Jump to content

Zduplikowane meta na Wordpressie, w podstronach tworzonych przez komenatrze

Recommended Posts

Witam. Czy istnieje jakaś wtyczka/ narzędzie/ sposób na to, żeby w WordPressie usunąć zduplikowane meta w podstronach, które automatycznie się tworzą, kiedy zaakceptowany zostaje komentarz? Czyli mam na przykład:

strona.pl/nazwa-wpisu

po dodaniu komentarza i zaakceptowaniu go, dodaje mi się automatycznie:

strona.pl/nazwa-wpisu/?replytocom=87

Jak zmienić tytuł i opis tej podstrony? Albo jak to zablokować? Co się robi w takiej sytuacji?

logomini.png
artykuły | opisy | tłumaczenia | synonimy | content marketing| prowadzenie FB

TXT4SEO.pl | txt4seo@txt4seo.pl| 516 423 653

z tego co widać na przykładzie nie jest to nowa podstrona tylko podstrona z parametrem. Jak Tobie to bardzo przeszkadza to wstaw cannonical na bez parametru.

Dodatkowo możesz jeszcze w GSC zrobić ignora na parametr.

Osobiście bym sobie darował w bawienie się tym

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By SaphiraKM
      Wtyczkę Rate my Post – WP Rating System dodałam do 3 podstron.
      SEO strzelam (staram się ) w główny URL- pytanie zatem czy G pokazuje gwiazdki z substron przy wyniku wyszukiwania głównego URLa? (Jeśli oczywiście ma się to szczęście, że je faktycznie pokaże )
      Czy raczej muszę dodać widget do strony głównej?
      Forum przeszukane, w Google nie znajduje odpowiedzi - może ktoś ma doświadczenie?
    • By ArTh00r
      Witam serdecznie!

Mam stronę zbudowaną w oparciu o wordpressa, która została własnie uruchomiona i składa się ze strony głównej oraz kilku podstron.

Poszukują osoby, która zajmie się jej optymalizacją pod kątem szybkości działania oraz SEO/SEM.

Głównie zależy mi na:
      1. Przejrzeniu zainstalowanych wtyczek, usunięciu wszelkich zbędnych oraz ewentualne zoptymalizowanie tych które zostają
      2. Instalacja i konfiguracja wtyczek potrzebnych do optymalizacji, seo ewentualnie usprawniających funkcjonowanie wordpressa
      3. Poprawa oceny strony w google pagespeed oraz szybkości ładowania (mobile oraz desktop)
      4. Wdrożenie wszelkich dobrych praktyk google webmaster tools
      5. Optymalizacja treści pod kątem SEO treści, nagłówki, tagi, itp.
      6. Wszelkie inne działania które będą miały wpływ na pozycję strony w wyszukiwarce, optymalizacje itp.

Generalnie zależy mi na indywidualnych osobach, a nie agencjach. Tak abym mógł szybko i sprawnie ustalić i omówić wszelkie działania.
      Nie jest wymagana faktura.

Chętne osoby proszę o wiadomość e-mail: kontakt @ nowinsky.pl

Pozdrawiam,
      Artur
    • By fizuuu
      Cześć, mam stronę opartą na wp z wtyczką pagebuilder. Jak prawidłowo nazwać zdjęcia? Które pola wypełniać? 

• By o2xlc
      Witajcie, potrzebuję porady jak najlepiej tworzyć nazwy produktów pod kątem SEO.

Do tej pory zawsze sądziłem, że tworząc nazwę produktu najlepiej robić wykorzystując popularne keywordy np.
      Smartfon Samsung Galaxy S9 różowy Rower stacjonarny Sapphire Smart SG--250b niebieski  itp  
      Duże sklepy jak np. x-kom, komputronik nie dają generycznych keywordów do nazw i dają nazwy w stylu:
      Samsung Galaxy S9 różowy Sapphire Smart SG--250b niebieski   
      Zastanawiam się dlaczego. Czy ktoś może wyjaśnić jaka logika kryje się za takim schematem?
    • By fast1
      Witam, potrzebuje podobnego szablonu jak ten 
      http://www.zetor.pl/ Dobrze jakby nie kosztował więcej jak 60 $. Z góry dziękuje. 
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy