Jump to content
Sign in to follow this  
eevolutioneevolution

[kupię] Strony z ruchem

Recommended Posts

Witam

Kupimy strony z ruchem o każdej tematyce zgodnej z polskim prawem.

Interesują Nas tylko strony z ruchem.

Proszę oferty przysłać na: zlecenia [maplka] eevolution.pl

W treści proszę podać adres, miesięczny ruch, cenę oraz formę sprzedaży (faktura lub inna)

Pozdrawiam

Tomasz

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By eevolutioneevolution
      Witam

Kupię serwisy z ruchem organicznym, każda tematyka. Rozliczenie na fakturę VAT lub umowę sprzedaży. Oferty proszę przesyłać na biuro[malpka]eevolution.pl

Eevolution
      Dabrowa 
      56-400 Oleśnica
      5732715787
    • By madzia8162
      Witam, na sprzedanie posiadam dwie strony na facebooku o tematyce rozrywkowej. Jedna strona ma 198k+ polubień, druga zaś 133k. Najchętniej sprzedam obie strony za jednym razem. Fani są z Polski, zdobywani w sposób naturalny. 
      Na stronie 198k: 76% to kobiety, 24% mężczyźni.
      Na stronie 133k: 73% to kobiety, 27% mężczyźni.

Za obie strony chcę 6500,00 złotych. Natomiast jeśli ktoś zainteresowany jest tylko jedną stroną to liczone jest 0,02 zł od fana. 

Oświadczam również, że strony są własnością Facebooka. Ja sprzedaje swoją pracę i czas włożony w rozwój strony. Pozdrawiam.

Po więcej informacji zapraszam na e-mail: fanpage2.biznes@gmail.com

• By Maciejus
      [Kupię] bazę domen SEO pod DonLinka, najbardziej zależy mi na silnikach: phpWEB, RingBlog, K2, Discuz, Kunena, PHP Fusion, WordPress profil, Textcube GuestBook, smartgb, przekierowanie nr1, textCube komentarze, zeroboard komentarze.
      Baza ma służyć do podlinkowana własnego zaplecza.
      Fajnie by było żeby baza była robiona "swoimi fotprintami" - cena do uzgodnienia w zależności od ilości domen w bazie. Proszę określić wielkość bazy wraz z proponowaną ceną - oferty na prywatnego maila: obsluga.portalu{@}gmail.com
    • By Vantage92
      Dzień dobry,

Jestem zainteresowany kupnem strony bądź samej domeny serwisu z chwilówkami/pożyczkami. Skrypt napisałem własny. Zależy mi na prawdziwym ruchu z takiej strony. 
      Niestety aktualny budżet na to nie jest zbyt wysoki i wszystkie propozycje powinny zamknąć się w granicach 1 tyś złotych.
      Zainteresowanych proszę o kontakt e-mailowy: kontakt@rivals.pl 

Dziękuje serdecznie i pozdrawiam
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy