okazwłoka

Zmiana sposobu naliczania punktów za podstrony

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy ma to związek, ale akurat wczoraj obniżyłem trochę cenę, dałem ogłoszenie i tu taka propozycja :) 

Dla mnie ta zmiana, chociaż ograniczy podaż punktów, to niewiele pomoże jeśli nie będzie nowych reklamodawców. Jeżeli nie mam chętnych na punkty za 10 zł netto to obniżam cenę. Wolę taniej wynająć, nawet na granicy opłacalności, niż trzymać nieużywane punkty.

Myślę też, że jakieś minimalne punkty za podstronę mogłyby być, bo sam @okazwłoka w jakimś temacie wspominał, że są osoby, które zbierają punkty tylko na własne potrzeby. Ale nie wiem, jak wyglądają statystyki systemu, więc może zmiana w zaproponowanej formie jest ok.

Sprzedaję m.in. ręcznie robione czapki dla dzieci, a dodatkowo rozwijam asortyment o gry planszowe.

Zapraszam do zakupu punktów Linktak - oferta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zmiana będzie taka:

- za podpięcie strony na start są punkty

- za podstrony będą napływały punkty po przyjęciu do nich przynajmniej jednego linka (już przy pierwszym linku jest 100% punktów)

- za podstrony które nie mają linka po 3 miesiącach naliczone zostanie 30% punktów

Obniżanie ceny to taki trochę nerwowy ruch, bo jak już kogoś przyzwyczaisz do niskiej ceny, to ciężko będzie podnieść. Jeszcze klient będzie chciał obniżki za przedłużenie :)

Obecnie nie ma zbyt wiele wolnych punktów, przyjdzie jeden nawet nie większy, a średni klient i pozamiata wszystkie wolne punkty. A przyjdzie i to nie jeden i nie tylko średni.

• Like 1

linktakbaner.jpg.0ad38072159c91b48e37c765e25540a1.jpg

LinkTak.pl - prawie 900 domen w systemie! Jest też program partnerski :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zmiana właśnie została aktywowana.

Wszystkie podstrony dodawane od tej chwili będą podlegały nowym zasadom.

Podstrony, które zostały dodane do tej chwili dostają bezwzględnie zawsze 100% punktów (chyba, że mają bonus za zapotrzebowanie, to więcej).

• Like 1

linktakbaner.jpg.0ad38072159c91b48e37c765e25540a1.jpg

LinkTak.pl - prawie 900 domen w systemie! Jest też program partnerski :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   1 użytkownik