Polecane posty

Poświęciłem trochę czasu i przeprowadziłem test przechwytywania domen. Zwróciłem się również do Aftermarket i Premium z zapytaniem jak wygląda proces przechwytywania domen oraz od czego zależy jego skuteczność. O wynikach i odpowiedziach możecie przeczytać na moim blogu https://sferadomen.pl/gdzie-przechwytywac-domeny-ranking-lapaczy/

ps. mam nadzieję, że admin mnie nie zabije za link i doceni moją pracę ;) 

• Like 2

Domeny internetowe - ABC domainingu. Sprzedane domeny - comiesięczne zestawienie wysokich sprzedaży domen. Finanse, kredyty, pożyczki, lokaty w jednym miejscu Finanse.net.pl

Hej,

Tak jak pisałem w komentarzu na blogu, ogólnie podoba mi się artykuł ale dodałbym jeszcze statysytyki ile z tych domen z testu pochodziło z aftermarket/premium lub innego rejestratora. Domeny wykorzystane tylko do testu czy może masz dla nich jakiś pomysł: sprzedaż lub trzymanie jako inwestycja :-)

Prawie jak tutorial dla początkujących. Aż z przechwytywania domen zrezygnował zaraz po zmianie właścicieli. Poza wymienioną dwójką, czy jest jeszcze jakiś inny serwis do przechwytywania?

Wysłane z telefonu

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez s_matysik
      Po jakim czasie wartość jest zerowana przez Google? chodzi mi o wiek i zaufanie domeny

przykładowo znalazłem na aftermarket domenę, która została usunięta 2015-04-21

jej podstrona nadal jest w indeksie google mimo że nie istnieje

czy jeśli zarejestruje tą domenę lub przechwycę na aftermarket i odtworzę tam starą stronę to moc, wiek, zaufanie domeny zostanie czy się wyzeruje?