okazwłoka

Propozycje rozwoju LinkTak.pl

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Został wprowadzony koszt linka oraz opcja tylko na stronach głównych.

Możliwe że dzisiaj z importem linków nie zdążę, ale nie jest to jeszcze przesądzone.

Edit. Udało się wprowadzić import już :) Z tym że bardzo mało testowane, więc ostrożnie :)

Edytowano przez okazwłoka
  • Like 1

LinkTak.pl - kampanie TrustRank 
148 domen z TrustFlow > 30; 647 domen z TrustFlow 20-30; 945 domen z TrustFlow 10-20; 213 domen z TrustFlow 5-10

Import przetestowany.

1 podejście z kuchą, 2 prawie 100% i trzecie pełen sukces :-)

Trzeba uważać na znak rozdzielający, ja użyłem * bo średniki miałem w urlach.

Najlepiej:

- skopiować przykład tyle razy ile potrzebujemy w pliku .csv,

- otworzyć go w excel tak żeby każdy param był w osobnej kolumnie

- podmienić url, frazę i resztę (dodam że grupa linków musi istnieć).

• Like 1

Szybki wniosek o pożyczkę na www.pozyczka-prywatna.pl do 2000 zł na 90 dni.

Decyzja w ciągu 15 min. Przelew tego samego dnia.

@okazwłoka czy kryterium min/max kosztu działa "w czasie rzeczywistym" pilnując tych parametrów czy też to tylko kryterium startowe dla filtrowania przydzielanych linków jednorazowo? Pytam ponieważ dla testu ustawiłem w jednym linku kryteria min 20, max 140 i po upływie doby w przydzieleniach widzę dalej linki o koszcie rzędu 13 czy 18 punktów. Być może system sprawdza to rzadziej niż raz na dobę by oszczędzać zasoby serwera?

LaoHost - polecam dla stron wymagających wysokiego uptime (blisko 9 lat bez zająknięcia i niskie ceny za hosting)

dhosting.pl - dla stron o dużym ruchu, skalowalne zasoby z płatnością godzinową (rejestracja z linku daje 5% rabatu)

Trzymanie kryteriów jest kolejkowane, może potrwać do kilku dni zanim różnice zostaną wychwycone.

Podaj ID, przepuszczę to przez system i będzie wiadomo czy zadziałało dobrze :)

148 domen z TrustFlow > 30; 647 domen z TrustFlow 20-30; 945 domen z TrustFlow 10-20; 213 domen z TrustFlow 5-10

Okej, id 3520 - zmniejszyłem dla testu od razu kryterium max by zobaczyć czy ładnie odfiltruje za jednym zamachem też linki droższe niż zadane.

LaoHost - polecam dla stron wymagających wysokiego uptime (blisko 9 lat bez zająknięcia i niskie ceny za hosting)

dhosting.pl - dla stron o dużym ruchu, skalowalne zasoby z płatnością godzinową (rejestracja z linku daje 5% rabatu)

Ok, poszło. Jest ok?

Na chwilę obecną bez zmian, linki poniżej i powyżej widełek kryterium są na liście przydzieleń dalej.

Napisano (edytowany)

Update: widzę dzisiaj, że linki poza zadanym kryterium zniknęły z listy więc mechanizm chyba ruszył. Zostały jedynie te o zerowym koszcie więc albo by trzeba uwzględnić w odsiewaniu też 0 jako próg minimalny zamiast 1 lub pozostaje czekać na to osobne ustawienie dające wybór co robić z tymi linkami zerowymi. Z tym, że byłoby super gdyby ta opcja usuwająca je działała nawet szybciej niż inne wycofania/podmiany.

Edytowano przez Rainmaster

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Delta
      Wynajmę punkty w systemie LinkTak.pl.   Cena od 7zł netto za 1000 punktów za okres 30 dni.
      Dostępne 100 000 punktów.
      Wystawiam fakturę VAT.   Gwarancja stabilności transferu lub zwrot płatności.   Chcesz przetestować system, a nie masz jeszcze konta? Napisz do mnie na emaila a dostaniesz 1 000 punktów gratis na miesiąc rejestrując się z mojego polecenia.   Kontakt:
      STRONIK
      ul. Nieduża 22/7
      71-531 Szczecin
      NIP: 851-27-89-472
      email: makskonto@gmail.com
    • Przez Ivellios
      Posiadam na sprzedaż 150 000 pkt Statlink Standard. 
      Cena wynosi 7 zł / 1000 pkt / miesiąc. 

Zainteresowanych proszę o kontakt: 
      nr GG 3408197 
      email 
      lub za pośrednictwem PW
    • Przez Delta
      Wynajmę punkty w systemie LinkTak.pl.   Cena od 7zł netto za 1000 punktów za okres 30 dni.
      Wystawiam fakturę VAT.   Gwarancja stabilności transferu lub zwrot płatności.   Chcesz przetestować system, a nie masz jeszcze konta? Napisz do mnie na emaila a dostaniesz 1 000 punktów gratis na miesiąc rejestrując się z mojego polecenia.   Kontakt:
      STRONIK
      ul. Nieduża 22/7
      71-531 Szczecin
    • Przez Gamsiu
      Dzień dobry,

Sprzedam punkty w systemie wymiany linków Statlink standard w ilości 100k

Możliwe mniejsze lub większe ilości. Dowolny okres wynajmu punktów.

Wystawiam faktury VAT. Cena do uzgodnienia.

Kontakt:
      Piotr Kołodziejczyk
      GG:6157716
      lub PW na forum.

Gamster
      ul: Kochanowskiego 15
      32-540 Trzebinia
      Nip: 628-202-81-87
    • Przez Delta
      STRONIK
      ul. Nieduża 22/7
      71-531 Szczecin