Beerbant

Podsumowanie roku SEO

Polecane posty

Napisano (edytowany)
23 minuty temu, Finan napisał:

Na strzelnicach jest tak: Idziesz, pokazujesz dowód osobisty, płacisz = strzelasz.

To taki skrócony schemat.

Jeśli nie masz własnej broni, pozwolenia, licencji jeśli nie jesteś członkiem klubu strzeleckiego lub innego stowarzyszenia to strzelasz pod okiem instruktora.

Bezpieczeństwo to podstawa. Nikt nie da broni do ręki osobie nie sprawdzonej.

11 minut temu, Herkules napisał:

Nawet postawy nie przyjmę ot taki psikus

W niektórych strzelnicach możesz strzelac z broni długiej siedząc a nawet leżąc. ;)

A swoją drogą to niezły kontent do podsumowania seo. :)

Edytowano przez SzlafRock
  • Thanks 1
  • Haha 1

2 minuty temu, SzlafRock napisał:

Jeśli nie masz własnej broni, pozwolenia, licencji jeśli nie jesteś członkiem klubu strzeleckiego lub innego stowarzyszenia to strzelasz pod okiem instruktora.

Bezpieczeństwo to podstawa. Nikt nie da broni do ręki osobie nie sprawdzonej.

No tak, a czy ja napisałem inaczej?. Wiadomo że nie idziesz na strzelnicę bez pozwolenia i mówisz:Mam pajdę kasy, dawaj kałacha.I Ci dają.

logo_novacash3.png

Forum o pożyczkach

Szybka pożyczka online                                                     

jak na 15m to spory rozrzut, zawsze mieliśmy polewkę jak na strzelnice przychodzili policjanci odwalić strzelanie oczywiście strzelali na 15m, zastanawialiśmy się jak im udaje się ominąć czarne pole wywalając cały magazynek.

Jak dla mnie najfajniejszy klimat ma strzelanie z czarnoprochowców, cała otoczka z ładowaniem, kapiszonami, zapach spalonego prochu... fajna zabawa

pozycjonowanie zgodnie z wytycznymi googla daje pewność braku filtra, bo kto by filtrował domeny w top 200

Napisano (edytowany)

Najpierw jest szkolenie, mało tego nawet jak masz zezwolenie, to przy każdym rodzaju broni (przynajmniej u nas tak było, zawsze szkolenie na jej temat, obsługa i zakres informacji )

Z czarnoprochowców można postrzelać zawsze na festynach czy tam zlotach fanatyków ;)

Ja tam od dziecka miałem frajdę, wejść na chojnik i ponawalać z tym Rycerzem z kuszy  ;)

Policjanci nie wszyscy ale większość, to przecież nie umieją kałacha rozłożyć (znam sierściucha sztabowego, co długiej w ręce nigdy nie trzymał, mało tego uważa, iż mu nie potrzebna ;)

Edytowano przez Herkules

Najlepsze teksty na strony zaplecze i internetowe w przystępnych do tego cenach tutaj

Szukasz rzetelnego niedrogiego copywritera? Jestem do twojej dyspozycji :)

39 minut temu, Arkaszka napisał:

jak na 15m to spory rozrzut

Ja nie jestem "tarczowy" :D mam już na te zabawę za bardzo wzrok zjechany, ja bardziej dynamicznie i "bojowo" :P . Ostatnio nawet FBI zmieniło ten swój cały "test kompetencyjny" na strzelanie (udało mi się zaliczyć z pkt "instruktora" :D ) bo okazało się, że 80% strzelanek z gangusami odbyło się na dystansie 3 - 5 m ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja fotografia kulinarna :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... Mogę odmówić SEO powołując się na klauzulę sumienia, niski budżet oraz brak chęci współpracy ze strony klienta ..

@Herkules czyli musisz się wybrać na wycieczkę do USA, żeby postrzelać.

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

2 godziny temu, Arkaszka napisał:

jak na 15m to spory rozrzut,

Tak może się tylko wydawać. Jeżeli to jest szybkie strzelanie, to nie ma czego wstydzić.

Tak można mówić jak się nie strzelało.

Ja strzelam, ale z broni długiej i na większy dystans. 30-06

Nie jestem dobrym strzelcem. Do celów statycznych to potrafię nawet na 200 m, ale w ruchu celów dobrze nie umiem razić ogniem :)

ale znam takich chojraków, że kopara opada jak się patrzy.

Izolacje Natryskowe - Ocieplanie pianką cena - Poddasza i stropy. 

Chroń budynek przed pożarem: systemy sygnalizacji pożaru sap.

3 godziny temu, Beerbant napisał:

Ostatnio nawet FBI zmieniło ten swój cały "test kompetencyjny" na strzelanie

W 2013 roku. Teraz jest zdecydowanie łatwiej. Przyjęto zasadę, że spór powinny rozstrzygnąć 3-4 strzały. ;)  Dlatego należy trenować szybkie wyciąganie broni, przeładowanie, strzał oraz tzw. pamięć mięśni. ;)

A tu mapka strzelnic jakby ktoś chciał poszukać w swoim rejonie.

https://gdziestrzelac.eu

U mnie po przesiadce z p-83 na glocka był szał. Potem zmiana jednostki - dostałem takie cudo, że nawet z 15 metrów cudem było w tarczę trafić. Po naprawie u rusznikarza - bez zmian. Zmiana egzemplarza - wszystko w miarę blisko siebie. Chociaż lepiej mi się strzelało zawsze z długiej, oczywiście z kolimatorem ;)

Potrzebujesz linków? Pisz!

a ja się muszę przyznać że mi glock w ręku nie leży, oczywiście broń jest super, właściwie same zalety, ale lepiej  strzelało mi się z starej CZ75.

pozycjonowanie zgodnie z wytycznymi googla daje pewność braku filtra, bo kto by filtrował domeny w top 200

Arkaszka on bardzo podobny do Colta był bodajże tego 1911, zresztą czechosłowacka robota :) (miałem okazję trzymać wersję zmodyfikowaną a więc oznaczoną dodatkowo B, Glocka również nie trawię i nie wiem czemu z chęcią bym przetestował jeszcze FP Browninga HP 

Pozdrawiam i miłego wieczoru :)

Najlepsze teksty na strony zaplecze i internetowe w przystępnych do tego cenach tutaj

A i tak najlepiej daje radę Beretta 92FS ;) A najgorsze co się trafiło to P-83.

Potrzebujesz linków? Pisz!

Ja z sentymentem wspominam pierwsze nocne strzelanie z ojcem i świetliki a przy tym jak trzymałem sam PM-63 jeszcze z hełmofonem na głowie i obok twardy stał ;)

Dnia 10.01.2018 o 07:01, Nikonem napisał:

Tylko dlaczego jest to raczej wyjątek od reguły?

już coraz cześciej nie, wielu weszło na level klient z levelu płaczek bo jednak się opłaca

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.