Jump to content

[wykonamy] Artykuły eksperckie. F-Vat, na rynku od 2012 r.


Recommended Posts

Potrzebujesz profesjonalnych treści? Merytorycznych i ciekawych artykułów eksperckich? Szukasz profesjonalnego copywritera? Zapraszamy do współpracy z TXT4SEO!

 

Chciałbym zaproponować współpracę z naszą firmą: https://www.youtube.com/watch?v=yKqUEo5PUXI&t.

 

Jesteśmy agencją copywritingową, zajmujemy się przygotowywaniem najróżniejszych treści, od najprostszych tekstów na zaplecza, po opisy produktów i artykuły blogowe, w tym również treści specjalistyczne i teksty eksperckie. Prowadzimy działania content marketingowe, zarówno w języku polskim jak i innych.

 

Realizowane przez nas artykuły specjalistyczne charakteryzują się bardzo wysoką wartością zarówno merytoryczną jak i stylistyczną. Z powodzeniem można ich używać w publikacjach drukowanych, czasopismach i gazetach, a także w kampaniach content marketingowych, na blogach (w formie wpisów sponsorowanych) oraz wszędzie tam, gdzie wymagana jest specjalistyczna, ekspercka wiedza. Teksty wyróżniają się również ładną optymalizacją wizualną, a nad ich poprawnością ortograficzną i gramatyczno- stylistyczną czuwa korektor, który przed wysyłką do klienta, dokładnie wszystko analizuje.

 

Dlaczego warto nawiązać z nami współpracę?

 

Zawsze staramy się zaproponować coś więcej niż konkurencja. Tworzone przez nas artykuły eksperckie wyróżniają się tym, że zawieramy w nich wypowiedzi różnych osób z branży, specjalistów z danej dziedziny. Dzięki temu treści nabierają jeszcze bardziej unikatowego, fachowego charakteru.

Tworzymy m. in. techniczne artykuły eksperckie, teksty medyczne, turystyczne, z zakresu elektroniki, specjalistyczne artykuły finansowe oraz wiele, wiele innych, w których specjalizują się nasi copywriterzy.  Treści pisane są przez znawców danej dziedziny, wsparte szczegółowym researchem, również offline’owym. Artykuły specjalistyczne zawierają wyłącznie konkretne informacji, ekspercką wiedzę, tworzone są na podstawie sprawdzonych źródeł, raportów itp. Orientacyjna stawka za 1000 znaków wynosi 20 zł netto.

 

Więcej informacji oraz przykłady można znaleźć na stronie: http://txt4seo.pl/artykuly-eksperckie/.

 

Wystawiamy faktury VAT.

 

Dane kontaktowe:

TXT4SEO.pl
txt4seo@txt4seo.pl
516 423 653

 

logomini.png
artykuły | opisy | tłumaczenia | synonimy | content marketing| prowadzenie FB

TXT4SEO.pl | txt4seo@txt4seo.pl| 516 423 653

Link to post
Share on other sites
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy