Jump to content
DamianLokomotywa

Narzędzie do raportowania

Recommended Posts

Chyba najlepsza opcja to Google Data Studio. Jest darmowe, mozesz zaimportowac dane z GA, do tego graficznie mozesz to przyozdobic jak Ci sie podoba (brand, dokladna stylizacja wykresow etc.). Data studio moze tez importowac dane z Google Docs czy Adwords. Raport exportujesz do pdf lub po prostu udostepniasz link klientowi.

z darmowych tak jak powyżej @Torque napisał google data studio dość proste, ładne kolorowe wykresy itp

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By raichu198
      16 domen z uroda/zdrowie dodanie 400zł + ewentualnie napisanie artykułów = 550zł

25 domen z ruchem w czym 4 sa powyzej 10k ruchu/mc, kilka ma okolo 5 k. (domeny .com, .pl, .fr, .de, .info) - 700zł + ewentualnie napisanie artykułów - 950zł

link dofollow

Jest możliwość podlinkowania w wpisu profilami w cenie 20zl kazdy wpis dodany do zaplecza.

pw lub raichu.raichu@o2.pl
    • By bananasltd
      Witam, czy podpisywał/podpisuje Ktoś umowy, które jednocześnie mówią o płatnościach za:
      ruch + jakość ruchu + czas na stronie + wyrażenia dobierane w czasie trwania umowy + linki z wcześniej/później ustalonych miejscówek (parametry + sąsiedztwo) 

pozdrawiam
      B

• By salab
      Potrzebujesz zaplecza wysokiej jakości, które nie tylko przekaże moc poprzez linki, ale także zdobędzie ruch?

Od 10 lat budujemy strony zapleczowe na cmsie Wordpress (szablony premium oraz darmowe) i dobrze nam to idzie.
      Wysokiej jakości zoptymalizowane zaplecze to stabilne źródło ruchu oraz pełna kontrola nad linkami.

Nasza oferta obejmuje:
      - dopasowanie szablonu do tematyki strony
      - stworzenie prostego logo
      - dodanie minimum 10 artykułów i tematycznych zdjęć (legalnych)
      - komentarze (widget Facebook'a) dla artykułów
      - formularz kontaktowy i mapka google (jako opcja dla zaplecz 'firmowych')
      - konfiguracja podstawowych pluginów

Cena już od od 400pln netto

Dodatkowe opcje:
      - hostowanie na prywatnym systemie serverów VPS (kilkadziesiąt adresów IP z Europy i USA)
      - pomoc w znalezieniu domen
      - podlinkowanie

Web Systems 95-020 Janówka Bursztynowa 4 NIP: 7292462454 biuro@web-systems.pl  
    • By Kamis086
      Witam sprzedam domenę z dużym ruchem. 

3 literówka, aukcja od 1 zł. 

https://www.aftermarket.pl/domena/wvk.pl

Kontakt Gizchina.pl@gmail.com 
    • By szewa
      Hej,
      na wstępie zaznaczę, że nie jestem pozycjonerem ani magikiem seo, a jedynie chciałbym uzyskać pewne informację o prowadzonym blogu. W kwestii analiticsa również jestem zielony i mam nadzieje, że uda mi sie uzyskac pomoc tutaj, bez wertowania setek kursów, ale do rzeczy, posiadam stronę internetową z blogiem i wygląda to tak:

Adres strony to np moja-strona.pl
      Adres bloga to moja-strona.pl/blog

Chciałbym zmierzyc ruch na całym blogu wraz z wejściami na konkretne wpisy, a udało mi się tylko dotrzeć do statystyk osobnych dla każdego adresu. To znaczy np dla moja-strona.pl/blog mam 10 wejść, a na blog/pos1 14 wejść, a chciałbym to zsumować.
      Druga kwestia to ilośc wejść na strone główną z blogu lub jakiegokolwiek postu. Czy znajdzie sie ktos na tyle dobry żeby podsunąć rozwiązanie?
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy