okazwłoka

Propozycje rozwoju LinkTak.pl

Polecane posty

Przydałaby się informacja, kiedy ostatni raz zostały sprawdzone parametry domeny. Mam dwie takie:

754
646

którym (jakoś w ostatnim czasie, ale jednak) wzrosły parametry, a w systemie nadal widnieją stare. I teraz nie wiem, czy system jeszcze nie sprawdził, czy może sprawdził i błędnie podaje.

Druga sprawa - chyba jest mały błąd z pobieraniem kredytów przy modyfikacji transferu. Przedłużyłem i dodałem punkty dla 605, ale pobrało mi tylko tyle, ile by pobrało za przedłużenie dotychczasowych punktów, a powinno trochę ponad 2 razy więcej.

Sprzedaję m.in. ręcznie robione czapki dla dzieci, a dodatkowo rozwijam asortyment o gry planszowe.

W dniu 13.02.2018 o 18:11, AdamBoganD napisał:

czy anchor linka może mieć tekst przed i po.

Jeżeli tak to jak to się dodaje?

Tego nie ma i nie będzie.

Poniższe do wprowadzenia:

W dniu 13.02.2018 o 23:07, karolex napisał:

Brakuje opcji podmiany adresu domeny w linkowaniu w edycji

W dniu 14.02.2018 o 06:24, AdamBoganD napisał:

proponuję też dodać opcję masowej zmiany parametrów: ilość dzienna, maksymalna i % nofollow

14 godzin temu, BaS napisał:

Przydałaby się informacja, kiedy ostatni raz zostały sprawdzone parametry domeny.

@BaS - dzięki za info. Będzie sprawdzone to z kredytami.

LinkTak.pl - kampanie TrustRank 
148 domen z TrustFlow > 30; 647 domen z TrustFlow 20-30; 945 domen z TrustFlow 10-20; 213 domen z TrustFlow 5-10

W ustawieniach linka jest % nofollow. Wprowadzam wartość dwucyfrową a zapisuje 1.

Czy to aby na pewno % a nie liczba całkowita?

Szybki wniosek o pożyczkę na www.pozyczka-prywatna.pl do 2000 zł na 90 dni.

Decyzja w ciągu 15 min. Przelew tego samego dnia.

17 godzin temu, BaS napisał:

Przydałaby się informacja, kiedy ostatni raz zostały sprawdzone parametry domeny.

jestem również za i średnio co ile dni sprawdza system te parametry, to pozwoli na szybkie reakcje dla stron gdzie SR może spaść :)

• Like 1

@AdamBoganD - podajesz wartość w procentach, ale bez znaku w procentach. Czyli jeśli podasz 10, to system będzie wiedział, że chodzi o 10% :)

Przed momentem zostały wprowadzone zmiany do modyfikacji przelewów. Teraz podaje się datę, a nie ilość dni. No i można przeliczyć ilość potrzebnych kredytów przed zatwierdzeniem przelewu. Dodatkowo każda modyfikacja przelewu to dodatkowy koszt 0,1 kredytu.

148 domen z TrustFlow > 30; 647 domen z TrustFlow 20-30; 945 domen z TrustFlow 10-20; 213 domen z TrustFlow 5-10

Napisano (edytowany)
13 minut temu, okazwłoka napisał:

@AdamBoganD - podajesz wartość w procentach, ale bez znaku w procentach. Czyli jeśli podasz 10, to system będzie wiedział, że chodzi o 10% :)

Niestety nie, wpisuję 15, zapisuje i wciąż jest 1 a w niektórych wciąż 0.

Coś nie tak jest w tym rekordem.

Edytowano przez AdamBoganD

Ciężko będzie, bo u mnie bez problemu wszystko da się ustawić :)

@AdamBoganD  a zobacz inną przeglądarkę.

• Like 1

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Napisano (edytowany)
W dniu 15.02.2018 o 14:00, jimmi napisał:

@AdamBoganD  a zobacz inną przeglądarkę.

Przeklikałem wszystko jeszcze raz i ... jest ok, cuda panie cuda ;-)

A dziś to samo co wczoraj albo 0 albo 1. Również w innej przeglądarce.

Procent linków nofollow: nadal nie działa.

Edytowano przez AdamBoganD

Napisano (edytowany)

Wyjątkowo długo trwa oczekiwanie na skanowanie parametrów podstron, wczoraj dodałem nowe dla domen:

1425
1534

i do tej pory nie są sprawdzone. Jak dodawałem w weekend to dość szybko były zrobione.

Edycja: coś chyba zaskoczyło, bo podstrona 66405 trafiła 3 minuty temu do moderacji

Edytowano przez BaS

Sprzedaję m.in. ręcznie robione czapki dla dzieci, a dodatkowo rozwijam asortyment o gry planszowe.

Przed chwilą edytowałem 90 linków, wszędzie wstawiłem 20 w polu % noffolow.

Wygląda to tak, jakby po zapisaniu system pokazywał potem ile tych linków jest, bo w polu miałem: 0,1,2,3 lub 4.

Dokładnie tak, jeszcze szukam miejsca w którym jest to zmieniane. Znalazłem jedno i myślałem że to już wszystko.

• Thanks 1

5 minut temu, okazwłoka napisał:

Dokładnie tak, jeszcze szukam miejsca w którym jest to zmieniane. Znalazłem jedno i myślałem że to już wszystko.

Czyli teraz wchodząc w grupę będę widział ilość linków nofollow a edytując link przydzielony %?

Napisano (edytowany)

Mam dwie propozycje:

1. większość podstron do systemu robię tuż przed dodaniem. Do zaindeksowania korzystam z addurl.i4a.pl. Narzędzie fajnie działa, zwykle adresy nie czekają długo w kolejce, więc prawie od razu po wrzuceniu do niego dodaję podstrony w systemie. Aby skrócić obsługę narzędzie mogłoby być zintegrowane z LinkTak. Teraz jest tak, że część stron nie zdąży się dodać, zanim sprawdzi je LinkTak, a części stron system nie widzi w Google, więc trzeba czekać kilka dni na ponowne sprawdzenie. Zamiast dodać najpierw w jeszcze jednym serwisie, chętnie bym takie podstrony dodał bezpośrednio z LinkTak do zaindeksowania, dodatkowo mogłyby być one następnie priorytetowo sprawdzane (np. po kilku godzinach od momentu wysłania przez addurl). Opcja mogłaby być dostępna dla wszystkich dodanych podstron (żeby również móc wrzucić do ponownej indeksacji podstrony np. z wygasającym cache).

Za tę funkcjonalność opłata mogłaby być pobierana z kredytów - 5-10 groszy za jedno dodanie, czyli mniej więcej tyle, ile wychodzi koszt za 1 URL w addurl.i4a.pl. Nie wiem tylko, jak indeksują inni wydawcy, więc czy ktoś jeszcze byłby zainteresowany usługą, ale jeżeli tak to myślę, że byłoby to dobre źródło dodatkowego przychodu dla systemu. Być może również linkujący chcieliby z niego korzystać dla stron, na których został dodany link, żeby Google szybciej go zobaczyło, więc grono odbiorców usługi może być większe.

2. tutaj może więcej osób byłoby zainteresowanych - "nagradzanie" wybranych wydawców, którzy mają już x stron w systemie i nie mieli żadnych odrzuconych, poprzez brak konieczności oczekiwania na moderację podstron. Po sprawdzeniu, że jest zaindeksowana, byłaby ona od razu aktywna. Dzięki temu podstrony szybciej zaczęłyby pracować na punkty. Niezależnie od tego wszystkie takie podstrony mogłyby być po stronie systemu odpowiednio flagowane i wyrywkowo sprawdzane, a w razie konieczności później odrzucane.

Sam linkuję z systemu i jak przeglądam dodane linki to łatwo rozpoznać, które strony zostały zrobione przez jednego wydawcę, więc jeżeli dane podstrony przeszły pozytywnie moderację, to kolejne raczej nie powinny mieć z tym trudności. Poza tym (przynajmniej u mnie) część podstron które dodaję do systemu, jest na stronie już w momencie, jak zgłaszam nową stronę, więc wstępna weryfikacja pewnie już przy tej okazji jest przeprowadzana. Sam, chociaż prawie każdą stronę mam na innym szablonie z innym układem, korzystam z pewnych schematów i do tej pory nie miałem odrzuceń, a po dodaniu i tak muszę czekać na sprawdzenie. A ciągłe odświeżanie i sprawdzanie, czy już była moderacja, niepotrzebnie obciąża serwery systemu ;)

Trzy propozycje:)

3. Obłożenie linkami mogłoby pokazywać % wykorzystania podstron (zamiast % linków lub dodatkowo). Obecnie może wyświetlać np. 60%, ale faktycznie linki mogą być już na prawie wszystkich podstronach, więc już w tym momencie wydawcy opłaca się dodać nowe.

Edytowano przez BaS
  • Like 1

@Bas, sprawę indeksacji załatwiłoby wpięcie api linktaka

arachnofobia - strach przed pająkami
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - http://zyczeniowo.pl/ 

Czy zastanawiasz się nad tym gdzie możesz kupić spinki do koszuli? Odwiedź sklep internetowy https://riwia.pl/spinki-do-mankietow gdzie znajdziesz największy wybór spinek do koszuli. Większość osób uważa spinki do mankietów za dodatek tylko dla mężczyzn, ale my wykraczamy poza utarte schematy i przedstawiay Wam świat niezwykłych dodatków.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Delta
      Wynajmę punkty w systemie LinkTak.pl.   Cena od 7zł netto za 1000 punktów za okres 30 dni.
      Dostępne 100 000 punktów.
      Wystawiam fakturę VAT.   Gwarancja stabilności transferu lub zwrot płatności.   Chcesz przetestować system, a nie masz jeszcze konta? Napisz do mnie na emaila a dostaniesz 1 000 punktów gratis na miesiąc rejestrując się z mojego polecenia.   Kontakt:
      STRONIK
      ul. Nieduża 22/7
      71-531 Szczecin
      NIP: 851-27-89-472
      email: makskonto@gmail.com
    • Przez Delta
      Dla osób które korzystają już z systemu LinkTak.pl, a nie są moimi klientami, oferuję przekazanie ustalonej ilości punktów na miesiąc czasu bez żadnych opłat, jeżeli wyrażą chęć kontynuowania współpracy po darmowym okresie.
      Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu: makskonto@gmail.com   Gwarancja stabilności transferu.   Kontakt:
      STRONIK
      ul. Nieduża 22/7
      71-531 Szczecin
      email: makskonto@gmail.com   ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY!
    • Przez Delta
      Wynajmę punkty w systemie LinkTak.pl.   Cena od 7zł netto za 1000 punktów za okres 30 dni.
      Dostępne 100 000 punktów.
      Wystawiam fakturę VAT.   Gwarancja stabilności transferu lub zwrot płatności.   Chcesz przetestować system, a nie masz jeszcze konta? Napisz do mnie na emaila a dostaniesz 1 000 punktów gratis na miesiąc rejestrując się z mojego polecenia.   Kontakt:
      STRONIK
      ul. Nieduża 22/7
      71-531 Szczecin
      email: makskonto@gmail.com   ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY!
    • Przez boloo
      Posiadam na wynajem punkty Linktak (wolne 50k).
      Cena 7 zł netto/1k na 30 dni.
      ----------------------------------------

Posiadam na wynajem punkty Statlink Standard (wolne 130k).

Atrakcyjne ceny!

Sprawdzony i doświadczony wydawca - w statlinku od samego początku czyli od 2008 roku.
      -----------------------------------------
      Kontakt:
      PW
      lub
      statlink (m.a.ł.p.k.a) aplikacje.net

Na punkty wystawiam faktury VAT.