okazwłoka

Propozycje rozwoju LinkTak.pl

Polecane posty

Faktycznie paginatora zapomniałem przerobić :)

LinkTak.pl - kampanie TrustRank 
148 domen z TrustFlow > 30; 647 domen z TrustFlow 20-30; 945 domen z TrustFlow 10-20; 213 domen z TrustFlow 5-10

Słuchajcie czy jest opcja na masowe usuniecie linków z danej grupy? Nie wiem czy zrobiłem coś źle czy system działa pataologicznie w tym miejscu. Miałem grupę z 800 linkami, usunąłem grupę, wszystkie linki przeszkoczyły do grupy "wszystkie grupy". Na chwilę obecną linki wymieszały sie z linkami z innych grupy i mam ich 77 stron, które musze wykasować ręcznie, super.

Napisano (edytowany)

@Nossek - a nie pojawiła Ci się nowa grupa nazwana „Bez grupy”? Powinna, właśnie sobie przetestowałem. Do niej powinny trafić linki zabłąkane, czyli m.in. takie, które były przypisane do grupy, która zniknęła. W Twoim przypadku, te z usuniętej grupy.

Edytowano przez ttah
  • Like 1

Tani hosting z darmowym certyfikatem SSL HEXCORE

Na razie tylko głośno myślę, ale co byście powiedzieli na dodatkowy wskaźnik ruchu w systemie. Są domeny z dobrymi wskaźnikami majestic, ale praktycznie zerowym ruchem z googla. Z takimi stronami musi być coś nie tak, skoro są "dobrze" podlinkowane, mają treść, a nie mają pozycji.

148 domen z TrustFlow > 30; 647 domen z TrustFlow 20-30; 945 domen z TrustFlow 10-20; 213 domen z TrustFlow 5-10

Ja jestem za tym, aby dodatkowo wspomagać się np. semstormem i wysoki SR dawać tylko tym, które mają chociaż kilka fraz w top50 czy top100.

praktycznie w każdej domenie z wysokim rankiem mam coś w top10 lub top50 w semstorm ale mam mieszane uczucia co do samego pomysłu.
Nie będę głośno mówił, ale @okazwłoka na koniec czerwca pewne zmiany zobaczymy w statystykach systemu (nie wiem jak duże)

Napisano (edytowany)

Tak, w najbliższym czasie  będzie  regulacja wysokich ranków (co zostało wcześniej zapowiedziane) i żadnych dodatkowych zmian nie będzie (oczywiście jeśli nic nieoczekiwanego się nie wydarzy po stronie algo google lub majestica), także wydawcy mogą u nas spać spokojnie.

@Dralik - jak możesz daj cynk na priv. Też coś słyszałem, ale nie wiem czy to to :)

Edytowano przez okazwłoka

@okazwłoka

co masz na myśli pisząc rwgulacja wysokich ranków, bo nie wiem czy muszę się na coś przygotowywać.

Polecam czytanie działu "Aktualności systemowe" - https://www.forum.optymalizacja.com/topic/248064-aktualności-systemowe - dodam informację dla wydawców, bo nie każdy jest na PiO i faktycznie ważne zmiany mogą komuś umknąć.

Tu jest to o co pytasz:

https://www.forum.optymalizacja.com/topic/248064-aktualności-systemowe?do=findComment&comment=1559133

Proponuję, żeby tak jak przy poprzednich zmianach, system już teraz pokazywał wydawcom jaki będą mieli Rank od 1 lipca. Choć 5 dni to bardzo mało czasu na jakiekolwiek zmiany, ale chociaż żeby mieć świadomość tego co nas czeka.

@okazwłoka

Od 1 lipca zaostrzone zostaną wymagania dla Rank=10 (powiększony zostanie współczynnik obliczany z TF, CF, RD, wiek)

no troche ogólnikowo jest to napisane, w takim układzie to nie mam pojecia ile moje domeny beda generowac punktów. Ja dostosowałem się do RD 20+

To będzie korekta, a nie rewolucja, więc spokojnie.

