okazwłoka

Propozycje rozwoju LinkTak.pl

Polecane posty

aktualnie moderacja nie jest jeszcze dokładna taka jak ma być w maju czy tam czerwcu, a już czas na zmoderowanie strony robi się spory :/ Może warto byłoby pochylić się nad tym tematem, przed wprowadzeniem nowych zasad.

Czy system daje możliwość ustawienia unikalnych adresów ip w obrębie grupy?

Chciałem podlinkować stronę, która jest w systemie i wystąpił komunikat:

Tej domeny nie można linkować z systemu linktak.pl, została zablokowana przez właściciela domeny. Jeśli jesteś obecnym właścicielem domeny przeprowadź akcję weryfikacji własności domeny (opcja odblokuj) w menu Moje strony->Blokada linkowania. Pamiętaj też, że nie można linkować stron systemowych.

Od kiedy to nie można linkować stron systemowych? I dlaczego?

Coś tam chyba nie do końca docykane jeszcze. Co trochę dostaję " Konto NA MINUSIE! " i trata tata to kasuję ręcznie linki suma jest dobra i chyba dalej mi przydziela bo znowu za kilka dni że np 1500 na minusie mam i tak któryś raz.

Czy podstrony, które zostały odrzucone z powodu starego cache są po jakimś czasie znowu sprawdzane? Mam taką jedną - id 49759, na początku kwietnia została odrzucona, 10.04 jest już świeży cache, ale status się nie zmienił i jest za nią 0 pkt (mimo, że linki cały czas się wyświetlają).

Sprzedaję m.in. ręcznie robione czapki dla dzieci, a dodatkowo rozwijam asortyment o gry planszowe.

Dnia 22.04.2018 o 13:05, lj2m napisał:

Chciałem podlinkować stronę, która jest w systemie i wystąpił komunikat:

Tej domeny nie można linkować z systemu linktak.pl, została zablokowana przez właściciela domeny. Jeśli jesteś obecnym właścicielem domeny przeprowadź akcję weryfikacji własności domeny (opcja odblokuj) w menu Moje strony->Blokada linkowania. Pamiętaj też, że nie można linkować stron systemowych.

Od kiedy to nie można linkować stron systemowych? I dlaczego?

Mam nadzieję, że to jakiś tymczasowy błąd..

Idealny program partnerski dla właścicieli stron poświęconych : biznesowi, kuchni francuskiej, kuchni włoskiej czy śródziemnomorskiej oraz przedmiotom luksusowym. http://cpamanager.net/site/program?website_id=35

Zostało wprowadzonych trochę zmian do systemu i  koniecznym też było wprowadzenie ograniczenia linkowania stron systemowych z prostego powodu - zrobiłoby się jedno wielkie linkowane między sobą zaplecze. A była to praktyka mocno stosowana przez wydawców  i dlatego nagle zostało to wprowadzone. Choć faktycznie zabrakło komunikacji.

Odrzucenie z powodu cache jest czasowe, co jakiś czas będzie strona sprawdzana i jeśli wróci do cache, to wróci też punktacja. Różnica pomiędzy wróceniem cache i wróceniem punktów nie powinna być większa niż doba.

Z minusowymi punktami postaram się coś jeszcze pogrzebać żeby tak często nie mieszało.

System nie ma możliwości ustawiania linków po IP stron.

PS. Przypominam, że od 1 maja obowiązują nowe zasady przyjmowania stron, śruba jest podkręcona. Dotyczy to także zgłaszania podstron do istniejących już w systemie stron.

Pewnie przez jakiś czas nie będzie przybywało nowych zasobów z tego względu - do wykorzystania zapasów u wydawców. A te tak duże w sumie nie są i pewnie jeszcze przed wakacjami coś ruszy

Garść statystyk systemowych:

Ilość domen w systemie: 2237
Ilość podstron w systemie: 71187
Ilość punktów generowanych przez system: 3979381
Ilość punktów transferowanych: 3029500
Ilość punktów przeznaczonych na linki: 3077925
Ilość emitowanych linków: 124647
Ilość aktywnych użytkowników: 155

LinkTak.pl - kampanie TrustRank 
148 domen z TrustFlow > 30; 647 domen z TrustFlow 20-30; 945 domen z TrustFlow 10-20; 213 domen z TrustFlow 5-10

Dzięki za ujawnienie daty aktualizacji rank przy składowych strony. Jeszcze tylko naprawa możliwości przełączenia ustawień majestic i będzie ok.

Od czasu dodania daty aktualizacji ranku nie aktualizuje mi ilości punktów. Dodatkowo wszędzie pokazuje datę 01-01-1970 (mimo, że kilka stron zmieniło rank).

Sprzedaję m.in. ręcznie robione czapki dla dzieci, a dodatkowo rozwijam asortyment o gry planszowe.

U mnie na stronie dodanej 30 kwietnia przydzieliło część linków, ale nie otrzymałem za to punktów.

Po wprowadzeniu kilku zmian kilka rzeczy się przyblokowało, juz dziś powinno wszystko ładnie się zaktualizować :) 

148 domen z TrustFlow > 30; 647 domen z TrustFlow 20-30; 945 domen z TrustFlow 10-20; 213 domen z TrustFlow 5-10

Napisano (edytowany)

1. Bug. Na moim koncie mam kupione 85k punków, system pokazuje łącznie zużyte 102126.

Nie powinno być blokady dodawania powyżej stanu posiadania?

2. Brakuje informacji do jakiej grupy przypisany jest link. Właśnie sprawdziłem i kilka przez pomyłkę nie było przypisanych do właściwej grupy ale musiałem edytować każdy osobno a mam ich ponad 100.

3. Na 5125 przydzieleń aż 1583 są nie zindeksowane w google, to ponad 30%. A punkty kosztują :-)

Teraz na własny koszt sprawdzam jeszcze raz zaindeksowanie a potem do wpuszczę do gindex.me

Edytowano przez AdamBoganD

Szybki wniosek o pożyczkę na www.pozyczka-prywatna.pl do 2000 zł na 90 dni.

Decyzja w ciągu 15 min. Przelew tego samego dnia.

1. Blokada powinna być i jest :) Mam to na tapecie, teoretycznie przy minusie nie powinno przydzielać nowych linków. Możliwe, że minusy są spowodowane zmianą ranku na stronach - ale to muszę dokładnie sprawdzić, bo u wielu użytkowników jest na minusie. Kwestia - czy to zmiana kosztu linków czy przydzielanie linków na minusowym koncie.

2. W którym miejscu?

3. System przydziela linki tylko do stron zaindeksowanych. Z czasem jakaś podstrona może wylecieć z indeksu, wychwycenie tego przez system może trochę potrwać. System nie usuwa linków z niezaindeksowanych, jedynie zeruje punktację (czyli jest link za darmo do momentu ponownego zaindeksowania). Co więcej i co jest bardzo ważne - tam, gdzie są zamieszczone linki system sprawdza zaindeksowanie przez cache, a nie przez info w Google - i jeśli cache strony jest starszy niż 60 dni to też taka podstrona ma zerowane punkty (i koszt linków na niej zamieszczonych).

Edit. Już sprawdziłem i na pewno nie przydziela, gdy konto jest na minusie. Sprawdzę czy prawidłowo oblicza koszt linków.

3 minuty temu, okazwłoka napisał:

2. W którym miejscu?

Wszystkie linki czyli grupa 0.

Szybki wniosek o pożyczkę na www.pozyczka-prywatna.pl do 2000 zł na 90 dni.

Decyzja w ciągu 15 min. Przelew tego samego dnia.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Delta
      Wynajmę punkty w systemie LinkTak.pl.   Cena od 7zł netto za 1000 punktów za okres 30 dni.
      Dostępne 100 000 punktów.
      Wystawiam fakturę VAT.   Gwarancja stabilności transferu lub zwrot płatności.   Chcesz przetestować system, a nie masz jeszcze konta? Napisz do mnie na emaila a dostaniesz 1 000 punktów gratis na miesiąc rejestrując się z mojego polecenia.   Kontakt:
      STRONIK
      ul. Nieduża 22/7
      71-531 Szczecin
      NIP: 851-27-89-472
      email: makskonto@gmail.com
    • Przez Delta
      Wynajmę punkty w systemie LinkTak.pl.   Cena od 7zł netto za 1000 punktów za okres 30 dni.
      Wystawiam fakturę VAT.   Gwarancja stabilności transferu lub zwrot płatności.   Chcesz przetestować system, a nie masz jeszcze konta? Napisz do mnie na emaila a dostaniesz 1 000 punktów gratis na miesiąc rejestrując się z mojego polecenia.   Kontakt:
      STRONIK
      ul. Nieduża 22/7
      71-531 Szczecin
    • Przez Ivellios
      Posiadam na sprzedaż 150 000 pkt Statlink Standard. 
      Cena wynosi 7 zł / 1000 pkt / miesiąc. 

Zainteresowanych proszę o kontakt: 
      nr GG 3408197 
      email 
      lub za pośrednictwem PW
    • Przez Delta
      STRONIK
      ul. Nieduża 22/7
      71-531 Szczecin
    • Przez Gamsiu
      Dzień dobry,

Sprzedam punkty w systemie wymiany linków Statlink standard w ilości 100k

Możliwe mniejsze lub większe ilości. Dowolny okres wynajmu punktów.

Wystawiam faktury VAT. Cena do uzgodnienia.

Kontakt:
      Piotr Kołodziejczyk
      GG:6157716
      lub PW na forum.

Gamster
      ul: Kochanowskiego 15
      32-540 Trzebinia
      Nip: 628-202-81-87