• ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez fast1
      Cześć, czy jest możliwość sprawdzenie automatycznie np raz na tydzień duplicate content ? Jakiś program, serwis ?
    • Przez OceanFire
      OLX Scraper Wygląd programu (klik)

Pobieraj numery telefonów, twórz statystyki i badaj konkurencję.
      Program do scrapingu/pobierania danych z popularnej strony OLX.pl

Oprogramowanie umożliwia scraping takich danych jak:
      Imię Adres zamieszkania Numer telefonu CID Aukcji ID Aukcji Link do aukcji (przydatny przy obsłudze R, budowaniu hurtowni danych itd.).
      Przyjazny dla użytkownika, okienkowy i w pełni funkcjonalny program do działań marketingowych.
      Uwaga! Jako autor oprogramowania nie biorę odpowiedzialności za jego nieprawidłowe wykorzystanie.

Kontakt :
      GG: 8186178
      @: krystianmagdziarz(wiadomo)gmail.com
      Cena : 125 zł
      Sposób zapłaty za przedmiot :
      - PayPal,
      - Przelew bankowy,
      - BTC.
    • Przez ChromeDriver
      Sprzedam skrypt wysyłający masowo wiadomości na GG, wykorzystujący tzw. "ruletkę".
      Skrypt losuje rozmówców i po kolei wysyła im wcześniej podane wiadomości. To niezbyt moralny, acz skuteczny sposób na reklamę tudzież zdobycie odwiedzin na stronie.

Napisałem go w języku Python, dlatego jeśli ktoś nie będzie miał pojęcia jak go uruchomić, to chętnie pomogę.

Cena to 30 złotych, choć jestem skłonny do ewentualnych negocjacji. Przyjmuję płatności przez PayPal / przelew.

W załączniku znajduje się próbka jego możliwości.
      Dane kontaktowe: Dominik alias ChromeDriver Adres e-mail: chromedriver@tlen.pl
    • Przez pyzdera
      Szukając sensownego generatora ruchu (także wejścia przez google) trafiłem na rumuńską stronę, po angielsku oczywiście :-). Sporo tu narzędzi, które mogą Was zainteresować.
      Ktoś już próbował cokolwiek z tych programów?
      http://traffic-bots.com/ Edycja - link oczywiście
    • Przez mefedROn
      Witam, właśnie zauważyłem, że po mojej stronie buszuje robot o nazwie MJ12bot. Chciałbym dowiedzieć się, co z tym fantem zrobic? Ktoś z Was się może orientuje co owy robot poczynia? Mam go zablokować, potraktować w inny sposób? Czy robi on coś potrzebnego?

Będę wdzięczny za rzetelną poradę oraz cenne informacje na temat tego bota, tzn. co on robi, po co w ogole jest itp?

Pozdrawiam,
      Rafał