okazwłoka

Propozycje rozwoju LinkTak.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już o bonusach mowa może jakiś rabat za zakup wiekszej ilości kredytów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rabatów na razie nie będzie. Im więcej rabatów, tym bardziej będzie cierpiała cena punktów. Życzyłbym sobie, żeby zamiast rabatu wydawcy podnieśli ceny o złotówkę i wyjdą na tym lepiej niż na rabacie.

Jest kolejny pomysł i w zasadzie funkcja jest w trakcie realizacji: będzie można swoje strony podpięte pod system łatwo i szybko wystawiać na sprzedaż. W ogłoszeniach będzie widać statystyki strony (oczywiście bez adresu) i cenę jaką określi właściciel.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę, że już zakładka do sprzedaży stron jest dostępna, fajnie - teraz tylko czekać na pierwsze ogłoszenia:)

Pytanie - "Koszt przeniesienia jednej strony na innego użytkownika: 10% miesięcznej wartości punktów (minimum 5 kredytów)." - w jaki sposób będzie wyliczana wartość punktów?

Przy okazji - niektóre podstrony u mnie nie trafiają do sprawdzania w Google:

96385 - dodałem 10.06, do tej pory czeka na skanowanie parametrów

70841  - odrzucona przez stary cache, mimo że ostatni raz został sprawdzony w kwietniu, a cache jest aktualny, z 7.06

Byłaby możliwość dodać przycisk na sprawdzenie cache, taki jak "Sprawdź indeks Google"? Sprawdzam często po kilka, kilkanaście stron i kliknięcie stąd jest dla mnie dość wygodne, a wtedy nie musiałbym sobie zamieniać info na cache. I czy by można dodać jakiś znacznik przy podstronach, dla których jest widoczna data cache z poprzedniego sprawdzenia, bo ostatnie dostało 404?

Sprzedaję m.in. ręcznie robione czapki dla dzieci, a dodatkowo rozwijam asortyment o gry planszowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@okazwłoka dwa pytania:

1. Czy sprawdzanie Rank działa poprawnie? Mam sporo stron, które od ponad miesiąca nie były sprawdzane. Dla przykładu strony, które ostatni raz były sprawdzane 12.05 - 1620, 1621, 1614, 1615

2. Jak wiadomo, od jakiegoś czasu Google dla wielu zapytań "cache" pokazuje 404. Czy jest jakiś pomysł na to? Bo na razie chyba jedynym skutecznym sposobem jest GSC i zgłaszanie podstron do ponownej indeksacji. Przy czym nie nadaje się to do masowych działań, a co ważniejsze, chyba nie byłoby najrozsądniej gdyby wszystkie strony w Linktaku były podpięte pod GSC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Sprawdzę jeszcze dokładnie ten rank, ogólnie maszynka chodzi, ale może faktycznie adresy są pomijane.

Edit. Faktycznie nie chciało sprawdzać, poprawiłem właśnie i rank zaktualizuje tam gdzie trzeba (ponad 300 domen).

Co do cache, system ma na to sposób i nie ma się czym martwić. Najlepiej nie podejmować żadnych działań i nie dodawać stron do GSC w celu przeindeksowania.

Edytowane przez okazwłoka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@okazwłoka a mógłbyś publicznie / na priv napisać coś więcej na temat tego systemu, mi od kilku dni za cache znowu wylatują pkt co prawda marginalna ilość narazie, ale ciężko pilnować ten temat. To, że z cache jest jak jest widzą chyba już wszyscy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podpinam się do pytania Dralik - czy chodzi o to, że jeżeli będzie 404 to po prostu zostawia datę z poprzedniego sprawdzenia cache? "Najlepiej nie podejmować żadn ych działań i nie dodawać stron do GSC w celu przeindeksowania." - to by sugerowało, że system sam próbuje indeksować takie strony:) czyli coś co proponowałem jakiś czas temu do dodania jako płatną opcję.

Zacytuję sam siebie "96385 - dodałem 10.06, do tej pory czeka na skanowanie parametrów " - już sprawdziło, jak i kilka innych które ostatnio dodałem, a po pierwszym sprawdzeniu nie były jeszcze w Google, ale pozostał status "Oczekuje na skanowanie parametrów", zamiast trafić do moderacji.

Przy okazji zauważyłem, że system niepotrzebnie sprawdza podstrony, które zostały odrzucone w moderacji, np. 96005.

I dzięki za dodanie "Sprawdź cache Google", bardzo ułatwi mi to sprawdzanie stron.

Sprzedaję m.in. ręcznie robione czapki dla dzieci, a dodatkowo rozwijam asortyment o gry planszowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, BaS napisał:

jeżeli będzie 404 to po prostu zostawia datę z poprzedniego sprawdzenia cache

tylko to też żadne rozwiązanie, dla przykładu system ostatnio trafił na cache w marcu 3 miesiące temu, ja przeindeksowałem stronę cache był 1 czerwca, teraz system widzi 404 więc łapie cache z 3 miesiące temu i w ten sposób strona, która wpadła w cache 1 czerwca może nigdy nie zostać przywrócona do systemu. Rozwiązanie jest na już, ale za 3 miesiące połowa stron, jak nie wszystkie według systemu będzie miała stary cache bo trafić na moment kiedy google nie daje błędu 404 to też nie takie proste - ruletka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest o tyle dobre, że jak jeszcze data poprzedniego cache łapie się to, żeby nie odrzucać strony, to taka strona dalej daje punkty, mimo że nie znalazło cache. Ale zgadzam się, to jest bardziej okrętka niż rozwiązanie, u mnie też te 404 stanowią coraz większy problem. Dlatego zastanawiałem się, czy Okazwłoka właśnie to miał na myśli, czy to co zasugerowałem, czy może jeszcze coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cieszę się ze zmian wizualnych ;) ale gdzie grupa bez grupy? ;)

dymna.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz jeszcze zmienić nazwę Grupy podstawowej w formularzu dodawania linku na Bez grupy, by było to jednoznaczne. Dzięki za tę zmianę!

I jeszcze mała prośba co do breadcrumbs. Jak np. wejdę w konkretną grupę linków, to dałoby radę, by jej nazwa pojawiała się tam? Bo np. później jak jeszcze wejdę w spis podstron systemowych z linkami, to w nawigatorze mam takie coś:

Home / Panel użytkownika / Grupy linków / Opublikowane linki

Brakuje jakby tego segmentu w jakiej grupie jestem, by to było klikalne i łatwo było do grupy wrócić, czyli:

Home / Panel użytkownika / Grupy linków / Grupa XYZ / Opublikowane linki

ed.

teraz nie wyświetlają mi się wszystkie linki, gdy wejdę w grupę Wszystkie grupy.

Edytowane przez ttah

Tani hosting z darmowym certyfikatem SSL HEXCORE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Delta
      Witam,   Wynajmę punkty w systemie LinkTak.pl.   Cena od 7zł netto za 1000 punktów za okres 30 dni.
      Dostępne 100 000 punktów.
      Wystawiam fakturę VAT.   Gwarancja stabilności transferu lub zwrot płatności.   Chcesz przetestować system, a nie masz jeszcze konta? Napisz do mnie na emaila a dostaniesz 1 000 punktów gratis na miesiąc rejestrując się z mojego polecenia.   Kontakt:
      STRONIK
      ul. Nieduża 22/7
      71-531 Szczecin
      NIP: 851-27-89-472
      email: makskonto@gmail.com   ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY!
    • Przez Delta
      Witam,   Wynajmę punkty w systemie LinkTak.pl.   Cena od 7zł netto za 1000 punktów za okres 30 dni.
      Wystawiam fakturę VAT.   Gwarancja stabilności transferu lub zwrot płatności.   Chcesz przetestować system, a nie masz jeszcze konta? Napisz do mnie na emaila a dostaniesz 1 000 punktów gratis na miesiąc rejestrując się z mojego polecenia.   Kontakt:
      STRONIK
      ul. Nieduża 22/7
      71-531 Szczecin
    • Przez Delta
      STRONIK
      ul. Nieduża 22/7
      71-531 Szczecin
    • Przez Dralik
      Sprzedam/ Wynajmę punkty w nowym Systemie Wymiany Linków LinkTak.pl (ref).

Wolne pkt: 40k
      Atrakcyjna cena.

! PEWNE I STABILNE PRZELEWY !

Wystawiam fv
      Kontakt
      biuro@dralik.pl Dane:
      SEOklik Przemysław Śliwiński NIP: 789-173-53-49 62-302 Węgierki ul. Czereśniowa 27