Zaloguj się, aby obserwować  
Pyciak

[inne] Opublikuję tekst: Motoryzacja

Polecane posty

Cześć!

Przyjmę teksty na bloga o tematyce motoryzacyjnej, wymagania:

• Tekst z wartością merytoryczną dotyczący porad motoryzacyjnych
  • 3-4 tysiące znaków
  • do 2 linków w treści 

Nie muszę chyba podkreślać, że teksty muszą być unikalne, pisane przez człowieka dla człowieka.

Trochę o samej stronie: domena za 2004 roku, TR 19, CT 13, 250 BL (w indeksie historycznym prawie 1500), strona właśnie została podlinkowana, więc wkrótce te statystyki ulegną zmianie.

Jeżeli prowadzisz podobny blog możliwa wymiana link za link. Więcej info na priv lub dominik10seo@gmail.com

http://speedtuning.pl/ - domena 2004 rok, TF 28, CT 21, może być Twój.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Paula7879
      Witam

Tworzę artykuły na poszczególne zamówienie. Wszystkie tematyki, każdą objętość. Jestem wielozadaniowym copywriterem. Więcej informacji mailowo: doswiadczonycopywriter@wp.pl
    • Przez PTO
      [WYKONAM] różnego rodzaju teksty zgodne z zasadami SEO, najchętniej z branży finansowej, ale nie tylko. Specjalizujemy się także w pisaniu o zdrowym odżywianiu oraz w tekstach anglojęzycznych. Nazwa firmy: PiszTamOk, NIP: 9730990528, Głogowska 4, Zielona Góra. Zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem pisztamok@gmail.com
    • Przez Skadia
      Mam do sprzedania 178 unikalnych, wysokiej jakości gotowych artykułów poradniczych w tematach: wystrój wnętrz, ogród, wyposażenie domu, budowa i remont. Artykuły pisałam dla pewnego dużego serwisu, jednak z powodu karygodnych opóźnień z płatnością za wcześniejsze zamówienie nie kontynuowałam współpracy. Artykuły nie były nigdzie publikowane, nie ujrzały światła dziennego poza dyskiem mojego komputera.

Każdy tekst ma około 3 tys. znaków, lead i podtytuły. Pisane były na podstawie informacji zawartych na różnych anglojęzycznych portalach. Z powodzeniem można z nich zrobić bardzo wartościowe zaplecze. Obecnie nie piszę tekstów taniej niż 20 zł / 1000 znaków, więc poniższa cena jest okazyjna:

Cena to 15 zł za jeden tekst (brutto/netto, wystawiam faktury bez VAT)

Do zaoferowania mam:
      Ogród – 101 artykułów
      Wystrój wnętrz – 50 artykułów
      Wyposażenie domu – 10 artykułów
      Budowa i remont – 17 artykułów

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu: anna@lavoromedia.pl – prześlę listę tytułów oraz linki do moich przykładowych tekstów opublikowanych przez ten portal.

Anna Kruk
      LAVORO Media
      Stara Wieś ul. Kolejowa 3/2
      05-430 Celestynów
      NIP: 9521949800
    • Przez seo-synonimy
       [Wykonam] Zlecenia na synonimy/teksty SEO! [PL i ENG] Tanio, precyzyjnie i szybko.

Doświadczony copywriter chętnie wykona zlecenia dotyczące tworzenia treści: synonimizacji i pisania nowych, unikalnych tekstów pod zaplecza stron internetowych, portali, blogów, stron firmowych lub tekstów reklamowych z najróżniejszymi słowami (frazami) kluczowymi. Teksty w języku polskim i angielskim (również synonimy). Wszystko na potrzeby oraz pod dyktando klienta. Zapewniam rzetelność, profesjonalizm i terminowość.
      Gwarantuję rzetelne podejście do tematu oraz szybkość wykonania zleceń za rozsądne pieniądze. Szukam zamówień pojedynczych lub stałej współpracy. Copywritingiem zajmuję się zawodowo, w branży od 2008 roku.

Realizuję zlecenia na:

- opisy produktów, firm (teksty na strony firmowe i sklepy internetowe)
      - teksty wyższej jakości (poradniki, recenzje, regulaminy)
      - artykuły sponsorowane i reklamowe
      - wpisy do katalogów, wpisy na blogi, teksty na fora internetowe
      - zwykłe teksty (precle)
      - teksty na zaplecza
      - teksty na e-mail
      - teksty w języku angielskim (zarówno teksty zapleczowe, jak i firmowe/wyższej jakości)
      - synonimy (dodawanie synonimów do gotowych tekstów lub tworzenie tekstów z synonimami od podstaw, również wielokrotnie zagnieżdżonych; synonimy w języku PL i ENG)
      - tłumaczenia z języka angielskiego na polski i odwrotnie
      - pisanie newsów i ich publikacja, prowadzenie blogów
      - opowiadania, e-booki
      - redagowanie tekstów, przygotowywanie napisanych tekstów pod kątem kampanii SEO (optymalizacja gotowych tekstów)

Cechuje mnie:

-dyspozycyjność
      -terminowość
      -profesjonalizm
      -doświadczenie
      -kreatywność (nie boję się żadnego tematu, piszę unikalne, ciekawe teksty zarówno poradnikowe, jak i wpisy na strony firmowe i opisy produktów a także teksty na potrzeby SEO)
      -precyzja (każdy synonim jest gruntownie sprawdzany, aby idealnie pasował do kontekstu zdania i całego tekstu – w efekcie po wygenerowaniu tekst jest logiczny i spójny)
      -unikalność (piszę teksty tylko i wyłącznie unikalne)

W ofercie również tworzenie stron w oparciu o CMS (WordPress), publikacja wpisów, administracja witryn, audyty SEO, optymalizacja i wiele więcej!

Zapraszam do kontaktu na e-mail: damian@seo-synonimy.pl w celu zapoznania się z cennikiem i przetestowania moich możliwości. Przy większych zamówieniach lub dla stałych klientów udzielam atrakcyjne rabaty! Zapraszam do współpracy.

• Przez Torontka
      Realizuję zamówienia na różne teksty, tworzę opisy produktów, artykuły poradnikowe itp. Mam duże doświadczenie, gwarantuję wysoką jakość, operuję żywym, plastycznym językiem. Stawka minimalna 8 zł netto za 1000 zzs.
      chyl.gosia@gmail.com