Jump to content

Propozycje rozwoju LinkTak.pl

Recommended Posts

Ale co TF ma wspólnego z Google?

Cytat

bo ja dobrze wiem, że czasem domena z Rank 5 jest mocniejsza od jakiejś z Rank 10.

dokładnie tak jest

re287am9.jpg

• Replies 704
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

zrób x5 nie będzie 7 zł a będzie 2-3 zł ;-) To nie rozwiąże bezpośrednio problemu. Idziesz cały czas w stronę rozdania pkt, a to właśnie generuje te patologię 7 zł netto. Zabierz tym co mają przeliczn

Myślę, że tu nie chodzi o ruch jako taki bo semstorm/senuto jego zmierzyć nie ma jak, nie jest w stanie zliczać przecież wejść z linków rozsianych tu i tam czy z fb. Chodzi o mierzenie czy dana domena

Sytuacja wygląda tak: - wolne sloty są, zapotrzebowanie na kategorie jest dostepne z poziomu "moje strony=>dodaj" - oczywistym było, że po wejściu nowych zasad dotyczących treści będzie p

Posted Images

Posted (edited)

Ruch ma tyle samo do mocy strony co i TF, czyli może się zgadzać, ale nie musi.

Obecnie nie ma sposobu na określenie mocy domeny w oczach google.

Edited by okazwłoka

Brak sygnaturki oznacza, że szykuje się coś wielkiego...

17 godzin temu, Krystian M napisał:

Wiem że tak jest, najlepiej przy wyborze linka, kierować się dużym ruchem strony w google i wysokim TF.

Jaki strona ma ruch to tego nie wiadomo, ale zawsze można posiłkować się parametrem ruchu z SEMStorm przy dobieraniu kryteriów dla linku. To oczywiście też nie są dane z Google, ale będzie to jakieś odniesienie. Właśnie w tym celu okazwłoka to wprowadził.

Nie zawsze punktacja wysoko ocenionej w SEMStorm strony będzie się zgadzała z "mocą" strony wg Majestic(bo to ten drugi główne wpływa na punktację), ale nie można mieć wszystkiego na raz.

• Thanks 1

Wolę, żeby wydawcy kombinowali z linkowaniem niż z treścią na stronach.

Uzależnienie Ranku od ruchu sprawi, że na stronach do nagłówków i tytułów (title) będą bezsensu wrzucane tagi, które podniosą wskaźnik ruchu.

• 5 months later...

Po cichu myślę, nad wprowadzeniem w końcu możliwości wyboru ilości linków na podstronie (od strony wydawców) w zakresie od 1-3 (oczywiście tak jak dotychczas można wybrać 0 - wystarczy nie zgłaszać danej podstrony do systemu).

Ale bardziej chciałbym tutaj zapytać o opinię (wydawców i reklamodawców) na temat dodatku, nazwijmy to wyszukiwarka podstron dla linków. Miałoby to działać tak, że linkujący tworzy projekt, następnie odpala sobie wyszukiwarkę (oczywiście po różnych parametrach). Wyszukiwarka wypluwa wtedy odpowiednie adresy z parametrami, użytkownik może sobie taką stronę spokojnie sprawdzić i w razie zainteresowania zwyczajnie kliknąć i zamieścić tam link. Łat abałt? 

• Thanks 1

Jesteś też wydawcą czy tylko linkującym? W sensie czy byłbyś w stanie umieścić swoje strony w takiej wyszukiwarce?

Uważam to za bardzo dobry pomysł.

Ze strony Reklamodawcy będę mógł lepiej dbać o to, na jakie strony trafi mój link.

Ze strony Wydawcy wszystko zależy jakie się ma strony, oczywiście Reklamodawcy będą wybierać te lepsze jakościowo (ucierpią słabsze witryny).

Mi osobiście też pomysł się podoba, w sumie go wymyśliłem :D 

Dokładając trochę oliwy do ognia jest kilka opcji/propozycji:

- dać możliwość zdecydowania każdemu czy jego strony mają się wyświetlać w wyszukiwarce

- nie pokazywać adresu (zamiast tego pokazać część treści, choć tu jak ktoś będzie chciał wyszukać po treści, to znajdzie)

Może jeszcze jakieś inne szachermachery?

