okazwłoka

Propozycje rozwoju LinkTak.pl

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Został wprowadzony koszt linka oraz opcja tylko na stronach głównych.

Możliwe że dzisiaj z importem linków nie zdążę, ale nie jest to jeszcze przesądzone.

Edit. Udało się wprowadzić import już :) Z tym że bardzo mało testowane, więc ostrożnie :)

Edytowano przez okazwłoka
  • Like 1

LinkTak.pl - kampanie TrustRank 
148 domen z TrustFlow > 30; 647 domen z TrustFlow 20-30; 945 domen z TrustFlow 10-20; 213 domen z TrustFlow 5-10

Import przetestowany.

1 podejście z kuchą, 2 prawie 100% i trzecie pełen sukces :-)

Trzeba uważać na znak rozdzielający, ja użyłem * bo średniki miałem w urlach.

Najlepiej:

- skopiować przykład tyle razy ile potrzebujemy w pliku .csv,

- otworzyć go w excel tak żeby każdy param był w osobnej kolumnie

- podmienić url, frazę i resztę (dodam że grupa linków musi istnieć).

• Like 1

Szybki wniosek o pożyczkę na www.pozyczka-prywatna.pl do 2000 zł na 90 dni.

Decyzja w ciągu 15 min. Przelew tego samego dnia.

Sprawdzone i działające proxy

@okazwłoka czy kryterium min/max kosztu działa "w czasie rzeczywistym" pilnując tych parametrów czy też to tylko kryterium startowe dla filtrowania przydzielanych linków jednorazowo? Pytam ponieważ dla testu ustawiłem w jednym linku kryteria min 20, max 140 i po upływie doby w przydzieleniach widzę dalej linki o koszcie rzędu 13 czy 18 punktów. Być może system sprawdza to rzadziej niż raz na dobę by oszczędzać zasoby serwera?

LaoHost - polecam dla stron wymagających wysokiego uptime (blisko 9 lat bez zająknięcia i niskie ceny za hosting)

dhosting.pl - dla stron o dużym ruchu, skalowalne zasoby z płatnością godzinową (rejestracja z linku daje 5% rabatu)

Trzymanie kryteriów jest kolejkowane, może potrwać do kilku dni zanim różnice zostaną wychwycone.

Podaj ID, przepuszczę to przez system i będzie wiadomo czy zadziałało dobrze :)

148 domen z TrustFlow > 30; 647 domen z TrustFlow 20-30; 945 domen z TrustFlow 10-20; 213 domen z TrustFlow 5-10

Okej, id 3520 - zmniejszyłem dla testu od razu kryterium max by zobaczyć czy ładnie odfiltruje za jednym zamachem też linki droższe niż zadane.

LaoHost - polecam dla stron wymagających wysokiego uptime (blisko 9 lat bez zająknięcia i niskie ceny za hosting)

dhosting.pl - dla stron o dużym ruchu, skalowalne zasoby z płatnością godzinową (rejestracja z linku daje 5% rabatu)

Ok, poszło. Jest ok?

Na chwilę obecną bez zmian, linki poniżej i powyżej widełek kryterium są na liście przydzieleń dalej.

Napisano (edytowany)

Update: widzę dzisiaj, że linki poza zadanym kryterium zniknęły z listy więc mechanizm chyba ruszył. Zostały jedynie te o zerowym koszcie więc albo by trzeba uwzględnić w odsiewaniu też 0 jako próg minimalny zamiast 1 lub pozostaje czekać na to osobne ustawienie dające wybór co robić z tymi linkami zerowymi. Z tym, że byłoby super gdyby ta opcja usuwająca je działała nawet szybciej niż inne wycofania/podmiany.

Edytowano przez Rainmaster

Sprawdzam sobie stronę w ahrefsie a tu ładny pik linków... serio? Byłem pewien że z automatu wszystkie strony są zablokowane przez najpopularniejszymi narzędziami typu majestic czy ahrefs. Dlaczego tak nie jest?

dymna.jpg

System nie wprowadził wymogów, szczerze założenie było takie, że wydawcy będą o to sami dbali - ale okazało się że jednak nie. Już jest testowany instalator z automatycznym blokowaniem botów i będzie wymóg zainstalowania go na stronach.

Coś przekombinowane z tym blokowanie botów majestica... 

Bo przecież żałożeniem systemu było i jest prowadzenie kampanii trust rank.

Jeśli wszystkie strony w systemie będą blokowały majestica, to żaden z link z żadnej systemowej strony nie będzie tak jakby uczesticzył w tej zamierzonej kampanii. Chyba trochę nie tak :)

Gotowe artykuły SEO dostępne od ręki!

ZAPRASZAM

Blokowanie robotów ahrefs/majestic jest wdrażane po to, by linki wychodzące z tych stron (systemowych) nie były widoczne dla ludzi typu "uprzejmie donoszę" (sprawdzając dowolną domenę linkowaną systemem linki z linktaka w majestic się nie pojawią bo robot ich nie zliczy do ich bazy skoro nie ma wstępu). 

Natomiast wszelkie aktualizowanie parametrów domen i linków do stron systemowych działa wtedy dalej w majestic bez zmian, nie ma to wpływu.

Tl;dr - blokada robota MJ ukrywa dla niego linki wychodzące ze strony systemowej, a nie linki do niej prowadzące mające wpływ na jej TR/CF/RD etc.

• Like 2

Faktycznie może być taka sytuacja, że ktoś linkuje z systemu po to, by podnieść parametr TF w majestic i w takich przypadkach jest to niekorzystne dla linkującego, bo efektu nie zobaczy w majestic.

I tu nasuwa się pomysł na dodatkową opcję w linkach: blokuj/nie blokuj roboty szpiegujące. Jakby to działało? Przede wszystkim od właściciela strony zależałoby to, czy wpuszcza roboty czy nie (tak, jak to jest od początku systemu). Ale w przypadku odblokowanych robotów to od linkującego by zależało, czy jego link będzie widoczny, czy nie.

Taki pomysł wydaje się być sensownym rozwiązaniem, chętnie wysłucham opinii.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Delta
      Wynajmę punkty w systemie LinkTak.pl.   Cena od 7zł netto za 1000 punktów za okres 30 dni.
      Dostępne 100 000 punktów.
      Wystawiam fakturę VAT.   Gwarancja stabilności transferu lub zwrot płatności.   Chcesz przetestować system, a nie masz jeszcze konta? Napisz do mnie na emaila a dostaniesz 1 000 punktów gratis na miesiąc rejestrując się z mojego polecenia.   Kontakt:
      STRONIK
      ul. Nieduża 22/7
      71-531 Szczecin
      NIP: 851-27-89-472
      email: makskonto@gmail.com
    • Przez Szeryf
      Witam!

Sprzedam pkty w statlink.pl:
      1) STANDARD
      2) GOLD

Cena zależna od ilości. Oferuję rabaty za ilość oraz długotrwałą współpracę! - napisz przedstawię ofertę.
      Preferuje stałą, długoterminową współpracę. Posiadam duże ilości punktów - zawsze mam duży zapas, także nie musisz się obawiać, że braknie mi punktów. Na punkty wystawiam fakturę VAT.

Kontakt:
      PW
      kubakepka{}op.pl
      gg: 7841442
      tel. 796301986

Dane firmy:
      Net Sukces Jakub Kępka
      ul. Starowiejska 55b
      43-603 Jaworzno
      NIP: 632-191-26-82
      REGON: 240839610
    • Przez Ewelina21
      Witam,
      Sprzedam punkty w systemie Linktak oraz w Systemie Statlink
      Cena 7 zł netto/miesiąc w Linktaku oraz 10 zł netto/ miesiąc Statlink.

Oferujemy stabilne i pewne transfery w obu systemach działamy niemalże od początku. 
      Wystawiamy fakturę VAT

Zapraszam do kontaktu!
      Na adres e-mail eplodzien@gmail.com lub telefonicznie 794206787
      -----------------------------------------------

E&K SeoTime
      35-068 Rzeszów, Jabłońskiego 7/72
      NIP 5170384686
    • Przez Delta
      Wynajmę punkty w systemie LinkTak.pl.   Cena od 7zł netto za 1000 punktów za okres 30 dni.
      Dostępne 100 000 punktów.
      Wystawiam fakturę VAT.   Gwarancja stabilności transferu lub zwrot płatności.   Chcesz przetestować system, a nie masz jeszcze konta? Napisz do mnie na emaila a dostaniesz 1 000 punktów gratis na miesiąc rejestrując się z mojego polecenia.   Kontakt:
      STRONIK
      ul. Nieduża 22/7
      71-531 Szczecin
      NIP: 851-27-89-472
      email: makskonto@gmail.com
    • Przez Szeryf
      Witam!

Sprzedam pkty w statlink.pl:
      1) STANDARD
      2) GOLD

Cena zależna od ilości. Oferuję rabaty za ilość oraz długotrwałą współpracę! - napisz przedstawię ofertę.
      Preferuje stałą, długoterminową współpracę. Posiadam duże ilości punktów - zawsze mam duży zapas, także nie musisz się obawiać, że braknie mi punktów. Na punkty wystawiam fakturę VAT.

Kontakt:
      PW
      kubakepka{}op.pl
      gg: 7841442
      tel. 796301986

Dane firmy:
      Net Sukces Jakub Kępka
      ul. Starowiejska 55b
      43-603 Jaworzno
      NIP: 632-191-26-82
      REGON: 240839610