Jump to content

Recommended Posts

Witajcie, mam zawirusowane 3 strony. Problem polega na tym, że w tytułach i opisach stron znajdują się chińskie / japońskie znaki - no i ostatecznie mamy przekierowanie po wejściu na stronę, np. tutaj:

www<kropka>armaxmalls<kropka>top/products-44657<kropka>html

- znaczki widoczne są tylko w serpach G
- jeśli wyświetlimy źródło strony to tagi są poprawne,
- jeśli zaglądniemy do admina - również są wprowadzone właściwe taki.

Wdrożenia sklepów Prestashop: www.selljus.pl

7 godzin temu, Presta napisał:

- znaczki widoczne są tylko w serpach G

Na stronie również

7 godzin temu, Presta napisał:

- jeśli wyświetlimy źródło strony to tagi są poprawne,

W źródle również

Bez-nazwy-1.thumb.jpg.30f715639581702005d207d3ca758fbe.jpg

Zdjęcia podmienili nawet?

Przecież to nie wordpress ?

Fotografia moją pasją - uwielbiam robić zdjęcia, dobre zdjęcia - Fotograf Zambrów

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By arkoty79
      Witam
      Jestem nowym użytkownikiem tego forum. Zajmuje się tworzeniem stron internetowych w oparciu o Wordpress. Jeśli potrzebujesz strony internetowej, albo masz jakiś problem z Wordpress-em. Napisz do mnie chętnie pomogę...

Kontakt:
      arek-strony@wp.pl
      https://arek-strony.pl/   
    • By joanna11
      Cześć,

Strona usługowa. Jaki CMS polecacie biorąc pod uwagę wyłącznie kwestie SEO? Działania na rynek polski w domenie .pl i międzynarodowy .co.

Zastanawiamy się nad poniższymi:

1. Wordpress
      2. Drupal
      3. Contentful
      4. Cloudflare
      5. Unbounce

Dzięki za wszystkie rady 😊

• By albercik81
      Cześć,
      Dziś postanowiłem się zająć plikiem robots.txt dla strony wordpress
      W chwili obecnej mam taką oto treść:

Czy warto dodać coś do tego (Allow lub Disallow) dla struktury Wordpress'a?

• By izabellap
      Witam,

jestem początkującą użytkowniczką Wordpressa i mam problem z opisem strony. Mianowicie weszłam po kilku miesiącach na stronę i zmieniłam jej opis (w trakcie zmieniła się mi się koncepcja - najpierw chciałam prowadzić stronę poświęconą podróżom, literaturze i fotografii, teraz jednak doszłam do wniosku, że poprzestanę na tej pierwszej). Wszystko poszło gładko, niestety po wpisaniu w wyszukiwarkę nazwy strony okazało się, że wyświetla się ona nadal ze starym opisem (gdy oprócz nazwy strony dodam imię i nazwisko).  Bardzo mnie to zmartwiło. Podejrzewam, że może być tak dlatego, że strona jest jeszcze w zasadzie pozbawiona tekstu i nie ustawiłam fraz kluczowych, ale nie wiem, czy na pewno to z tego wynika. Zastanawiam się, czy opis się z czasem zaaktualizuje, jeśli będę regularnie dodawać treści i używać odpowiednich fraz?

• By Badek
      Nazywam się Krystian Badowski. Od ponad dwunastu lat zajmuję się twórczością internetową w zakresie projektowania witryn internetowych i grafiki. W tej branży zyskałem doświadczenie, dzięki któremu mogę Ci zaoferować stworzenie strony internetowej od podstaw. Mogę Ci także pomóc w procesie wdrażania strony, tworzenia grafiki, czy poprawek na Twojej istniejącej witrynie.

Moje umiejętności:

WordPress - większość moich projektów opiera się o ten system. Świetnie go poznałem i doskonale się w nim odnajduję. HTML+CSS - potrzebujesz stworzyć statyczną witrynę lub zakodować gotowy plik PSD? Jestem do dyspozycji! Grafika rastrowa - projekty graficzne dotyczące nie tylko stricte sfery internetowej. Ulotki, wizytówki, elementy stron, pełne ich projekty i inne niestandardowe rozwiązania.  
      Możliwe wystawienie FV za pomocą serwisu useme.com.

Zainteresowany? Sprawdź moje portfolio: https://badek.org

Adres mailowy:
      krystian[małpka]badek[kropka]org  
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy