okazwłoka

Propozycje rozwoju LinkTak.pl

Polecane posty

@okazwłoka dzięki za wdrożenie masowej zmiany parametrów linków, czy da się do tego dodać zmianę http na https?

właśnie sporo klientów przeszło na https. Musiałbym wszystkie linki wywalić i dodawać na nowo.

Szybki wniosek o pożyczkę na www.pozyczka-prywatna.pl do 2000 zł na 90 dni.

Decyzja w ciągu 15 min. Przelew tego samego dnia.

Dopasowanie po treści nie ma ograniczeń do ilości słów. Chodzi o to:

Zamieszczaj linki tylko w przypadku dopasowania po tagach (przynajmniej jeden tag)

?

linktakbaner.jpg.7c85969f6632caa356aac1496f31e71f.jpg

LinkTak.pl - 2200 domen (70 tysięcy stron)! Jest też program partnerski :)

Napisano (edytowany)

Podam przykład:

Gdy w sekcji "Tagi" wpisuję: 'Adam Mickiewicz' to sekcja "Oblicz ilość potencjalnych slotów (dopasowanie po treści)" pokazuje mi liczbę 25. Gdy wpiszę w tej sekcji 'Adam, Mickiewicz' to również pokazuje 25, co rozumiem tak że zlicza tylko pojedyncze wyrazy, a już całej frazy 'Adam Mickiewicz' nie sprawdza. Chyba że problem jest jedynie z tym mechanizmem sprawdzającym, tego już nie wiem.

Edytowano przez lj2m

aktualnie moderacja nie jest jeszcze dokładna taka jak ma być w maju czy tam czerwcu, a już czas na zmoderowanie strony robi się spory :/ Może warto byłoby pochylić się nad tym tematem, przed wprowadzeniem nowych zasad.

Czy system daje możliwość ustawienia unikalnych adresów ip w obrębie grupy?

Chciałem podlinkować stronę, która jest w systemie i wystąpił komunikat:

Tej domeny nie można linkować z systemu linktak.pl, została zablokowana przez właściciela domeny. Jeśli jesteś obecnym właścicielem domeny przeprowadź akcję weryfikacji własności domeny (opcja odblokuj) w menu Moje strony->Blokada linkowania. Pamiętaj też, że nie można linkować stron systemowych.

Od kiedy to nie można linkować stron systemowych? I dlaczego?

Coś tam chyba nie do końca docykane jeszcze. Co trochę dostaję " Konto NA MINUSIE! " i trata tata to kasuję ręcznie linki suma jest dobra i chyba dalej mi przydziela bo znowu za kilka dni że np 1500 na minusie mam i tak któryś raz.

Czy podstrony, które zostały odrzucone z powodu starego cache są po jakimś czasie znowu sprawdzane? Mam taką jedną - id 49759, na początku kwietnia została odrzucona, 10.04 jest już świeży cache, ale status się nie zmienił i jest za nią 0 pkt (mimo, że linki cały czas się wyświetlają).

Sprzedaję m.in. ręcznie robione czapki dla dzieci, a dodatkowo rozwijam asortyment o gry planszowe.

Dnia 22.04.2018 o 13:05, lj2m napisał:

Chciałem podlinkować stronę, która jest w systemie i wystąpił komunikat:

Tej domeny nie można linkować z systemu linktak.pl, została zablokowana przez właściciela domeny. Jeśli jesteś obecnym właścicielem domeny przeprowadź akcję weryfikacji własności domeny (opcja odblokuj) w menu Moje strony->Blokada linkowania. Pamiętaj też, że nie można linkować stron systemowych.

Od kiedy to nie można linkować stron systemowych? I dlaczego?

Mam nadzieję, że to jakiś tymczasowy błąd..

Idealny program partnerski dla właścicieli stron poświęconych : biznesowi, kuchni francuskiej, kuchni włoskiej czy śródziemnomorskiej oraz przedmiotom luksusowym. http://cpamanager.net/site/program?website_id=35

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Kaaarolek1
      Cześć,

Mam na wynajem punkty w systemie LinkTak.pl
      Cena: 7 zł netto 1000 pkt.
      aktualnie mam wolne 25k
      Wystawiam fakturę VAT
      Kontakt: Kaaarolek013@gmail.com

• Przez Delta
      Witam,   Wynajmę punkty w systemie LinkTak.pl.   Cena od 7zł netto za 1000 punktów za okres 30 dni.
      Dostępne 40 000 punktów.
      Wystawiam fakturę VAT.   Gwarancja stabilności transferu lub zwrot płatności.   Kontakt:
      STRONIK
      ul. Nieduża 22/7
      71-531 Szczecin
      NIP: 851-27-89-472
      email: makskonto@gmail.com   ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY!
    • Przez Dralik
      Sprzedam/ Wynajmę punkty Statlink

! PEWNE I STABILNE TRANSFERY !

Wystawiam fv
      Kontakt
      biuro@dralik.pl Dane:
      SEOklik Przemysław Śliwiński NIP: 789-173-53-49 62-302 Węgierki ul. Czereśniowa 27  
    • Przez lj2m
      Mam do wynajęcia punkty w systemach Statlink (Standard oraz Gold) i LinkTak.

Cena punktów Statlink zależna jest od wynajmowanej ilości. Im większa wynajmowana ilość tym większy rabat. Dostępne od zaraz 100 000 punktów Standard i 250 punktów Gold, z możliwością zwiększenia jeśli będzie takie zapotrzebowanie.
      Cena punktów LinkTak jest stała i wynosi 8 zł netto / 1 000 punktów. Dostępne od zaraz 20 000 punktów, z możliwością zwiększenia - dorabiam cały czas nowe punkty.

Wynajmem punktów systemów wymiany linków zajmuję się od przeszło 10 lat. Jestem dużym dostawcą i gwarantuję stabilność transferów. Na zakupione punkty wystawiam FVAT.

Zapraszam do współpracy.

Dane firmy:
      GetLink Łukasz Misiarz 
      ul. Jodłowa 4 
      43-340 Kozy 
      NIP 937-257-88-81 

Kontakt:
      lj2m@o2.pl
      PW