mks22

Kara za zbyt dużo linków wewnętrznych na stronie głównej?

Polecane posty

Witam, zastanawiam się, czy na karę od Google może mieć wpływ zbyt duża liczba linków wewnętrznych na stronie głównej do innych podstron (w postaci dodania linków w postacci listy wszystkich artykułów blogowych). Załóżmy, że w sumie przybyło jednego dnia ponad 20 linków wewnętrznych - a sumarycznie z pozostałymi linkami jest ich około 50 na stronie głównej. Jak myślicie? 

Lista moich gotowych artykułów, kupuj od ręki!

Badanie Tajemniczy Klient - Zweryfikuj jakość obsługi klienta w swojej firmie! 

468x60A.gif

Nigdy nie słyszałem o karach za linki wewnętrzne. Nie rozumiem również po co dodałeś tag "spam" do tematu.

cev99yrg.jpg

W artykule na 

whitepress.pl

znalazłem taki fragment:

"Zbyt duża ilość linków wewnętrznych oraz przeładowanie słowami kluczowymi może spowodować nałożenie kary w ramach algorytmu Panda. W skrajnych przypadkach może nawet dojść do ukarania z powodu „czystego spamu”"

Lista moich gotowych artykułów, kupuj od ręki!

Badanie Tajemniczy Klient - Zweryfikuj jakość obsługi klienta w swojej firmie! 

468x60A.gif

W opisanym przez Ciebie przypadku - nic się nie stanie

Jeden seo rabin powie tak, a inny powie nie.

Zostałem SEMitą, żeby nawet w pracy siedzieć przy komputerze B)

•  
Cytat

W artykule na 

Pomylenie z poplątaniem jedno przeładowanie kontenta słowami kluczowymi, inne duża ilość linków wewnętrznych.

cev99yrg.jpg

Dnia 20.09.2017 o 08:45, mks22 napisał:

Witam, zastanawiam się, czy na karę od Google może mieć wpływ zbyt duża liczba linków wewnętrznych na stronie głównej do innych podstron (w postaci dodania linków w postacci listy wszystkich artykułów blogowych).

Jeśli uważać, że działania algorytmu to kara, to owszem.  Można dostać taką karę od algo. Obniżenie pozycji lub wyrzucenie z indeksu strony,  podstrony. 

Jak wybrać firmę pozycjonerską?    -   Certyfikat SSL - Zabezpiecz swoją stronę    -     Hosting i Darmowa Migracja Twojej Strony

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Presta
      Część, dużo spamowych wiadomości dostaję na skrzynkę mailową, zastanawiam się nad jej zmianą, ponieważ jest to irytujące.
      Mam na myśli, w jaki sposób zabezpieczacie adres e-mail na stronie ? czy jest skuteczny sposób ?
    • Przez JaneSmith
      Od 04.05 zauważyłam dziwną przypadłość w wynikach wyszukiwania wiodącej dla mnie frazy (obrazek poniżej). Sprawdziłam google search console:
      - brak informacji o działaniach ręcznych , więc wykluczam bana lub filtr ręczny.
      - komenda site:www.wwwww.pl „fraza” - wyświetla stronę na 1 pozycji wyników Google

Zastanawiam się czy to nie filtr algorytmiczny na daną frazę, bowiem tylko na tę frazę strona nie wyświetla się aktualnie w Google. Na wykresie z ostatnich 28 dni widać (zielona linia) że fraza wyświetlała się w wynikach na przemian / wraz ze spadkami poniżej 100 pozycji.

Jakie są wasze doświadczenia w tego typu objawów?

• Przez AdamBoganD
      Zajrzałem dziś z nudów w GA.
      Zakładka: Pozyskanie - Search Console i Kraje.
      A tam cały świat.
      I tak na wszystkich stronach.

• Przez ciocia_hela
      Chciałbym poradzić się Was w następującej sprawie.

Czy zamieszczanie na większości stron zapleczowych jednego kodu AdKontekst albo OnetKontekst zwiększa Waszym zdaniem realnie szanse powiązania ze sobą stron zapleczowych przez Google? Warto to robić, czy lepiej nie? Z jednej strony dobrze byłoby, aby zaplecze na siebie zarabiało, z drugiej ważne jest bezpieczeństwo pozycjonowania. Dotychczas nie zamieszczałem reklam na zapleczówkach.

• Przez AdamBoganD
      Domena przejęta na aftermarket 04.04, następnego dnia pojawił się zonk:

Wczoraj zgłoszona prośba (na domenie nie ma serwisu tylko jest 301) a dziś odpowiedź:

I jak nie kochać google