mlody0072

Indexer linków GIndex.me - automatyczny system indexowania linków w wyszukiwarce Google

Polecane posty

Promocja Świąteczna w http://gindex.me/ -  pakiety -30% i -50% kupony ważne do 31 grudnia 2017 godzina 23:59

CHOINKA – 30% rabatu dla pakietów:
- 5 000 linków jednorazowy
- 10 000 linków jednorazowy
- 25 000 linków jednorazowy
- 500 linków dziennie
- 1 000 linków dziennie
- 5 000 linków dziennie

PREZENTY – 50% rabatu dla pakietów:
- 50 000 linków jednorazowy
- 100 000 linków jednorazowy
- 500 000 linków jednorazowy
- 10 000 linków dziennie
- 50 000 linków dziennie
- 100 000 linków dziennie

• Like 1

baner-proxy.png

Domeny pod zaplecze SEO - listy wygasłych domen 

Mam pakiet 100 000 miesięczny i zostało mi tam 1/4 a za parę dni się kończy, czy jak kupię pakiet 5000 jednorazowy to mi się zsumują te pakiety czy ten większy wygaśnie i zostanie tylko ten nowy?

Napisano (edytowany)

Obecnie jest tak jeśli wykupisz kolejny pakiet to podczas składania zamówienia system poprosi Cie o wybranie czy nowy pakiet ma być aktywowany po wygaśnięciu obecnego pakietu czy aktywowany od razu. Niestety ale pakiety nie łączą się i nie przedłuża się ich czas. Trochę ludzi o to mnie pytało i rozważę wprowadzenie takiej funkcjonalności. 

Edytowano przez mlody0072
  • Thanks 1

baner-proxy.png

Nie wiem czy to jest możliwe, ale brakuje mi takiej funkcjonalności, która pozwalałaby np. przydzielać ilość linków dziennie.

Dziś kupiłem pakiet 500 dziennie / 30 dni. Dodałem jakieś 3 tys linków i zaznaczyłem rozłożenie na 30 dni. Po starcie już nie mogę dodać kolejnych linków.

Idealnie by było, gdybym mógł dodać paczki linków i zaznaczyć, że z tej paczki, codziennie idzie do indeksacji np. 100 linków, z innej paczki kolejne 100, a z trzeciej paczki idzie 200 itd. - wszystko w ramach tych 500 linków dziennie.

Nie wiem czy inni podzielą moje zdanie i czy takie rozwiązanie jest możliwe. Nie chciałbym kupować dodatkowych pakietów, bo czuję, że 500 linków dziennie to jest dobry wariant dla mnie, ale wolałbym, aby indeksowały się po prostu wolniej, niż po 500 dziennie z danej paczki. Bo w obecnej sytuacji to nadal będzie trzeba tworzyć paczki z różnych grup, żeby nie przywalić do jednej strony zbyt dużej ilości linków jednego dnia.

Izolacje Natryskowe - Ocieplanie pianką cena - Poddasza i stropy. 

Chroń budynek przed pożarem: systemy sygnalizacji pożaru sap.

Obecnie nie ma takiej możliwości, jedyne wyjście to wykupienie pakietu jednorazowego na przykład 10 tyś linków na 30 dni i dodawanie paczek z harmonogramem 30 dni. Wówczas możemy dodać na przykład 3 tyś linków dziennie. 

Więcej napisałem na maila, proszę o kontakt. 

• Like 1

baner-proxy.png

@Dralik Pomyślę o tym jak będę miał pomysł jak to rozwiązać na pewno wprowadzę taką opcję. Lecz ta opcja by była dostępna tylko dla pakietów dziennych. 

baner-proxy.png

Ale rzeczywiście kupienie pakietu jednorazowego i podział na dni jest jakimś rozwiązaniem, aby nie "przywalić" za mocno.

@mlody0072 zmienił mi pakiecik i teraz to wygląda bardzo fajnie.

• Like 1

Izolacje Natryskowe - Ocieplanie pianką cena - Poddasza i stropy. 

