okazwłoka

Propozycje rozwoju LinkTak.pl

Recommended Posts

Przeprowadzę jeszcze ankietę wśród linkujących i będzie wiadomo, czy znajdzie się na to zapotrzebowanie.

3mc PREMIUM DonLinkage za 100 zł netto! Kup na i4a.pl

Ciekawe, sam pewnie bym chętnie kupował. Rozumiem, że dobieranie stron odbywać będzie się automatycznie, nikt nikomu całego systemu na tacy nie poda ? Co w przypadku kiedy linkujący np postanowi zdjąć link wtedy też kredyty odzyskuje (myślę, że w tej sytuacji nie powinien) ?

Linkujący nie miałby możliwości zwrotu wydanych kredytów, kupowałby od razu na rok, ewentualnie pół roku - to już szczegóły do ustalenia.

@Młynek Tutaj dobrym sposobem na to, było by pobieranie od linkującego przez system umówionej liczby kredytów z góry na rok, a wypłacanie wydawcom kredytów w miesięcznych transzach.

• Like 1

Gotowe artykuły SEO dostępne od ręki!

ZAPRASZAM

Czy uzyskane kredyty z dedykowanych wpisów będą możliwe do wymiany na $ czy tylko do wydawania w systemie np na transfery?

Gotowe artykuły SEO dostępne od ręki!

ZAPRASZAM

Nieśmiałe przypomnienie się z prośbą o dokończenie funkcjonalności notatek dla grup linków ;)

LaoHost - tani i niezawodny / dhosting.pl - dla stron o dużym ruchu, skalowalne zasoby z płatnością godzinową (link daje 5% rabatu) / spideric - genialny monitoring pozycji niezależny od sytuacji z proxy

@soulfailer - świetny pomysł. Kredyty można oczywiście spożytkować w systemie, nie będzie możliwości wymiany na dolary :) Ale przypominam, że w systemie będzie za niedługo giełda kredytów z możliwością przelewania ich dowolnemu użytkownikowi - oczywiście z prowizją dla systemu :D

@Rainmaster - postaram się to na jutro wprowadzić.

• Thanks 1

Z kolejnych spraw zaplanowanych do zrobienia:

Limity ilości podstron dla strony: dla każdej strony, która osiągnie limit będzie można indywidualnie zgłaszać "wniosek" o powiększenie limitu o kolejne 100 podstron (czyli z limitu 100 składasz wniosek o 200, gdy osiągniesz 200 możesz zgłosić o 300 itd). Decyzja będzie podejmowana w oparciu o "widzimisię" :) - będzie na to miała wpływ głównie forma danej strony (jakość wpisów). 

Po części pomysł rozumiem (zawsze kolejne sloty na linki się przydadzą) ale myślę też, że jakaś zachęta dla wydawców ku dodawaniu kolejnych domen by się bardzo przydała. System od dłuższego czasu nie ma już takiego rozwoju w temacie nowych stron systemowych patrząc po statystykach i również da się do odczuć jako linkujący patrząc po lokalizacjach. A wiadomo, że zawsze lepiej jest mieć więcej reffering domains niż kolejne linki z tej samej. Skoro taka sytuacja ma teraz miejsce to zakładam, że handlarzom nie bardzo się opłaca dodawanie kolejnych stron i domen.

Przypominam się także z tą pierdołą z poprzedniego posta - notatki dla grup bo chyba dalej nie działają ;)

LaoHost - tani i niezawodny / dhosting.pl - dla stron o dużym ruchu, skalowalne zasoby z płatnością godzinową (link daje 5% rabatu) / spideric - genialny monitoring pozycji niezależny od sytuacji z proxy

@up problem w tym, że szukanie "dobrych" domen z historią nie jest takie łatwe i nie każdy ma na to chęci / siły, tym bardziej, że cenę pkt mamy jaką mamy. Dla mnie to np nie jest opłacalne, nawet zakładając inny przelicznik. Ze sprzedażą pkt też jest jak jest, ale akurat na to cierpią chyba wszystkie systemy, w których coś tam robię.

Dokładnie zdaję sobie z tego sprawę, z tego powodu właśnie wspominam o jakiejś zachęcie w tym temacie dla wydawców - tak by zaczęło im się naprawdę opłacać to poszukiwanie kolejnych sensownych domen i produkowanie stron systemowych na nich. Wszystkim by to wyszło na dobre, bo obecna stagnacja w liczbie domen prędzej czy później zacznie się mścić:

9qbfaiR.png

Myślę, że kurcząca się ilość wolnych punktów to jedyna dobra zachęta :)

Zostało wprowadzonych kilka zmian w systemie, zrobione:
- POPRAWKA notatki dla grup linków
- NOWOŚĆ wyświetlanie na liście przydzieleń linków przy zerowych kosztach powodu (np. brak cache, brak linka)
- NOWOŚĆ dodana możliwość masowego usuwania przydzieleń linków (menu Moje linki -> Usuń linki)

Czyli zmiany z ukłonem dla linkujących.

W najbliższym czasie będą jeszcze dwie zmiany:

1. Możliwość automatycznego zgłoszenia podstrony, która ma "stary cache" do addurl.i4a.pl. Strona wtedy dostanie kredyt zaufania na 10-14 dni (na taki czas zostanie oznaczona jako aktualny cache), po tym czasie trafi do sprawdzenia i jeśli tego cache nie załapie, to będzie już na stałe oznaczone na "stary cache" (do momentu aż naturalnie załapie cache). Czyli nie będzie możliwości ponownego zgłoszenia do addurl.i4a.pl jeśli nie załapał cache.

W zasadzie funkcjonalność już prawie jest gotowa, więc pewnie początkiem tygodnia będzie.

2. Artykuły sponsorowane, o których tu była mowa. To jeszcze jest w fazie planowania, ale powinna być pierwsza wersja gotowa za jakiś czas, nie rzucam terminem bo wiadomo jak to jest :)

• Like 1

Posted (edited)

Czy oprócz mnie ktoś też cierpi na problem z cache "error" ? Ja rozumiem że stary cache ale czy na pewno jeśli strona zwraca 404 to on jest stary ? Skoro podstrona jest zaindeksowana to chyba to nie do końca pewne. Może ktoś ma jakiś pomysł na poradzenie sobie z tym ? Za dużo mi podstron wylatuje właśnie przez error.

E: w tym przypadku nie chce żeby linkujący dalej linkował z mojej podstrony do swojej strony za darmo. Skoro cache jest nie jasny to nie widzę powodu dla którego kupujący ma dostać za free link, który być może rankuje. To takie jawne okradanie przez system i linkujacego. Jeśli mam stary cache to jeszcze potrafie zrozumieć.

Edited by Dralik

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Seo tekst
      Sprzedam punkty STATLINK standard i LINKTAK. Atrakcyjna cena.

Dane firmowe

Zapraszam do kontaktu:
      kontakt {} technernet.pl
      gg: 11083930
    • By Delta
      Wynajmę punkty w systemie LinkTak.pl.   Cena od 7zł netto za 1000 punktów za okres 30 dni.
      Dostępne 100 000 punktów.
      Wystawiam fakturę VAT.   Gwarancja stabilności transferu lub zwrot płatności.   Chcesz przetestować system, a nie masz jeszcze konta? Napisz do mnie na emaila a dostaniesz 1 000 punktów gratis na miesiąc rejestrując się z mojego polecenia.   Kontakt:
      STRONIK
      ul. Nieduża 22/7
      71-531 Szczecin
      NIP: 851-27-89-472
      email: makskonto@gmail.com
    • By boloo
      Posiadam na wynajem punkty Linktak (wolne 110k).
      Cena 7 zł netto/1k na 30 dni.
      50k i powyżej 6,5 zł netto/1k
      100k i powyżej 6 zł netto/1k
      ----------------------------------------

Posiadam na wynajem punkty Statlink Standard (wolne 340k).

Atrakcyjne ceny!

Sprawdzony i doświadczony wydawca - w statlinku od samego początku czyli od 2008 roku.
      -----------------------------------------
      Kontakt:
      PW
      lub
      statlink (m.a.ł.p.k.a) aplikacje.net

Na punkty wystawiam faktury VAT.

• By Delta
      Wynajmę punkty w systemie LinkTak.pl.   Cena od 7zł netto za 1000 punktów za okres 30 dni.
      Dostępne 100 000 punktów.
      Wystawiam fakturę VAT.   Gwarancja stabilności transferu lub zwrot płatności.   Chcesz przetestować system, a nie masz jeszcze konta? Napisz do mnie na emaila a dostaniesz 1 000 punktów gratis na miesiąc rejestrując się z mojego polecenia.   Kontakt:
      STRONIK
      ul. Nieduża 22/7
      71-531 Szczecin
      NIP: 851-27-89-472
      email: makskonto@gmail.com
    • By boloo
      Posiadam na wynajem punkty Linktak (wolne 110k).
      Cena 7 zł netto/1k na 30 dni.
      50k i powyżej 6,5 zł netto/1k
      100k i powyżej 6 zł netto/1k
      ----------------------------------------

Posiadam na wynajem punkty Statlink Standard (wolne 260k).

Atrakcyjne ceny!

Sprawdzony i doświadczony wydawca - w statlinku od samego początku czyli od 2008 roku.
      -----------------------------------------
      Kontakt:
      PW
      lub
      statlink (m.a.ł.p.k.a) aplikacje.net

Na punkty wystawiam faktury VAT.