okazwłoka

Propozycje rozwoju LinkTak.pl

Polecane posty

Jak wygląda sprawa pobierania kredytów w przypadku modyfikacji przelewu? Np. daję 2000 punktów na 30 dni, ale po chwili chcę jednak go zmienić na 1000 na 60 dni. Jestem kasowany dwukrotnie za przelewy (za pierwszy i jego modyfikację, czyli jak za drugi)?

Czy wygasłe transfery same znikają po jakimś czasie, czy trzeba je usuwać ręcznie?

Czy ktoś korzysta z tymczasowego rozwiązania breadcrumbs? Przyznam szczerze, że ja zgłaszałem potrzebę, ale nie korzystam. @okazwłoka, ponawiam prośbę o jakiś normalny breadcrumbs. Nie musi to być od razu, niech tam tylko będzie gdzieś zapisany w todo. Rozumiem, że to jest bajer, a nie coś kluczowego. Jednak nie chciałbym, by to tymczasowe rozwiązanie okazało się długotrwałym. Bo się wg mnie nie sprawdza.

I UX. Czy można zmusić kolumny na każdej podstronie by miały jakaś minimalną szerokość, która się nie zmniejszy? Np. często kolumna data ściska mi się w 4 linijki. Albo w widoku linków, wolałbym widzieć wszystkie słowa kluczowe od ręki, bez najeżdżania na przycisk wielokropka (za to tagi z kolei są dla mnie zbyteczne). No chyba, że jest ich bardzo dużo, to wówczas niech się pojawi. Albo przycisk Edytuj link x albo Kopiuj link x raz są w jednej linii, raz jeden pod drugim.
Ja zdaję sobie sprawę, że dwa powyższe to są pierdoły. Ale te pierdoły dały mi o sobie znać, więc piszę o nich.

Tani hosting z darmowym certyfikatem SSL HEXCORE

Przerwanie/modyfikacja przelewu powoduje zwrot kredytów proporcjonalnie do niewykorzystanej części.

Zakładka przelewów zostanie zmieniona, bo przy większej ilości przelewów ciężko się połapać.

Breadcrumb też będzie dorobiony, to obecne rozwiązanie napisane jest na szybko.

Zapisałem do sprawdzenia formatowanie tabel.

Szlaki turystyczneNasze wędrówki szlakami górskimi... szlakowe.pl

Zaczynam korzystanie z systemu, czy anchor linka może mieć tekst przed i po.

Jeżeli tak to jak to się dodaje?

Szybki wniosek o pożyczkę na www.pozyczka-prywatna.pl do 2000 zł na 90 dni.

Decyzja w ciągu 15 min. Przelew tego samego dnia.

Brakuje opcji podmiany adresu domeny w linkowaniu w edycji, w przypadku "spalenia" domeny wystarczyło by wtedy podmienić adres i anchory, a tak trzeba linkować od nowa... i czekać na przydzielenia, a w przypadku zatkania slotów traci się wiele miejscówek, bo na to miejsce wejdzie konkurencja.

• Like 1

Napisano (edytowany)

Brakuje sprawdzania pozycji w celu zatrzymania linkowania po jej osiągnięciu. Ograniczy to zużycie zasobów.

Przychylam się do @karolex że podmiana url jest konieczna, czasem trzeba zmienić podstronę albo przejść na https lub wrócić na http. Obecnie to konieczność dodania nowego linka.

Edit: proponuję też dodać opcję masowej zmiany parametrów: ilość dzienna, maksymalna i % nofollow

Edytowano przez AdamBoganD
  • Like 1

Przydałaby się informacja, kiedy ostatni raz zostały sprawdzone parametry domeny. Mam dwie takie:

754
646

którym (jakoś w ostatnim czasie, ale jednak) wzrosły parametry, a w systemie nadal widnieją stare. I teraz nie wiem, czy system jeszcze nie sprawdził, czy może sprawdził i błędnie podaje.

Druga sprawa - chyba jest mały błąd z pobieraniem kredytów przy modyfikacji transferu. Przedłużyłem i dodałem punkty dla 605, ale pobrało mi tylko tyle, ile by pobrało za przedłużenie dotychczasowych punktów, a powinno trochę ponad 2 razy więcej.

Sprzedaję m.in. ręcznie robione czapki dla dzieci, a dodatkowo rozwijam asortyment o gry planszowe.

W dniu 13.02.2018 o 18:11, AdamBoganD napisał:

czy anchor linka może mieć tekst przed i po.

Jeżeli tak to jak to się dodaje?

Tego nie ma i nie będzie.

Poniższe do wprowadzenia:

W dniu 13.02.2018 o 23:07, karolex napisał:

Brakuje opcji podmiany adresu domeny w linkowaniu w edycji

W dniu 14.02.2018 o 06:24, AdamBoganD napisał:

proponuję też dodać opcję masowej zmiany parametrów: ilość dzienna, maksymalna i % nofollow

14 godzin temu, BaS napisał:

Przydałaby się informacja, kiedy ostatni raz zostały sprawdzone parametry domeny.

@BaS - dzięki za info. Będzie sprawdzone to z kredytami.

W ustawieniach linka jest % nofollow. Wprowadzam wartość dwucyfrową a zapisuje 1.

Czy to aby na pewno % a nie liczba całkowita?

17 godzin temu, BaS napisał:

Przydałaby się informacja, kiedy ostatni raz zostały sprawdzone parametry domeny.

jestem również za i średnio co ile dni sprawdza system te parametry, to pozwoli na szybkie reakcje dla stron gdzie SR może spaść :)

• Like 1

@AdamBoganD - podajesz wartość w procentach, ale bez znaku w procentach. Czyli jeśli podasz 10, to system będzie wiedział, że chodzi o 10% :)

Przed momentem zostały wprowadzone zmiany do modyfikacji przelewów. Teraz podaje się datę, a nie ilość dni. No i można przeliczyć ilość potrzebnych kredytów przed zatwierdzeniem przelewu. Dodatkowo każda modyfikacja przelewu to dodatkowy koszt 0,1 kredytu.

Napisano (edytowany)
13 minut temu, okazwłoka napisał:

@AdamBoganD - podajesz wartość w procentach, ale bez znaku w procentach. Czyli jeśli podasz 10, to system będzie wiedział, że chodzi o 10% :)

Niestety nie, wpisuję 15, zapisuje i wciąż jest 1 a w niektórych wciąż 0.

Coś nie tak jest w tym rekordem.

Ciężko będzie, bo u mnie bez problemu wszystko da się ustawić :)

@AdamBoganD  a zobacz inną przeglądarkę.

• Like 1

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Napisano (edytowany)
W dniu 15.02.2018 o 14:00, jimmi napisał:

@AdamBoganD  a zobacz inną przeglądarkę.

Przeklikałem wszystko jeszcze raz i ... jest ok, cuda panie cuda ;-)

A dziś to samo co wczoraj albo 0 albo 1. Również w innej przeglądarce.

Procent linków nofollow: nadal nie działa.

Napisano (edytowany)

Wyjątkowo długo trwa oczekiwanie na skanowanie parametrów podstron, wczoraj dodałem nowe dla domen:

1425
1534

i do tej pory nie są sprawdzone. Jak dodawałem w weekend to dość szybko były zrobione.

Edycja: coś chyba zaskoczyło, bo podstrona 66405 trafiła 3 minuty temu do moderacji

Edytowano przez BaS

Sprzedaję m.in. ręcznie robione czapki dla dzieci, a dodatkowo rozwijam asortyment o gry planszowe.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Delta
      Witam,   Wynajmę punkty w systemie LinkTak.pl.   Cena od 7zł netto za 1000 punktów za okres 30 dni.
      Dostępne 100 000 punktów.
      Wystawiam fakturę VAT.   Gwarancja stabilności transferu lub zwrot płatności.   Kontakt:
      STRONIK
      ul. Nieduża 22/7
      71-531 Szczecin
      NIP: 851-27-89-472
      email: makskonto@gmail.com   ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY!
    • Przez Kaaarolek1
      Cześć,

Mam na wynajem punkty w systemie LinkTak.pl
      Cena: 7 zł netto 1000 pkt.
      aktualnie mam wolne 25k
      Wystawiam fakturę VAT
      Kontakt: Kaaarolek013@gmail.com

• Przez Dralik
      Sprzedam/ Wynajmę punkty Statlink

! PEWNE I STABILNE TRANSFERY !

Wolne 50k

Wystawiam fv
      Kontakt
      biuro@dralik.pl Dane:
      SEOklik Przemysław Śliwiński NIP: 789-173-53-49 62-302 Węgierki ul. Czereśniowa 27    
    • Przez Delta
      Witam,   Wynajmę punkty w systemie LinkTak.pl.   Cena od 7zł netto za 1000 punktów za okres 30 dni.
      Wystawiam fakturę VAT.   Gwarancja stabilności transferu lub zwrot płatności.   Kontakt:
      STRONIK
      ul. Nieduża 22/7
      71-531 Szczecin
    • Przez Delta
      STRONIK
      ul. Nieduża 22/7
      71-531 Szczecin