okazwłoka

Propozycje rozwoju LinkTak.pl

Polecane posty

ciekawe kto kupuje po 11 zł - większość ogłoszeń jest  po 7-8 zł i nie ma wielu chętnych - więc jakim cudem średnia cena wzrosła do 11 zł 

i po co drążycie temat skoro w odpowiedzi usłyszycie, że zmiany maja na celu podniesienie ceny... Wszystko dla naszego "dobra", podejrzewam, że do tematu wrócimy jak ilość systemowych domen zacznie spadać, bo nie będzie przedłużeń. Chyba, że nastąpi cud i cena rzeczywiście wzrośnie w co wątpie, albo max do 8 zł netto, żeby wyrównać sobie koszta transferowania. Jakoś cena 7 zł utrzymywała się przez długi czas i w ogłoszeniach cały czas wisiały punkty, czyli wydawcom się to opłacało. Ja osobiście miałem wszysko skalkulowane na 7 zł i z perspektywy długoterminowej szło jeszcze na tym zarobić.

Gdy cena poszła w dół to nikt nie burzył ani nie chwalił.

W takim razie info zostanie zmienione że prowizja od ceny sugerowanej będzie obliczona żeby uniknąć zamieszania.

Tak są osoby sprzedające po 11,12 zł ale pewnie już nie dlugo bo klienci pytają ich czemu tak drogo jaku innych po 7.

LinkTak.pl         - linkuj ze statycznego SWL ze stron o wysokim TrustFlow!

EdytorSeo.pl    - szybkie i łatwe tworzenie treści pod SEO!

5 godzin temu, okazwłoka napisał:

3. Cache - strona ma 60 dni na zrobienie cache z linkiem, to faktycznie dużo z punktu widzenia linkującego. Jednak moje testy pokazują, że nawet na bardzo dobrych stronach zrobienie cache podstrony może trwać grubo ponad miesiąc. Żaden inny znany mi system nie sprawdza cache. Na razie ten aspekt musi tak zostać.

Zachęcam do podsyłania stron, które nie reagują na indeksery. Może to pomóc w namierzeniu problemu. Zawsze też można z takich stron link po prostu usunąć.

To jest chyba największy problem, ja sam kupione linki wrzucałem do twojego indeksowanie.  i to kilka razy i nadal nic ;)

Idealny program partnerski dla właścicieli stron poświęconych : biznesowi, kuchni francuskiej, kuchni włoskiej czy śródziemnomorskiej oraz przedmiotom luksusowym. http://cpamanager.net/site/program?website_id=35

Ogólnie przeindeksowanie kiedyś fajnie działało, teraz Googiel nie bardzo chce przeindeksowywać "na żądanie". Łatwiej jest wbić nowy adres do indeksu nigdy nie zaindeksowany niż zaktualizować już zaindeksowaną stronę (nawet przy zweryfikowanej domenie przez GSC).

Zmieniłem zapis o cenie dla prowizji z:

Cytat

Obecna obowiązująca prowizja od przelewów jest w wysokości 10% średniej ceny punktów ustalanej przez właściciela serwisu.

Na :

Cytat

Obecna obowiązująca prowizja od przelewów jest w wysokości 10% sugerowanej ceny punktów ustalanej przez właściciela serwisu.

I na stronie przelewów zmiana słowa średnia na sugerowana.

Wymóg podawania ceny został wprowadzony dla nowo dodawanych ogłoszeń.

• Like 1

Napisano (edytowany)

Przychylam się do wspomnianej tutaj już przez kogoś propozycji wprowadzenia kryterium min. kosztu linka przy przydzielaniu. Załatwiłoby to od razu dwie rzeczy: linki bez cache które czekają mając zerowy koszt dzięki temu kryterium mogłyby być podmieniane szybciej (gdy ktoś czekać na to nie chce i woli nowe wylosowanie linku gdzie indziej) oraz pozwoliło zmaksymalizować otrzymanie tych kilku naprawdę mocniejszych linków jakich czasem brakuje do popchnięcia frazy. Domyślnie opcja min kosztu mogłaby być odznaczona co by nagle nie okazało się, że przydzielenia na słabszych domenach drastycznie spadły bo takie linki także są potrzebne.

Edytowano przez Rainmaster
  • Like 1

LaoHost - polecam dla stron wymagających wysokiego uptime (blisko 9 lat bez zająknięcia i niskie ceny za hosting)

dhosting.pl - dla stron o dużym ruchu, skalowalne zasoby z płatnością godzinową (rejestracja z linku daje 5% rabatu)

Jeszcze co do ceny - chociażby tutaj poniżej posta jest "Podobna zawartość", 4 posty, z ogłoszeniami sprzedaży punktów, wszystkie po 7 zł ;)

dymna.jpg

Proszę o sprawdzenie podstron strony ID #364
Mam tam kilkadziesiąt podstron z 0 punktów, które mają takie daty:
Data: 17.06.2018 17:00
Cache: 21.06.2018 11:37
I podstrony w nieaktywnych z informacją stary cache google.

Mam też takie coś (podstrona np.: #21644, #21646, #21655):
Data: 21.06.2018 13:45
Cache: 30.06.2018 14:00
Czyli cache nowszy od sprawdzenia czy podstrona działa.
I też 0 pkt.

PS może jakiś osobny temat do zgłaszania usterek tego typu? Bo w sumie jest trochę zamieszania w tematach, gdzie zgłaszamy takie rzeczy.

Tani hosting z darmowym certyfikatem SSL HEXCORE

Jest namieszane z tymi datami, muszę to jakoś lepiej rozwiązać, teraz jest tak, że:

- "Data" pokazuje kiedy ostatni raz system zanotował, że dana podstrona znajduje się w indeksie (zawsze jest to mylone z datą sprawdzenia cache)

- "Cache" to data ostatniego cache zrobionego przez google jaki odnotował system.

Czyli "Data" nie oznacza czas ostatniego sprawdzenia cache

I teraz zostanie dołożona data ostatniego sprawdzenia cache i wszystko będzie jasne jak słońce :)

@ttah - strony te coś nie chcą automatycznie przeskoczyć na status aktywnych. Sprawdzam dlaczego przy odpowiedniej dacie nie zmienia się status.

Wprowadzę także przed zmianą statusu na "stary cache" ponowne sprawdzenie cache, tak by odłączenie punktów było na świeżych danych.

Ciężko trafić z tymi punktami ile kupować, najpierw zabierało punkty ale w zamian nie było za wiele linków, teraz nie wiem czy wyleciały jakieś strony czy znowuż coś od wczoraj zniknęła część linków i zwolniło 10k punktów, normalnie prawie rotacja się robi ;)

rotacja linków może być przez to np. jeśli ktoś miał ustawione przydzielanie linków na stronach tylko z rankiem 10 - to teraz będzie miał wymienione połowę linków, ponieważ po ostatnich cięciach ranku tyle stron zmieniło rank z 10 na 9  lub 8, a za chwilę braknie miejsc na stronach z rankiem 10, proponuje ustawić przydzielanie linków na stronach z rankiem od 7-10, narazie będzie bezpiecznie - chyba że zaś będą systemowe cięcia ranku

Jest jakaś tabelka, że np. za wiek jest x pkt, za TR Y pkt, i jeżeli suma >Z pkt. to rank = 10 ?

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość!

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Delta
      Wynajmę punkty w systemie LinkTak.pl.   Cena od 7zł netto za 1000 punktów za okres 30 dni.
      Dostępne 100 000 punktów.
      Wystawiam fakturę VAT.   Gwarancja stabilności transferu lub zwrot płatności.   Chcesz przetestować system, a nie masz jeszcze konta? Napisz do mnie na emaila a dostaniesz 1 000 punktów gratis na miesiąc rejestrując się z mojego polecenia.   Kontakt:
      STRONIK
      ul. Nieduża 22/7
      71-531 Szczecin
      NIP: 851-27-89-472
      email: makskonto@gmail.com
    • Przez soulfailer
      Wynajmę/Sprzedam punkty w SWL:

http://linktak.pl (ref) - wolne ponad 130tys punktów - cena za każde 1k pkt na 1 miesiąc - od 7,00zł netto (w zależności od ilości wynajmowanych punktów) przez cały okres współpracy!
      Zamawiając u mnie, cena wynajmu punktów nie zmieni się!

GWARANCJA stałej, niezmiennej ceny przez cały okres współpracy!

Jeśli nie masz jeszcze konta w systemie i zarejestrujesz się z mojego refa (http://linktak.pl/?info=31), utworzę transfer na 1000 pkt na miesiąc całkowice za darmo, będziesz mógł przetestować system i sprawdzić jego MOC!

Zapraszam do kontaktu mailowego

Kontakt:
      F.H.U. Dawid Brzeziński
      ul. Lubuska 4/57
      40-219 Katowice
      NIP: 954-268-08-00
      email: soulfailer1988@gmail.com
    • Przez Delta
      Wynajmę punkty w systemie LinkTak.pl.   Cena od 7zł netto za 1000 punktów za okres 30 dni.
      Dostępne 100 000 punktów.
      Wystawiam fakturę VAT.   Gwarancja stabilności transferu lub zwrot płatności.   Chcesz przetestować system, a nie masz jeszcze konta? Napisz do mnie na emaila a dostaniesz 1 000 punktów gratis na miesiąc rejestrując się z mojego polecenia.   Kontakt:
      STRONIK
      ul. Nieduża 22/7
      71-531 Szczecin
      NIP: 851-27-89-472
      email: makskonto@gmail.com
    • Przez boloo
      Posiadam na wynajem punkty Linktak.pl

Cena 7 zł netto/1k/30 dni. Na chwilę obecną dostępne 40k.

Kontakt:
      PW
      lub
       linktak (m.a.ł.p.k.a) aplikacje.net

Na punkty wystawiam faktury VAT.