W tym momencie jest tak, że system jest zero-jedynkowy. Patrząc na statystyki można powiedzieć, że strony mają albo rank=10, albo rank 3 - a to jest wina złych proporcji wyliczania ranku. Właśnie to ma być skorygowane, ale nie da się tego zrobić bez podniesienia współczynnika dla najwyższych ranków.

Symulacja rank jest już zrobiona. Jest zrobiona korekta rank10 i bardzo drobne korekty dla niższych ranków. Dzięki tym drobnym korektom regulacja współczynnika będzie mniej odczuwalna w następnych miesiącach.

Dorobiona jest też symulacja ranku docelowego (1 październik).

Przydałby się jakiś import z csv, wklepywanie dziesiątek linków jest czasochłonne i męczące a zazwyczaj mają dokładnie takie same parametry poza anchor i url.

• Like 1

dymna.jpg

Ręce mi opadły - Na pierwsze 40 domen wszystkie rank10 będę miał wszystkie rank9. Jestem ciekaw ile punktów spadnie mi całościowo z konta i czy dam radę przedłużyć przelewy.

Mam wrażenie, że od jakiegoś czasu walczę, żeby utrzymać to co mam. Co innego mają ci, którzy posiadają punkty w innych systemach, linkują swoje domeny ze statlinka nabijają rd i to właśnie jest ta jakościowa zmiana w systemie.

Oka fajnie gdybyś zaktualizował kalkulator, żeby można było sprawdzić czy da radę podkręcić te domeny na rank10 i czy jest wogóle warto to robić.

Napisano (edytowany)

Będzie import lub tak jak to do mam w planach  kopiowanie ze zmianą url i anchor: klikasz kopiuj link, wyskakuje okienko i tam podajesz pary url:anchor w wierszach.

Zmiana Rank musi dotknąć niektóre strony, po to jest wprowadzana. Oczywiście najbardziej ucierpią te najmniej podlinkowane.

Edytowano przez okazwłoka

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Gamsiu
      Dzień dobry,

Sprzedam punkty w systemie wymiany linków Statlink standard w ilości 100k

Możliwe mniejsze lub większe ilości. Dowolny okres wynajmu punktów.

Wystawiam faktury VAT. Cena do uzgodnienia.

Kontakt:
      Piotr Kołodziejczyk
      GG:6157716
      lub PW na forum.
      Tel: 796058746

Gamster
      ul: Kochanowskiego 15
      32-540 Trzebinia
      Nip: 628-202-81-87
    • Przez soulfailer
      Wynajmę/Sprzedam punkty w SWL:

http://linktak.pl (ref) - wolne już tylko 30 tys punktów - cena za każde 1k pkt na 1 miesiąc - 7,00zł netto przez cały okres współpracy!
      Ceny punktów w systemie w najbliższym czasie pójdą w górę! Zamawiając u mnie, cena wynajmu punktów nie zmieni się!

GWARANCJA stałej, niezmiennej ceny przez cały okres współpracy!

Kontakt:
      F.H.U. Dawid Brzeziński
      ul. Lubuska 4/57
      40-219 Katowice
      NIP: 954-268-08-00
      email: soulfailer1988@gmail.com
    • Przez Gamsiu
      Dzień dobry,

Sprzedam punkty w systemie wymiany linków e-weblink w ilości 1mln

Możliwe mniejsze lub większe ilości. Dowolny okres wynajmu punktów.

Wystawiam faktury VAT. Cena do uzgodnienia.

Kontakt:
      Piotr Kołodziejczyk
      GG:6157716
      lub PW na forum.

Gamster
      ul: Kochanowskiego 15
      32-540 Trzebinia
      Nip: 628-202-81-87
    • Przez Delta
      Wynajmę punkty w systemie LinkTak.pl.   Cena od 7zł netto za 1000 punktów za okres 30 dni.
      Dostępne 100 000 punktów.
      Wystawiam fakturę VAT.   Gwarancja stabilności transferu lub zwrot płatności.   Chcesz przetestować system, a nie masz jeszcze konta? Napisz do mnie na emaila a dostaniesz 1 000 punktów gratis na miesiąc rejestrując się z mojego polecenia.   Kontakt:
      STRONIK
      ul. Nieduża 22/7
      71-531 Szczecin
      NIP: 851-27-89-472
      email: makskonto@gmail.com