okazwłoka

Propozycje rozwoju LinkTak.pl

Polecane posty

Na razie będą tylko polskie strony, zobaczymy co w przyszłości.

Ustawiając możliwość linkowania tylko ze stron głównych sprawimy, że takie zdefiniowane linki będą "pożerały" miejscówki ze stron głównych i takie linki staną się luksusowym produktem.

linktakbaner.jpg.0ad38072159c91b48e37c765e25540a1.jpg

LinkTak.pl - 700 domen w systemie! Jest też program partnerski :)

Dałoby radę zrobić wykluczenie jakich podstron nie chce w systemie ?

Na zasadzie: dodaje stronę nazwadomeny.pl z jakąś ilością podstron, następnie dodaje kolejne artykuły i chciałbym znowu dodać je do systemu, ale w tych artykułach powiedzmy jest 10-20 podstron, których nie chce dodawać do systemu z jakichś tam powodów.

Miałoby to działać na zasadzie tak jak algorytm dodaje podstrony, po prostu mam możliwość wrzucenia adresów do koszyka strony, których nie chce w systemie / nie chce żeby ktoś z tych konkretnych podstron linkował do siebie.

Wiem, że mogę to zrobić na zasadzie wejścia do pliku importu i wyciąć to, ale taki koszyk ułatwiłby robotę, a jeśli system potrafi oddzielić podstrony, które już są w systemie od tych, które dodaje z importu to wydaje mi się, że napisanie takiego czegoś nie będzie kłopotliwe.

Jak wiadomo, za podstrony z linkami wychodzącymi jesteśmy znacząco karani, a nie każdy strony dodawane do systemu używa wyłącznie do handlu pkt.

Wiem, że trochę zawile, ale mam nadzieje, że da się zrozumieć :D

Propozycja usprawnienia: dodanie breadcrumbs, by ułatwić nawigację po stronie.
np. Start > Linki > Grupa X > Link taki i owaki
Niby pierdoła, ale wg mnie bardzo przydatna pierdoła :D. Po edycji linka czy jego dodaniu by wrócić do listy linków z danej grupy muszę zawsze przejść do listy grup (strona główna linków) i dopiero wejść w tę, w której przed chwilą edytowałem link. To samo z domenami.

Edytowano przez ttah
  • Like 1

Tani hosting z darmowym certyfikatem SSL HEXCORE

@Dralik - jest to do zrobienia, rozumiem o  co chodzi. Szczególnie będzie to przydatne przy automatycznym zasysaniu podstron (w końcu w tym tygodniu muszę to zrobić).

@ttah - pseudo breadcrumb dorobiony (ostatnio klikane).

Dzisiaj w panelu dla wydawców została dodana możliwość eksportu podstron, które mają stary cache. Od stycznia będzie to już egzekwowane i podstrony, które nie zmieszczą się z cache po przyjęciu linka będą miały zerowane punkty.

Linkujący również może sobie wyeksportować swoje linki, które nie zostały zaindeksowane jeszcze i może wziąć sprawy w swoje ręce.

okazwłoka, kiedyś rzuciłeś propozycję listy tagów, których używanie na danych podstronach będzie skutkowało bonusowymi punktami. Czy w najbliższym czasie i ewentualnie kiedy taka opcja dla wydawców zostanie wdrożona/uruchomiona? Pisałbym wtedy zaplecza pod te tagi.

Gotowe artykuły SEO dostępne od ręki!

ZAPRASZAM

Ta opcja będzie wprowadzona na pewno, jeszcze nie wiem kiedy. Podejrzewam, że w okolicach stycznia.

A może jeszcze w grudniu.

17 godzin temu, soulfailer napisał:

Pisałbym wtedy zaplecza pod te tagi

jeśli masz dostęp do konkurencji to pisz pod tagi konkurencji, przecież zapotrzebowanie jest 1:1 na strony i treści :)
Klient na pkt patrzy tylko na moc systemu i wybiera ten który jest lepszy według jego uznania reszta jest niezmienna :) 

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Dralik
      Sprzedam/ Wynajmę punkty w nowym Systemie Wymiany Linków LinkTak.pl (ref).

Cena za 1000 pkt LinkTak.pl - 11 zł netto
      Przy zamówieniu większej ilości pkt cena do negocjacji.

DLA KAŻDEGO NOWEGO UŻYTKOWNIKA ZAREJESTROWANEGO Z MOJEGO REF PIERWSZE 2 MIESIĄCE RABAT 40% (po 2 miesiącach cena wraca do kwoty 11 zł za 1k.)

Podana kwota dotyczy wynajmu na 30 dni
      Wystawiam fv
      Kontakt
      biuro@dralik.pl Dane:
      SEOklik Przemysław Śliwiński NIP: 789-173-53-49 62-302 Węgierki ul. Czereśniowa 27    
    • Przez Młynek

Sprzedam/ Wynajmę punkty w nowym Systemie Wymiany Linków LinkTak.pl (ref). 

Ceny netto:
      1000-9999 - 11 zł/ 1k punktów / miesiąc
      od 10 000 - 10 zł/ 1k punktów / miesiąc

Na punkty wystawiam FV

UWAGA! Promocja od Mikołaja
      Dla wszystkich zamówień złożonych w dniu dzisiejszym rabat 50% na pierwszy miesiąc wynajmu!
      Promocja ważna do godziny 23:59 w dniu dzisiejszym (6.12.2017) lub do wyczerpania punktów.

Zamówienia/kontakt: gdm-media@gdm-capital.eu

Dane firmy
      GDM Capital sp. z o. o.
      NIP: 8943052888

• Przez Kaaarolek1
      Cześć
      Mam na sprzedaż punkty w systemie LinkTak
      Cena: 9 zł netto 1000 pkt.
      aktualnie mam wolne 8k
      miesięcznie do 20k

Do każdego 1000 punktów dorzucam 2 blogi expired web 2,0 tumblr PA>28 GRATIS
      Blogi nadają się na tier1 i można je fajnie podlinkować z SWL'A

Wystawiam fakturę VAT
      Wojciech Rutkowski ul. Wielorybia 108/30 85-435 Bydgoszcz NIP 9532442588  
      Zapraszam do kontaktu  PW lub email kaaarolek013@gmail.com