okazwłoka

Propozycje rozwoju LinkTak.pl

Polecane posty

5 godzin temu, okazwłoka napisał:

Ogólnie widzę potrzebę stworzenia pluginu, który będzie fajnie wstawiał linki w posta + na stronie głównej

Nie każdy stawia strony na WP

Szukasz linków z anglojęzycznego zaplecza? - sprawdź ofertę! - Zobacz efekty!

Sprzedam punkty w nowym SWL'u LinkTak.pl - Promocja do końca października! Nie przegap

Jeszcze mi się chce..

Wielu wydawcow otacza linki tekstem we wlasnym zakresie. Łatwo się to robi i nie tworzy zadnych footprintow.

linktakbaner.jpg.0ad38072159c91b48e37c765e25540a1.jpg

TERAZ program partnerski w systemie LinkTak.pl!

@Młynek - ja też nie stawiam zaplecza na WP. Ale, że WP to spora część systemu (to się pewnie nie zmieni), to udostępniam rozwiązania pod WP.

Ogólnie jeśli jestem w stanie pomóc z jakimś innym cmsem, to pomagam - ale nie znam się na wszystkim (np. drupal to czarna magia dla mnie). Jeśli ktoś decyduje się na zaplecze w innym cmsie, to pewnie nie będzie dla niego problemu zlecić komuś jakiś plugin/modyfikację, żeby ułatwić sobie pracę. Przecież to wydawca musi zadbać o swoje strony.

linktakbaner.jpg.0ad38072159c91b48e37c765e25540a1.jpg

TERAZ program partnerski w systemie LinkTak.pl!

Dnia 12.10.2017 o 08:07, okazwłoka napisał:

@Młynek - ja też nie stawiam zaplecza na WP. Ale, że WP to spora część systemu (to się pewnie nie zmieni), to udostępniam rozwiązania pod WP.

Ogólnie jeśli jestem w stanie pomóc z jakimś innym cmsem, to pomagam - ale nie znam się na wszystkim (np. drupal to czarna magia dla mnie). Jeśli ktoś decyduje się na zaplecze w innym cmsie, to pewnie nie będzie dla niego problemu zlecić komuś jakiś plugin/modyfikację, żeby ułatwić sobie pracę. Przecież to wydawca musi zadbać o swoje strony.

Na pewno masz dużo racji jeśli chodzi o inne CMSy, ale jeśli ktoś się waha czy wejść ze swoimi stronami do systemu, to gotowy plugin/modłuł na pewno pomógł by mu podjąć właściwą decyzję.

Przydałyby mi się linki z innego kraju niż Polska ;)

Idealny program partnerski dla właścicieli stron poświęconych : biznesowi, kuchni francuskiej, kuchni włoskiej czy śródziemnomorskiej oraz przedmiotom luksusowym. http://cpamanager.net/site/program?website_id=35

Import podstron. Czy szło by to jakoś usprawnić, by nie trzeba było wybierać dla której strony importuję? Sam adres strony jest już w importowanym pliku, może stamtąd go wyłuskać.

Albo mniej zasobożerne - dodać jeszcze jedno pole na początku, właśnie z adresem strony, do której importuję podstrony.

Ewentualne usprawnienie, to jeszcze prócz wybierania pliku czy podawania adresu do pliku z podstronami, wklejać taką zawartość pliku bezpośrednio w okienko na podstronie importu podstron.

Edytowano przez ttah
  • Like 1

dymna.jpg

fajnie gdyby dało się na prestashop stawiać zaplecze :) np w statlink nie ma takiej możliwości (przynajmniej jak ja kiedyś chciałem takie postawić to mi nikt nie podpowiedział co powinienem zrobić żeby działało). Zaplecza wyglądałyby mega naturalnie, a przy okazji można byłoby czerpać z niego korzyści nie tylko z pkt czy samej mocy strony :)

Propozycja @ttah jest jak najbardziej zasadna. Sam miałem o tym pisać. Jak się ma już podpiętych kilkadziesiąt stron, to szukanie ich na liście gdy chce się dodać podstrony jest wku.....jące.

Poza tym możliwość wklejenia tekstu zamiast importowania pliku też by ułatwiła pracę. Ale rozwiązanie tego problemu z wyborem strony uważam za istotniejszy.

Szukasz linków z anglojęzycznego zaplecza? - sprawdź ofertę! - Zobacz efekty!

Sprzedam punkty w nowym SWL'u LinkTak.pl - Promocja do końca października! Nie przegap

Jeszcze mi się chce..

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Dralik
      Sprzedam/ Wynajmę punkty w nowym Systemie Wymiany Linków LinkTak.pl (ref).

Aktualnie posiadam 12 k.

Cena za 1000 pkt LinkTak.pl - 11 zł netto

Podana kwota dotyczy wynajmu na 30 dni
      Wystawiam fv
      Kontakt
      biuro@dralik.pl Dane:
      SEOklik Przemysław Śliwiński NIP: 789-173-53-49 62-302 Węgierki ul. Czereśniowa 27  
    • Przez soulfailer
      Wynajmę/Sprzedam punkty w SWL:

http://linktak.pl (ref) - wolne 10k punktów (cena 10zł netto/1k pkt/30 dni) - minimalna paczka 1k pkt

Kontakt:
      F.H.U. Dawid Brzeziński
      ul. Lubuska 4/57
      40-219 Katowice
      NIP: 954-268-08-00
      email: kontakt@seoefekt.pl
    • Przez Dralik
      Posiadam wolne 20k punktów standard

Wystawiam fv
      Kontakt
      biuro@dralik.pl Dane
      SEOklik Przemysław Śliwiński NIP: 789-173-53-49 62-302 Węgierki ul. Czereśniowa 27  
      Posiadam, również wolne punkty w systemie LinkTak

• Przez Dralik
      Sprzedam/ Wynajmę punkty w nowym Systemie Wymiany Linków LinkTak.pl (ref).

Aktualnie posiadam 12 k.

Cena za 1000 pkt LinkTak.pl - 11 zł netto

Podana kwota dotyczy wynajmu na 30 dni
      Wystawiam fv
      Kontakt
      biuro@dralik.pl Dane: