Jump to content
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By fast1
      Cześć, czy jest możliwość sprawdzenie automatycznie np raz na tydzień duplicate content ? Jakiś program, serwis ?
    • By OceanFire
      OLX Scraper Wygląd programu (klik)

Pobieraj numery telefonów, twórz statystyki i badaj konkurencję.
      Program do scrapingu/pobierania danych z popularnej strony OLX.pl

Oprogramowanie umożliwia scraping takich danych jak:
      Imię Adres zamieszkania Numer telefonu CID Aukcji ID Aukcji Link do aukcji (przydatny przy obsłudze R, budowaniu hurtowni danych itd.).
      Przyjazny dla użytkownika, okienkowy i w pełni funkcjonalny program do działań marketingowych.
      Uwaga! Jako autor oprogramowania nie biorę odpowiedzialności za jego nieprawidłowe wykorzystanie.

Kontakt :
      GG: 8186178
      @: krystianmagdziarz(wiadomo)gmail.com
      Cena : 125 zł
      Sposób zapłaty za przedmiot :
      - PayPal,
      - Przelew bankowy,
      - BTC.
    • By ChromeDriver
      Sprzedam skrypt wysyłający masowo wiadomości na GG, wykorzystujący tzw. "ruletkę".
      Skrypt losuje rozmówców i po kolei wysyła im wcześniej podane wiadomości. To niezbyt moralny, acz skuteczny sposób na reklamę tudzież zdobycie odwiedzin na stronie.

Napisałem go w języku Python, dlatego jeśli ktoś nie będzie miał pojęcia jak go uruchomić, to chętnie pomogę.

Cena to 30 złotych, choć jestem skłonny do ewentualnych negocjacji. Przyjmuję płatności przez PayPal / przelew.

W załączniku znajduje się próbka jego możliwości.
      Dane kontaktowe: Dominik alias ChromeDriver Adres e-mail: chromedriver@tlen.pl
    • By pyzdera
      Szukając sensownego generatora ruchu (także wejścia przez google) trafiłem na rumuńską stronę, po angielsku oczywiście :-). Sporo tu narzędzi, które mogą Was zainteresować.
      Ktoś już próbował cokolwiek z tych programów?
      http://traffic-bots.com/ Edycja - link oczywiście
    • By mefedROn
      Witam, właśnie zauważyłem, że po mojej stronie buszuje robot o nazwie MJ12bot. Chciałbym dowiedzieć się, co z tym fantem zrobic? Ktoś z Was się może orientuje co owy robot poczynia? Mam go zablokować, potraktować w inny sposób? Czy robi on coś potrzebnego?

Będę wdzięczny za rzetelną poradę oraz cenne informacje na temat tego bota, tzn. co on robi, po co w ogole jest itp?

Pozdrawiam,
      Rafał
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy