okazwłoka

Propozycje rozwoju LinkTak.pl

Polecane posty

widzę że już 8000 podstron poleciało w systemie za "stary cache" - może czas wyłączyć tą funkcje?

Napisano (edytowany)

Cache jest sprawdzany obecnie poprawnie, jeśli info o cache nie zgadza się proszę o info ze szczegółami.

Podstrony poleciały, gdyż to wcześniej był błąd i nie sprawdzało cache. Ostatnio zostało to naprawione, ale zaś w Google pojawił się błąd - ale system znalazł na to sposób i już od kilku dni wszystko dobrze chodzi.

@BaS - to tylko kwestie synchronizacji danych. Wszytko wygląda ok.

Edytowano przez okazwłoka

LinkTak.pl - kampanie TrustRank 
148 domen z TrustFlow > 30; 647 domen z TrustFlow 20-30; 945 domen z TrustFlow 10-20; 213 domen z TrustFlow 5-10

Napisano (edytowany)

No właśnie nie wygląda ok, bo z tego powodu mi niektóre podstrony odrzuca :)  Np. 68351, sprawdzona 2.06, jak sprawdzam teraz to cache jest z 1.06, a w systemie data cache to 22.02.  Może zwracało wtedy 404, nie wiem, ale jak poprzedni post pisałem to duża część odrzuconych przez stary cache miała go z czerwca/maja. Teraz jak sprawdzam odrzucone to jest akurat więcej 404. 

Edytowano przez BaS

Sprzedaję m.in. ręcznie robione czapki dla dzieci, a dodatkowo rozwijam asortyment o gry planszowe.

Różnica w sprawdzeniu i cache dość mała, stąd podejrzewam, że Googiel jeszcze nie pokazywał tej najnowszej kopii. Wyzerowałem przed momentem datę sprawdzenia indeksu, do godzinki powinna ta podstrona być ponownie sprawdzona przez system. Nie widzę tu innej opcji jak poprawne wskazanie nowego cache, sprawdzę to za jakiś czas czy jest już ok.

Wcześniej Googiel namieszał nam w systemie z cache, ale to już wraca do normy, system sobie z tym poradził.

148 domen z TrustFlow > 30; 647 domen z TrustFlow 20-30; 945 domen z TrustFlow 10-20; 213 domen z TrustFlow 5-10

@okazwłoka Oka czy udało się naprawić cykliczne wywoływanie sprawdzenia kryterium Rank dla linków czy wywołujesz to co jakiś czas ręcznie przez przeglądarkę? Pytam bo przez parę dni działało to idealnie a teraz widzę coraz więcej przydzieleń w linkach z nieprawidłowym kryterium - być może jednak rank gdzieś po prostu spadł i system jeszcze nie zareagował z podmianą, nie wiem jak w praktyce szybko takie coś podmienia?

LaoHost - polecam dla stron wymagających wysokiego uptime (blisko 9 lat bez zająknięcia i niskie ceny za hosting)

dhosting.pl - dla stron o dużym ruchu, skalowalne zasoby z płatnością godzinową (rejestracja z linku daje 5% rabatu)

Mamy trochę ruchu w ranku ostatnio, więc zmiany mogą być dłużej wprowadzane. Opcja ta działa prawidłowo.

• Like 1

Jak szybko system reaguje na ściąganie linków ze stron, których rank po aktualizacji wykracza poza zakres ustalony dla tychże linków?

Sporo linków dla których mam ustalony maksymalny rank=5 jest na podstronach z wyższym rankiem.

Tani hosting z darmowym certyfikatem SSL HEXCORE

Normalnie nie powinno być dłużej niż 24h. Ale powtarzam, że teraz to trwa trochę dłużej bo jest przetasowanie ranku.

Czy rozważałeś kiedyś oprócz opcji dofollow i nofollow zrobić adres www w formie czystego tekstu (bez url-a)?

Szybki wniosek o pożyczkę na www.pozyczka-prywatna.pl do 2000 zł na 90 dni.

Decyzja w ciągu 15 min. Przelew tego samego dnia.

Sprawdzone i działające proxy

Napisano (edytowany)

Jeśli piszesz  o adresie nieklikalnym, to nie rozważałem :)

Edytowano przez okazwłoka

3 godziny temu, okazwłoka napisał:

Jeśli piszesz  o adresie nieklikalnym, to nie rozważałem :)

Tak, czyli wpisuje adres www jako frazę i nie podaje URL

Szybki wniosek o pożyczkę na www.pozyczka-prywatna.pl do 2000 zł na 90 dni.

Decyzja w ciągu 15 min. Przelew tego samego dnia.

Sprawdzone i działające proxy

Faktycznie była jeszcze luka w harmonogramie i nie wszystko szło jak trzeba. Teraz ruszyła maszyna, dziś powinno być już wszystko zaktualizowane co zalegało.

• Like 1

Rzucam pomysł, już za niedługo systemowi stuknie rok, więc czas na wprowadzenie jakiegoś sensownego bonusa dla stron, które utrzymywane są w systemie co najmniej rok:

domeny utrzymywane dłużej niż rok będą otrzymywały bonusowo 300 punktów (bez względu na rank).

Jak już o bonusach mowa może jakiś rabat za zakup wiekszej ilości kredytów?

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Kaaarolek1
      Cześć,
      Wynajmę punkty w systemie LinkTak.pl
      Cena: 7 zł netto 1000 pkt.
      aktualnie mam wolne 40k
      Wystawiam fakturę VAT!

Kontakt: Kaaarolek014@gmail.com lub PW

GRATIS POMOC W KONFIGURACJI KAMPANII!

• Przez Delta
      Wynajmę punkty w systemie LinkTak.pl.   Cena od 7zł netto za 1000 punktów za okres 30 dni.
      Dostępne 100 000 punktów.
      Wystawiam fakturę VAT.   Gwarancja stabilności transferu lub zwrot płatności.   Chcesz przetestować system, a nie masz jeszcze konta? Napisz do mnie na emaila a dostaniesz 1 000 punktów gratis na miesiąc rejestrując się z mojego polecenia.   Kontakt:
      STRONIK
      ul. Nieduża 22/7
      71-531 Szczecin
      NIP: 851-27-89-472
      email: makskonto@gmail.com
    • Przez Szeryf
      Witam!

Sprzedam pkty w statlink.pl:
      1) STANDARD
      2) GOLD

Cena zależna od ilości. Oferuję rabaty za ilość oraz długotrwałą współpracę! - napisz przedstawię ofertę.
      Preferuje stałą, długoterminową współpracę. Posiadam duże ilości punktów - zawsze mam duży zapas, także nie musisz się obawiać, że braknie mi punktów. Na punkty wystawiam fakturę VAT.

Kontakt:
      PW
      kubakepka{}op.pl
      gg: 7841442
      tel. 796301986

Dane firmy:
      Net Sukces Jakub Kępka
      ul. Starowiejska 55b
      43-603 Jaworzno
      NIP: 632-191-26-82
      REGON: 240839610
    • Przez Ewelina21
      Witam,
      Sprzedam punkty w systemie Linktak oraz w Systemie Statlink
      Cena 7 zł netto/miesiąc w Linktaku oraz 10 zł netto/ miesiąc Statlink.

Oferujemy stabilne i pewne transfery w obu systemach działamy niemalże od początku. 
      Wystawiamy fakturę VAT

Zapraszam do kontaktu!
      Na adres e-mail eplodzien@gmail.com lub telefonicznie 794206787
      -----------------------------------------------

E&K SeoTime
      35-068 Rzeszów, Jabłońskiego 7/72
      NIP 5170384686
    • Przez Delta
      Wynajmę punkty w systemie LinkTak.pl.   Cena od 7zł netto za 1000 punktów za okres 30 dni.
      Dostępne 100 000 punktów.
      Wystawiam fakturę VAT.   Gwarancja stabilności transferu lub zwrot płatności.   Chcesz przetestować system, a nie masz jeszcze konta? Napisz do mnie na emaila a dostaniesz 1 000 punktów gratis na miesiąc rejestrując się z mojego polecenia.   Kontakt:
      STRONIK
      ul. Nieduża 22/7
      71-531 Szczecin
      NIP: 851-27-89-472
      email: makskonto@gmail.com