Chroń budynek przed pożarem: systemy sygnalizacji pożaru sap.

Napisano (edytowany)

bg3.jpg

Z okazji przekroczenia 100 milionów linków które zostały przetworzone przez indekser gindex.me mamy promocje i gratisy. 
100 darmowych pakietów na indeksację do 5 tyś linków na 30 dni aby otrzymać darmowy pakiet należy przy zamówieniu wpisać 100MLN  w kod rabatowy i go zatwierdzić przyciskiem „Aktywuj kod rabatowy !” pakiet zostanie automatycznie aktywowany. 

Mamy także rabaty dla użytkowników dla których nie starczy darmowych pakietów lub potrzebują czegoś większych limitów: 

Kod rabatowy:  100MLN30 – 30% rabatu dla pakietów:
- 5 000 linków jednorazowy
- 10 000 linków jednorazowy
- 25 000 linków jednorazowy
- 500 linków dziennie
- 1 000 linków dziennie
- 5 000 linków dziennie

Kod rabatowy: 100MLN50– 50% rabatu dla pakietów:
- 50 000 linków jednorazowy
- 100 000 linków jednorazowy
- 500 000 linków jednorazowy
- 10 000 linków dziennie
- 50 000 linków dziennie
- 100 000 linków dziennie

Oferta ważna do 26.01.2018 g 23:59

Edytowano przez mlody0072
  • Like 1
  • Thanks 2

baner-proxy.png

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Dralik
      Wykonam indeksację linków.

Pakiety jednorazowe:
      5000 linków jednorazowy: 12 zł
      10 000  linków jednorazowy: 25 zł
      25 000 linków jednorazowy: 55 zł
      50 000 linków jednorazowy:  85 zł
      100 000 linków jednorazowy: 115 zł
      500 000 linków jednorazowy: 450 zł

Pakiety dzienne:
      500 linków dziennie: 30 zł
      1000 linków dziennie: 50 zł
      5000 linków dziennie: 75 zł
      10 000 linków dziennie: 90 zł
      50 000 linków dziennie: 350 zł
      100 000 linków dziennie: 700 zł
      Podane ceny są cenami netto i należy doliczyć 23% vat.

Ilość pakietów ograniczona, do łączne ilości na dzień = 700 000 linków.
      Zamówienia należy składać na adres mailowy:

biuro@dralik.pl Przed zamówieniem pakietu, można podesłać 1000 linków do przetestowania systemu (linki zapisane w pliku txt można wysyłać na adres mailowy).
      Sprawdzałem skuteczność na zaspamowanych: profilach, komentarzach, artykułach. Skuteczność wyszła mi na poziomie 88% po 24h.

Dane firmy:
      Dane firmy: SEOklik Przemysław Śliwiński NIP: 789-173-53-49 62-302 Węgierki Czereśniowa 27
    • Przez Dralik
      Wykonam indeksację linków.

Pakiety jednorazowe:
      5000 linków jednorazowy: 12 zł
      10 000  linków jednorazowy: 25 zł
      25 000 linków jednorazowy: 55 zł
      50 000 linków jednorazowy:  85 zł
      100 000 linków jednorazowy: 115 zł
      500 000 linków jednorazowy: 450 zł

Pakiety dzienne:
      500 linków dziennie: 30 zł
      1000 linków dziennie: 50 zł
      5000 linków dziennie: 75 zł
      10 000 linków dziennie: 90 zł
      50 000 linków dziennie: 350 zł
      100 000 linków dziennie: 700 zł
      Podane ceny są cenami netto i należy doliczyć 23% vat.

Ilość pakietów ograniczona, do łączne ilości na dzień = 700 000 linków.
      Zamówienia należy składać na adres mailowy:

biuro@dralik.pl Przed zamówieniem pakietu, można podesłać 1000 linków do przetestowania systemu (linki zapisane w pliku txt można wysyłać na adres mailowy).
      Sprawdzałem skuteczność na zaspamowanych: profilach, komentarzach, artykułach. Skuteczność wyszła mi na poziomie 88% po 24h.