"- dać możliwość zdecydowania każdemu czy jego strony mają się wyświetlać w wyszukiwarce"

Myślę, że nikt się nie pogniewa za możliwość wyboru :)

"- nie pokazywać adresu (zamiast tego pokazać część treści, choć tu jak ktoś będzie chciał wyszukać po treści, to znajdzie)"

Jeśli będzie możliwość znalezienia podstrony po treści to już lepiej nie ukrywać adresu. W mojej opinii to tylko zwiększy frustrację osób korzystających z tej opcji. Filtrowanie i wyszukiwanie powinno być szybkie, żeby nie trzeba było dłubać godzinami.

Podstrony z tagami i paginacją też będzie można wybierać?
Czy będzie możliwość aby mój link tylko wyświetlał się na wybranej podstronie.
Przypuśćmy że pozycjonuje stronę na frazę mechanik Wrocław, mechanik we Wrocławiu. Chcę pozyskać linki ze stron które rankują w google na te frazy w top 100 albo top 50. Wiem że takich stron jest mało ale linki z takich stron to byłaby moc.

.

Pewnie wszystkie podstrony można byłoby przeglądać. Wyszukiwanie rankujących podstron to nie głupi pomysł, myślę że coś sensownego powinno udać się wymyślić przy okazji ewentualnego wprowadzenia wyszukiwarki.

Nad ilością linków (zarówno od wydawcy jak i linkującego) myślę poważnie i raczej to za jakiś czas zostanie wprowadzone.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By boloo
      Posiadam na wynajem punkty Linktak (wolne 260k ).
      Cena 7 zł netto/1k na 30 dni.
      10k i powyżej 6 zł netto/1k
      100k i powyżej 5.5 zł netto/1k
      200k i powyżej do negocjacji

Promocja!
      Przy zakupie do 6 grudnia do 23:59 cena punktów kształtuje się następująco:
      Dla ilości 100K+ cena wynosi 4,25 zł netto/1k na 30 dni.
      Dla ilości 200K+ cena wynosi 3,85 zł netto/1k na 30 dni.

Wyjątkowa okazja - cena późniejszych przedłużeń nie zmieni się i będzie równie niska!

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci, ale również dotychczasowi, pod warunkiem zwiększenia aktualnego transferu o odpowiednią ilość punktów (100K+, lub 200K+). Cena późniejszego przedłużania punktów będzie taka jak cena punktów promocyjnych pod warunkiem przedłużenia transferu w ilości minimum odpowiadającym odpowiednim progom promocji.

Ilość punktów w promocji ograniczona (260k). Liczy się data wpływu zamówienia.

Kontakt:
      PW
      lub
      statlink (m.a.ł.p.k.a) aplikacje.net

Na punkty wystawiam faktury VAT.

• By BaS
      Wynajmę punkty w serwisie linktak.pl.

Cena: 7 zł netto (8,61 zł brutto) / 1000 punktów
      3,50 zł netto (4,31 zł brutto) / 1000 punktów

Promocja 50% taniej trwa do 30.11.2020 r. 23:59

Podana cena dotyczy wynajmu punktów na okres 30 dni. Aktualnie dostępne 110 tys. punktów.

Do zakupu zapraszam poprzez stronę:
      https://dzotczi.pl/seo/punkty-w-serwisie-linktakpl-41

Łatwy zakup, szybka realizacja. Dostępne są płatności online (przelewy Pay-By-Link, BLIK, karta płatnicza). Na zakup wystawiam fakturę VAT.

Dane firmy:
      Micorazon Bartosz Sprengel ul. Młyńska 36 89-632 Brusy NIP: 5552063254
    • By BaS

Podana cena dotyczy wynajmu punktów na okres 30 dni. Aktualnie dostępne 110 tys. punktów.

Łatwy zakup, szybka realizacja. Dostępne są płatności online (przelewy Pay-By-Link, BLIK, karta płatnicza). Na zakup wystawiam fakturę VAT.

Dane firmy:
    • By boloo
      Posiadam na wynajem punkty Linktak (wolne 240k ).
      Cena 7 zł netto/1k na 30 dni.
      10k i powyżej 6 zł netto/1k
      100k i powyżej 5.5 zł netto/1k
      200k i powyżej do negocjacji
        Kontakt:
      PW
      lub
      statlink (m.a.ł.p.k.a) aplikacje.net

Na punkty wystawiam faktury VAT.

• By BaS

Podana cena dotyczy wynajmu punktów na okres 30 dni. Przy zakupie minimum 30 tys. punktów, dostajesz dodatkowe 30 dni transferu na całe zamówienie. Promocja dotyczy zamówień złożonych do 31.07.2020 r.

Dostępne płatności online (przelewy Pay-By-Link, BLIK, karta płatnicza). Na zakup wystawiam fakturę VAT.

Dane firmy:

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy