jun_dymek

[startup] NETKAT - katalog ułatwiający moderację

Polecane posty

Ja się piszę

Wysłane z telefonu

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Dnia 19.09.2017 o 23:11, jun_dymek napisał:

Czy będą chętni na tego typu katalog (rozważam niewielką opłatę licencyjną)?

Jeżeli kod wynikowy będzie znacząco różny od innych katalogów, to z całą pewnością warto.

Ponadto uważam że wysoka opłata licencyjna sprawi że unikniesz zalewu pytań, a z drugiej strony będziesz w stanie dać wsparcie tym, którzy kupili.

Licencja powinna być roczna- umożliwiająca rozruch, support i aktualizacje.

Przenoszenie Maszyn - Przenoszenie i relokacja maszyn oraz linii technologicznych
Rejestracja leków - consulting regulatory affairs
Opakowania kartonowe - opakowania

Pisząc kilka rzeczy w pythonie nigdy o tym nie myślałem ale skoro sprzedajesz licencje na serwer to czy istnieje soft, który szyfruje pliki pythonowe? Pytam z ciekawości :)

Sam projekt wygląda spoko. Powodzenia :)

Programista PHP

Cytat

Licencja powinna być roczna- umożliwiająca rozruch, support i aktualizacje.

Licencja będzie prawdopodobnie dożywotnia. Jeśli będzie zainteresowanie i będę w stanie sprostać wymaganiom support będzie oczywiście również dożywotni (może inaczej - dopóki projekt będzie żył:)). Z aktualizacjami tak samo. W głowie mam masę poprawek, ale to wymaga czasu i często nauki nowych rozwiązań. Na razie muszę przygotować (w zasadzie już prawie jest) szkielet, który udostępnię paru osobom z forum i zobaczę jakie będzie przyjęcie, mam nadzieję, że otrzymam wskazówki co poprawiać, co działa dobrze, a co nie działa tak jak powinno. 

Cytat

ale skoro sprzedajesz licencje na serwer to czy istnieje soft, który szyfruje pliki pythonowe?

Nie znam takich rozwiązań. 

Cytat

Sam projekt wygląda spoko. Powodzenia :)

Dzięki - mam nadzieję, że się uda, bo włożyłem w to masę pracy. Masa pracy również przede mną...

netkat_logo_male.png.55f9093b88d31963c3c86caf4ab7bc2f.png  - skrypt katalogu stron, który ułatwia moderację (pierwszy skrypt napisany z wykorzystaniem Pythona/Django), Katalogika.pl - najlepsze strony internetu!

Cytat

Czas się kupuje... a pieniądze zarabia ;)

Ach - jakie to wszystko proste...;)

netkat_logo_male.png.55f9093b88d31963c3c86caf4ab7bc2f.png  - skrypt katalogu stron, który ułatwia moderację (pierwszy skrypt napisany z wykorzystaniem Pythona/Django), Katalogika.pl - najlepsze strony internetu!

Jak widać [projekt] został zamieniony na [startup]. Skończyłem już stronę projektu i przygotowałem ofertę. Wszystkich chętnych zapraszam do odwiedzenia https://www.netkat.pl . Na stronie znajduje się opis skryptu oraz  wyjaśnienie najważniejszych funkcji. Jeśli jest ktoś zainteresowany zakupem licencji to szegóły są na wymienionej witrynie. Jednocześnie dla forumowiczów przewidziałem 3 darmowe licencje. Jedyny warunek - proszę złożyć zamówienie wysyłając pw na tym forum (proszę podać domenę, na której będzie działał katalog). Dla tych co nie lubią się przedzierać przez gąszcz informacji podaję cenę:

• 1-4 - 150 zł netto za licencję
  • 5-9 - 125 zł netto za licencję
  • 10 + - 100 zł netto za licencję

Wspominaliście, że ma nie być zbyt tanio. Cena uważam jest adekwatna do włożonej pracy i ma być jednocześnie zabezpieczeniem antyspamowym.Mój prywatny katalog na skrypcie NETKAThttps://www.netnet24.eu działa i ma już w bazie 87 stron. Zapraszam do dodawania stron i testowania wersji demo skryptu dostępnej pod adresem: https://demo.netkat.pl/ . Na wszelkie pytanie z chęcią odpowiem. Po ewentualnym zakupie oczywiście również jestem do dyspozycji. Dane firmy i wszelkie szczegóły na stronie projektu: https://www.netkat.pl .

Dodane "kody tajne" dla grup wpisów (kody wielokrotnego użytku). Ponadto usunięte wyłapane na gorąco błędy, na stronie wpisu dodany link do wyróżnienia wpisu. Wszystko do testowania na https://demo.netkat.pl/ . Zapraszam.

wyroznienie.png

wyroznienie1.png

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez jun_dymek
      Witam wszystkich po dosyć długiej nieobecnośći. Jeśli dalej katalogujecie zapraszam do netnet24.eu - darmowego katalogu na autorskim skrypcie NETKAT. Katalog został napisany w Pythonie/Django, co myślę wyróżnia go na tle innych tego typu rozwiązań. Jest to pierwsza strona oparta na tym skrypcie i cały czas znajduje się w fazie testowania/poprawek. Dlatego będę wdzięczny za wszelkie uwagi i spostrzeżenia od potencjalnych użytkowników. Poniżej podaję kilka kodów PREMIUM do wykorzytania przez użytkowników forum PiO. Jedno małe zastrzeżenie - jeden kod, jeden dodający:
      NETNET1
      NETNET2
      NETNET3
      NETNET4
      NETNET5
      Zapraszam: netnet24.eu
    • Przez killerbees1982
      Witam i zapraszam do dodawania wpisów do całkowicie darmowego katalogu firm/stron. Cel tego katalogu jest taki, że pozostanie on na zawsze darmowy, lecz będą przyjmowanie tylko strony wartościowe. Zachęcam do dodania nie jest potrzebna rejestracja - administrator akceptuje wpisy.
      Katalog znajdziecie pod adresem http://firmowany.pl
    • Przez d4site
      Cześć oddaję w wasze ręce do przetestowania: 
      https://ceo.com.pl/katalog/

Skrypt oparty na WordPress Web 2.0 Directory.
      Strona CEO.com.pl znajduje się w wynikach Google News, więc wpisy są szybko indeksowane.
      Różnie ze statystykami - od 1200 do 5-6 tyś UU dziennie.

W katalogu na obecną chwilę możliwe są 3 rodzaje wpisów. Jest i darmowy.
      Katalog stworzony jest pod wielojęzyczne treści. W najbliższej przyszłości pojawi się wersja angielska i rosyjska z możliwością zamówienia profesjonalnego tłumaczenia wpisu/opisu firmy.

Chętnie przyjmę wszystkie krytyczne uwagi
      Ps. możemy nazwać to wersją BETA - proszę o troszkę wyrozumiałości.
      Pozdrawiam!
    • Przez ChristopherGross
      Witam,
      szukam wartego uwagi skryptu katalogu lub osoby która coś w tym siedzi i była by wstanie napisać coś ładnego i przejrzystego.
      Puki co kusi mnie trochę jedynie web-news,