy dla właścicieli stron o tematyce Budownictwo, Nieruchomości, Ogród, Dom. Pozycjonują Państwo stronę firmy budowlanej lub architekta ogrodów? Prowadzą Państwo blog budowlany lub lifestylowy? Doskonale - linki content marketingowe z naszych witryn na pewno wpłyną pozytywnie nie tylko na pozycje witryny w wyszukiwarce Google, ale także pozwolą na zbudowanie i umocnienie wizerunku firmy/portalu wśród internautów.

Co oferujemy?

W ramach usługi tworzymy wysokiej jakości artykuł poradnikowy/branżowy (oczywiście dotyczący tematyki linkowanej witryny) i publikujemy go na jednej z 10 domen z grupy Budownictwo, Nieruchomości, Ogród, Dom. Oczywiście po publikacji wysyłamy link prowadzący do dodanego artykułu wraz z odnośnikiem kierującym do Państwa strony.

Podana cena dotyczy jednej publikacji (w cenę wliczony jest unikalny artykuł 3000 znaków napisany przez profesjonalnego copywritera).

Oto, dlaczego warto skorzystać!

Podczas budowy grupy stron skupiliśmy się na jakości - zarówno tej związanej z internautami oraz wyszukiwarką Google. Na stronach opublikowana jest pokaźna baza artykułów i poradników bez linków.
      Poniżej lista dokładnie opisująca domeny:

Grupa składa się z domen z historią ( 2001 – 2013 )
       Artykuły są tak tworzone aby przynosiły również ruch organiczny z Google! Wszystkie domeny są osadzone na nazwach .pl
      Każda domena posiada unikalny szablon
      Domeny pochodzą z przechwycenia (strony nigdy nie miały filtrów/banów)
      Wszystkie domeny są systematycznie linkowane z różnych miejsc
      Żadna z domen nigdy nie zostanie (i nie była) podpięta pod Systemy Wymiany Linków (SWL)!
      Na stronie opublikowane są wysokiej jakości poradnikowe (przydatne dla użytkownika) teksty
      Każdy artykuł będzie miał miniaturkę przesłaną przez klienta lub dodaną z darmowej bazy zdjęć
      W każdym miesiącu staramy się dodać 1-2 artykuły bez linków, tak aby zaplecze wyglądało na jak najbardziej naturalne
      Wszystkie domeny mają różne IP!
      Wskaźniki TF i CF sprawdzane były w majestic.com, a ilość BL na ahrefs.com. Wskaźniki wahają się w przedziale 10-40.

Aktualizacja danych dla domen na dzień 21.11:

Osoby, które są zainteresowane zakupem tej usługi zapraszamy do kontaktu mailowego w celu zaprezentowania 1-2 przykładowych adresów w celu weryfikacji ich!

Czego potrzebujemy do realizacji zamówienia?

- adresu linkowanej domeny (może być również podstrona)
      - słowa kluczowego (akceptujemy anchory lub linki pod postacią URL/brand)
      - dodatkowych informacji (na przykład na czym skupić się w pisanym artykule lub jak podlinkować pozycjonowaną stronę - z przypisu pod artykułem lub z treści artykułu)

Link do oferty: http://seosklep24.pl/472-10-linkow-budownictwo-nieruchomosci-dom.html
      Cena: 45zł brutto / 1 artykuł
      Cena z Twoim artykułem: 15zł brutto!

Kontakt:

GG: 4826437
      mail: j.brozyna@seosklep24.pl
      tel. 796 451 740

Dane Firmy:

J&J Jakub Brożyna
      ul. Wałowa 12
      38-230 Nowy Żmigród
      NIP: 6852245474