swits.pl

Linuxpl.com i Futurehost.pl w rękach H88

Polecane posty

Dzień dobry.

Do portfolio grupy H88 S.A. dołączyliśmy właśnie Linuxpl.com - markę o uznanej na rynku reputacji, cieszącą się świetnymi opiniami w zakresie jakości obsługi klientów. Jednym z celów tej inwestycji jest pozyskanie najlepszych praktyk i wysokich standardów obsługowych wypracowanych przez Linuxpl.com  oraz zastosowanie ich we wszystkich markach grupy.

Skorzystamy również z rozwiniętych kompetencji zespołu Linuxpl.com, posiadającego unikatowe doświadczenie w kreowaniu wysokiej jakości usług hostingowych, bardzo dobrze ocenianych przez rynek i klientów.

H88 S.A. jest obecnie właścicielem kilkunastu marek działających na rynku hostingowym - obok Linuxpl.com  są to m/in. Domeny.pl, Hekko.pl, Ogicom.pl, SuperHost.pl, Active24.pl, Biznes-Host.pl. Grupa obsługuje 160 tys. klientów, co przekłada się na pozycję najszybciej rosnącego podmiotu na rynku hostingowym w Polsce.

Najnowsza inwestycja H88 przyniesie wymierne korzyści zarówno obecnym klientom Linuxpl.com, jak i wszystkim podmiotom w grupie. Chcemy wykorzystać potencjał H88 do dalszego rozwoju portfolio usług  Linuxpl.com, inwestując w niezawodność i bezpieczeństwo usług oraz rozwiązania polepszające obsługę klientów.

Przejmując Linuxpl.com , jedną z lepiej rozpoznawalnych marek na rynku hostingowym, czujemy się zobowiązani do zachowania i rozwoju wszystkiego, co w niej najlepsze. Nad tym właśnie będzie pracował cały nasz zespół.

Jakub Dwernicki

Prezes Zarządu H88 S.A.

Dziękuje bardzo za informację. Mam pytanie : więcej linków z anchorem nie dało się wcisnąć w tekst? Naliczyłem 8, poprawiam.

re287am9.jpg

Skoro padła nazwa Active24.pl, to się zapytam, kiedy zakończą się prace na pełną migracją i usprawnieniem działania panelu admina i poczty. By zalogować się do panelu, lub do poczty, trzeba czynność powtarzać kilka razy. Nie można nanieść swoich zmian, bo są komunikaty typu: wystąpiła nieoczekiwana sytuacja, wystąpił błąd wewnętrzny serwera lub aplikacji. Zero komunikacji telefonicznej, na zgłoszenia problemu online, trzeba czekać kilka dni na odpowiedź. Jestem w tej firmie od 2004 roku i czas zastanowić się co .dalej

dubel oświadczenia H88

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

2 posta wyżej ten tekst już wyłożyli, prawda nafaszerowany anchorami.

re287am9.jpg

ups, moje było bez linków ;)

• Like 1

dymna.jpg

Mam kilka kont na linuxpl i w życiu bym nie przypuszczał ze trzeba będzie kiedyś stamtąd migrować. Czekam wiec na wzrost cen i spadek jakości usług - wystarczy poczytać co dzieje się z hostingami które przejmuje H88 na wht.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

SZUKASZ DOBREGO I TANIEGO HOSTINGU ?

7 lat na rynku, stabilność i niskie ceny: https://vipower.pl/

Użyj kodu: ITSEO i obniż pierwszą płatność o 30% !

Cytat

Czekam wiec na wzrost cen

Ja raczej na to nie czekam... bo nie chce mi się przenosić stron :)

Może dajmy szansę H88 i zobaczy się co z tego wyjdzie...

• Like 1

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Czyli jednym z celów kupna Linuxpl.com było :) " pozyskanie najlepszych praktyk i wysokich standardów obsługowych wypracowanych przez Linuxpl.com".

"czujemy się zobowiązani do zachowania i rozwoju wszystkiego, co w niej najlepsze. Nad tym właśnie będzie pracował cały nasz zespół"

Także tego. Tak powoli pakujemy zabawki bo tego właśnie się boimy.

Mam nadzieję, że jakość usług nie pogorszy się. W sumie jestem zadowolony z linuxpl.

Wdrożenia sklepów Prestashop: www.selljus.pl

może im wyjdzie i dobiją z resztą do poziomu linuxpl, jak na razie to za dużo pochlebnych opinii nie ma po przejęciu

dymna.jpg

17 minut temu, jimmi napisał:

może im wyjdzie i dobiją z resztą do poziomu linuxpl

Raczej wątpię. Nie po to się kupuje dobrze funkcjonujące spółki. ;)

Jakby co to zostaje OVH. :D 

Prawdopodobnie najlepszy blog na temat SEO SzlafRock.pl -   Certyfikat SSL

@SzlafRock wydaje mi się że po tej wpadce ovh przynajmniej przez pewien czas będzie wzorowym hostingiem.

dymna.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.