Dane firmy:
      Dane firmy: SEOklik Przemysław Śliwiński NIP: 789-173-53-49 62-302 Węgierki Czereśniowa 27  
    • Przez pjck
      Po pobraniu przez google, zgłoszeniu do indeksacji dostaję taki komunikat: "Indexed, though blocked by robots.txt"

Zastanawiam się co jest przyczyną.

W "Examples" poniżej ów komunikat wyświetla jeszcze linki. I te linki najczęściej zawierają polskie litery - oraz w każdym przypadku jeden link z końcówką "/search"

Czy to w ogóle ma jakieś znaczenie praktyczne?  
    • Przez googlemon
      Witam wszystkich forumowiczów!

Chciałbym napisać o moim ciekawym przypadku z którym męczę się już parę miesięcy, a mianowicie o indeksacji nowych linków.
      Mianowicie są to trzy przypadki.
      Załóżmy, że prowadzę stronę internetową i nazwiemy ją STRONA GŁÓWNA. Strona główna jest zoptymalizowana itd, ma parę podstron i wiek ok. 6 miesięcy i przy okazji ma UR20 DR37 wg Ahrefsa. Nie jest to domena przechwycona itd., jest to nowo stworzona domena (6 miesięcy temu).
      Strona wg GSC ma 128 linków z 28 domen. To słowem wstępu.

A teraz przejdźmy do problemu
      Za pomocą znanych metod znalazłem trzy domeny, które ktoś porzucił (średnie UR i DR 35+), które mają ok. 1-10 tyś linków przychodzących i je wykupiłem. Następnie skorzystałem z programu Serpbooster dostępnego na naszym forum i na każdej domenie zamieściłem po 20 artykułów (white seo, 300-500 wyrazów, 1,5-2% nasycenie kw), które ukazywały się średnio co dwa dni i były indeksowane w Google poprzez inny program.
      Artykuły skończyły się dodawać w połowie listopada, są prawidłowo zaindeksowane (po wpisaniu site:url wyświetla się każdy art) ale GSC jak i Ahrefs nie widzi tych linków.
      Chciałbym dodać, że strony nie mają bana i filtra, gdyż mam dostęp do ich GSC i wszystko wygląda poprawnie.
      Natomiast w przypadku tej samej procedury, tylko, że przy świeżej domenie po paru dniach widoczne już są linki w GSC. ( Wykupienie nowej domeny, procedeura jak wyżej, i po 3 dniach w GSC już widać linki z tej strony po pierwszych wpisach).

Zatem moje pytanie: Czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego tak się dzieje ? :- )
      Nie chcę tworzyć świeżych domen i ich linkować, gdyż chwila pracy i można znaleźć takie UR/DR 35+, z historią itd, jednakże nie wiadomo czemu Google ich nie widzi.
      Dodatkowo z jedną taką "przechwyconą" domeną zrobiłem wszystko ręczenie z tym, że w ciągu 14 dni dodałem ok. 5 art i tylko 1 z linkiem do domeny głównej, wszystkie zaindeksowane. Efekt - brak linka i w Ahrefsie i w GSC.

Z góry dziękuję wszystkim za przeczytanie tego, a będę bardzo wdzięczny za każdy rodzaj okazanej pomocy.
    • Przez AdamH
      Hej

Mam problemy z indeksacją naszego bloga. Google indeksuje np. artykuł pod linkiem: 
      https://rezerwujsport.pl/cms/niesamowite-postacie-sportowego-wroclawia-oliwia-jablonska/  i napotyka na pustą stronę.
      Właściwy link to:
       https://rezerwujsport.pl/cms/artykul/niesamowite-postacie-sportowego-wroclawia-oliwia-jablonska/  

Bloga mamy na WP,. Czy to może być kwestia jakiś ustawień w Yoaście? Co mogę z tym zrobić? Bo już jestem trochę zdesperowany, walczę z tematem jakiś czas i nic nie mogę zdziałać ;/