cannot

Szybki, tani hosting dla kilku stron

Polecane posty

Mogę zaproponować hosting o wskazanych parametrach za 150 zł netto / rok.
W tym certyfikat SSL Comodo DV Standard SSL.

PLESK Onyx, zamiast Direct Admin.

Przenoszenie Maszyn - Przenoszenie i relokacja maszyn oraz linii technologicznych
Rejestracja leków - consulting regulatory affairs
Opakowania kartonowe - opakowania

Dnia 4.10.2017 o 08:13, Mion napisał:

Przy okazji Jakub < człowiek bokujący z tej firmy > stanowi najlepszy BOK hostingowy z jakim dotychczas się spotkałem.

Potwierdzam, człowiek jest dostępny chyba 24/24 :) Szkoda, że  blutu nie ma instalatora skryptów.

Z uzyskanych informacji dowiedziałem się również, że swits ma w ciągu 2 tygodni wdrożyć darmowe certyfikaty + mają instalator skryptów.

• Like 1

Domeny internetowe - ABC domainingu. Sprzedane domeny - comiesięczne zestawienie wysokich sprzedaży domen. Finanse, kredyty, pożyczki, lokaty w jednym miejscu Finanse.net.pl

I kilka dodatkowych niespodzianek również się pojawi :)

myśle że tak, inaczej było by to bez sensu

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

29 minut temu, swits.pl napisał:

I kilka dodatkowych niespodzianek również się pojawi :)

Fajna by była oferta w sensie pakietu z dostępem do SSH i https://getcomposer.org/ , bo to taki standard instalacji rożnych pakietów i ich zależności.

:chatownik:

redbanner.png

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów ww oraz oprogramowania.

@Mion SSH fajna rzecz, composer też, ale to chyba mogło by rozwalić stabilność serwera, ale ja  się nie znam

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

1 godzinę temu, jimmi napisał:

SSH fajna rzecz, composer też, ale to chyba mogło by rozwalić stabilność serwera,

Hhhh ekspertem nie jestem, ale composer, to tylko skrypt php, który pobiera paczki z zewnętrznych źródeł + parę innych ficzerów . Co do SSH tutaj też raczej  nie ma chyba zagrożeń, bo user dostaje dostęp do swojej przestrzeni i nigdzie dalej "nie wyjdzie". Nie wiem jedynie jak z limitowaneniem zasobów dla skryptów uruchamianych jako CLI.

redbanner.png

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów ww oraz oprogramowania.

Dnia 8.10.2017 o 13:06, Mion napisał:

Co do SSH tutaj też raczej  nie ma chyba zagrożeń, bo user dostaje dostęp do swojej przestrzeni i nigdzie dalej "nie wyjdzie

Samo ssh nie jest zagrożeniem bo to tylko protokół. Pytanie czy dostęp jest chrootowany, czy jest to dostęp użytkownika i do czego ma dostęp. Dostęp do konsoli ostatecznie daje również możliwości penetrowania sieci lokalnej (o ile jej budowa na to pozwala).

Przenoszenie Maszyn - Przenoszenie i relokacja maszyn oraz linii technologicznych
Rejestracja leków - consulting regulatory affairs
Opakowania kartonowe - opakowania

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez salab
      Witam   Mamy 2 wolne miejsca w prywatnym systemie serverów reverse proxy (dostęp do około 35 IP z całego świata, przekierowującego ruch na wybrany server) pod porządne zaplecze.   Zainteresowanych zapraszam na priv lub biuro (a) web-systems.pl     Web Systems 95-020 Janówka Bursztynowa 4 NIP: 7292462454
    • Przez stats1
      Znalezione:

Oferta na hosting pod tym linkiem
      90% taniej tak więc ceny są atrakcyjne.

Sam przymierzam się do zakupu. Jakby ktoś testował już hosting SSD, to piszcie jak oceniacie.

Bez reflinka:
      https://www.kei.pl/hosting  
    • Przez theqkash
      Dzień dobry,

Moja firma od lat zajmuje się między innymi administracją i przygotowaniem serwerów dla mniejszych i większych potrzeb. Postanowiłem wyjść ze stała, ramową ofertą dla użytkowników tego forum.
      Od pewnego jestem administratorem i wykonuję wdrożenia oparte głównie o panel i-MSCP i to na nim głównie bazuję swoje instalacje. Dlatego też, bardzo chętnie przygotuję serwer pod Ciebie i pod Twoje potrzeby. 

Na potrzeby zapleczowe i inne powiązane z SEO - z uwagi na 16 bezpłatnych, mogących być "daleko od siebie" i dowolnie geolokalizowanych adresów IP - rekomenduję zakup serwera VPS w OVH, gdzie doradzę i poprowadzę jak najlepiej wykonać taką czynność. Do zwykłego hostingu stron, z uwagi na parametry, możliwości i lepszą wydajność, zalecam skorzystanie z serwerów VPS z webh.pl, gdzie dysponuję kodami rabatowymi obniżającymi płatność.  
      W ramach świadczonych usług proponuję:
      Instalację pełnego środowiska pod hosting stron i poczty w oparciu o i-MSCP (lub dowolny inny panel - np. ispconfig, vesta itd). Instalacje wykonywane na i-MSCP uzupełniam na życzenie o wsparcie dla LetsEncrypt oraz możliwość zmiany wersji PHP.  Koszt: od 150zł netto, Instalację tinyproxy/ziproxy/squida lub dowolnego innego rozwiązania do przepuszczania ruchu. Koszt: od 70zł netto, Migrację Twoich danych/stron/maili pomiędzy serwerami, Instalację rozwiązań pod storage - owncloud itd., wraz z doborem optymalnego cenowo serwera, Przygotowanie mailingów, kreacji mailingowych oraz całych rozwiązań do wysyłki profesjonalnych mailingów, Pełen nadzór oraz interwencje z gwarantowanym czasem reakcji w przypadku wystąpienia problemów z Twoim serwerem, Wsparcie w przypadku problemów z serwerami - mailowe, przez livechat lub telefoniczne, w tym również przez całodobowy telefon alarmowy.  
      Jako, że jestem pewien rozwiązań które wdrażam, do każdej usługi zapewniam pełne bezpłatne wsparcie posprzedażowe przez określony czas. 

Zachęcam do kontaktu i nawiązania współpracy!

simpleideas.pl Łukasz Nowak
      Skr. Pocz. 1320
      40-001 Katowice
      NIP 6492196784
      REGON 243585475

tel. 32 797 07 07 / 733 19 11 11
      email: biuro@simpleideas.pl
    • Przez Mion
      Jeśli potrzebujesz własnego VPS'a z przyjaznym panelem administracyjnym i w polskim data center OVH
      Zapoznaj się z poniższa ofertą. 

Cena usługi od 150 zł netto
      ----------------
      HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki
      Święty Marcin 29/8, 61-806 Poznań

NIP: 7831514314
      REGON: 301740913
      Kontakt:
      E-mail: systemy.internetowe@gmail.com
      Telefon: 723 227 124

• Przez eliesu
      Witam,

mam pytanko: Czy kraj w którym znajduje się hosting, ma jakiś wpływ na ranking Googla w danym kraju? Dla przykładu, jeśli miałbym domene .pl lub .com, ale niemiecki hosting to byłbym niżej rankowany na Google.pl od stron z Polskim IP/hostingiem?

Pozdrawiam!