okazwłoka

Pady serwerów OVH

Polecane posty

Można i potwierdzam że dużo daje.

Aczkolwiek nawet w przypadku ,,mniejszych,, usług polecam swits.pl, nigdy się nie zawiodłem jak na razie.

• Like 1

logo_novacash3.png

Forum o pożyczkach

Szybka pożyczka online                                                     

Na pewno czym drożej usługa wykupiona tym lepiej reagują. Wszytko zależy do czego potrzebujecie serwery. Jest segment w którym uważam lepszej oferty od OVH nie ma  cena/jakość/wydajność/szybkość łącza. Przed chwilą kupiłem jeszcze 2 dedyki.

Pod strony www też polecałem by swhosting ze względu że są dość elastyczni i support w osobie Kuby działa szybko w razie W. Mocne wydajne serwery pod skrypty dla mnie najbardziej pasują dedyki OVH. I nie oczekuje, że support będzie "na zawalanie", ale z doświadczenia wiem, że odpowiadają ok raz na  12h,  technicy w moim przypadku reagowali w ciągu godziny. Trzymam tam rzeczy które jak nie działają nawet 12h świat nie zawali się.

Jakieś zarobkowe portali z dużym ruchem tam bym nie dałem bez pełnej 24h administracji.

• Like 1

re287am9.jpg

W OVH mamy 3 różne dość duże usługi.Jak na razie nie było większych problemów, ale cena za nie nie jest mała.Dodatkowo kilka VPS i tu różnie bywało.

U Kuby ( swhosting ) też coś mamy i jak na razie to mogę pogratulować działania BOK.

• Like 1

logo_novacash3.png

Forum o pożyczkach

Szybka pożyczka online                                                     

Naprawdę mało kto gwarantuje taką rurkę ( i to foto z Windowsa)

dlfrcush.png

• Like 1

re287am9.jpg

Od dawna było wiadomo że ovh jest fajne, aż do momentu jak coś się zacznie sypać. Ciekawe co z tymi ludźmi co mieli zagwarantowane SLA na poziomie 100%, podobno mają takie uslugi

Wysłane z telefonu

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Zawsze wszystko jest fajne dopóki się sypać nie zacznie i dotyczy to każdej dziedziny życia ;)
Jak firma miała SLA na poziomie 100% to na pewno umowa zawierała kary za nie wywiązanie się ze SLA i OVH będzie musiało pokryć te kary, ale raczej wątpliwe aby odpowiadała w inny sposób za spowodowane straty. Tu należałoby mieć ubezpieczenie od cyberryzyka.

Przenoszenie Maszyn - Przenoszenie i relokacja maszyn oraz linii technologicznych
Rejestracja leków - consulting regulatory affairs
Opakowania kartonowe - opakowania

Ale za ostatnią awarie coś tam oddali wyliczyli to jakoś po swojemu i po parę zł. oddali, więc jakąś odpowiedzialność wzięli.

Ale jak napisał @jimmi , dedyk to dedyk może coś się wydarzyć.

2_tani_hosting_www.jpg

Chyba najlepszy hosting dla Dev i nie tylko ref

Znów czkawka. Na 2 moich dedykach obserwuje problemy z siecią, na tych co są w sterownie Roubaix. Stója tam tylko softy ale i tak dziwnie, że coś ostatnio mają dużo "zbiegów okoliczności".

re287am9.jpg

czyli wygląda na to że z Roubaix trzeba się wynosić.

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Ja mam tam softy więc to jakoś generalnie mnie nie wkurza jakieś chwilowe czkawki, chodzi m o to, że po tylu latach coś im sypać się zaczyna chyba.

re287am9.jpg

Dnia 7.12.2017 o 15:21, MaxPan napisał:

Ja mam tam softy więc to jakoś generalnie mnie nie wkurza jakieś chwilowe czkawki, chodzi m o to, że po tylu latach coś im sypać się zaczyna chyba.

Może wychodzą oszczędności :D  i efekt eksperymentów z kontenerową zabudową.

Edytowano przez dpx
literówka w na z (zamiana)

| Delegowanie pracowników za granicę do pracy. |  Przewodnik po Ojcowie: Strona o Ojcowskim Parku Narodowym  | Wiedza na temat pozycjonowania stron: seo.edu.pl

Nie wykluczałem by również celowe działania, konkurencja też nie śpi jeśli to czynnik ludzki jest przyczyną.

re287am9.jpg

Cokolwiek by to nie było, w oficjalnym oświadczeniu na pewno wzmianki o działaniach zewnętrznych nie będzie... bo to już jest podstawa do działań prokuratury. To wiązałoby się pewnie z powołaniem zewnętrznego audytora, gdyż żadna prokuratura nie ma możliwości przeprowadzenia audytu na własną rękę. A zewnętrzny audytor- przy takiej skali nigdy nie będzie niezależny. Kółko się zamyka. Oficjalnie będzie to zawsze "błąd w oprogramowaniu".

PS. to tylko takie moje dywagacje :)

Edytowano przez modell

Przenoszenie Maszyn - Przenoszenie i relokacja maszyn oraz linii technologicznych
Rejestracja leków - consulting regulatory affairs
Opakowania kartonowe - opakowania

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.