Polecane posty

Witam wszystkich forumowiczów!

Doczynienia z SEO mam już od początku tego roku, prowadzę własnego bloga/stronę który zarabia niewielkie kwoty :P . Udało mi się wybić kilka fraz w TOP10 dwie nawet w TOP3 :P  Chciałbym poznać tą dziedzinę tak aby móc frazy mało i średnio konkurencyjne wbijać do TOP10 i być szczęśliwym z tego powodu.

Jakieś pojęcie o SEO mam, wiem jak się robi optymalizację strony, co to są przekierowania, co to jest tf, cf, da,pa itp, jak pozyskiwać linki. Jednak to mało aby móc się cieszyć w zadowalającego mnie ruchu. Dlatego zabieram się za czytanie i za czasem spodziewajcie się pytań odemnie :P

Pozdrawiam!

Witaj na forum :)

Potrzebujesz skryptu PHP/MySQL? a może aplikacji na system WIndows? Interesuje Cię instalacja oraz konfiguracja serwera Linux VPS lub Windows VPS? Jeżeli tak, to zapraszam na PW :)

Witaj na forum kolego, powodzenia! :D

Blog pisany przez prawdziwego fana sportu, znajdziesz na nim zagadnienia z dziedziny dietetyki, kulturystyki i fitness! Blog sportowy zaprasza!

Witaj.

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
adrianszczepanski.pl | crmcube.pl | wymiana walut online

witaj, powodzenia!

2017 rokiem Wisły, powstaje park rzeki Wisły - rozwój potencjału turystycznego.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.