maden

Czy za pomocą chatbota można wysyłać zaproszenia do osób, które polubiły inny Fan Page?

Polecane posty

Chcę wypromować swój Fan Page na Facebooku. W tym celu ręcznie wysyłam zaproszenia do osób, które polubiły post na Fan Page'u o podobnej tematyce. Ostatnio osoba, która zajmuje się szkoleniami z social media powiedziała mi, że po co wysyłam zaproszenia ręcznie, skoro mogę to zautomatyzować za pomocą chatbota, np. chatfuel. I mam takie pytanie, czy za pomocą takiego lub innego chatbota mogę wysyłać wiadomości do osób, które polubiły posty na innym Fan Page'u niż mój, czy tylko można wysyłać do tych, którzy polubili moje posty czy skomentowali? 

@madenchatfuel to taki bot do odpowiadania na chat w sposób automatyczny a Ty chcesz zaczepiac dopiero ludzi aby dołączyli do fanpage - wydaje mi się, że to się Tobie nie przyda

Szablony do zennopostera - tu kupisz nasze szablony(ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, do poczty i inne). Profile VIP tylko jako dodatek do ZenBLOG-a

@maden w jaki sposób wysyłasz te zaproszenia? Ręcznie wysyłasz wiadomości prywatne do tych osób? Wydaje nam się, że chatboty mogą wchodzić w interakcje z osobą, która wykonała jakąś akcje na danym fanpage. Do tego zazwyczaj takie chatboty pytają się, czy chcesz otrzymywać od nich wiadomości, na przykład o nowych artykułach na blogu. Nigdy nie zdarzyło nam się otrzymać wiadomości od chatbota strony,  z którą nie weszliśmy w żadną interakcję. Gdyby jednak Twój pomysł był możliwy do zrealizowania, pamiętaj, że dla użytkownika takie automatyczne wiadomości, na które nie wyraził zgody mogą być irytujące i uzyskasz efekt odwrotny do zamierzonego.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez michalmkj
      Proszę o ocenę sklepu oferującego między innymi zaproszenia ślubne
      Chodzi mi głównie o użyteczność strony, szatę graficzną i optymalizację SEO.
      Sklep pod adresem decor8.pl
      Dziękuję z góry za wszystkie sugestie i uwagi.
      P.S. Mamy trochę uwag od naszych klientów i wprowadzamy stopniowo udoskonalenia, ale każda sugestia (szczególnie od profesjonalistów) jest dla nas bardzo cenna.