Jump to content
spametyczny

Czy to praktycznie koniec AdSense?

Recommended Posts

Dnia 14.11.2017 o 18:56, Hicarian napisał:

Zauważyliście słowo "wyszukiwania sponsorowane", które dodali do linków tekstowych?

Tak, u mnie również to słowo wyświetlało się nad linkami przez dwa dni, ale już wszystko wróciło do normy dalej wyświetla się

"Informacja" więc pewnie coś testowali.

16 godzin temu, Lukasz89 napisał:

Tak, u mnie również to słowo wyświetlało się nad linkami przez dwa dni, ale już wszystko wróciło do normy dalej wyświetla się

"Informacja" więc pewnie coś testowali.

Mam nadzieję, że to był tylko test.. bo CTR gwałtowanie spadł.

Ładowanie strony w 2 sekundy, polecam: Lh.pl . Test

U mnie bez zmian

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - http://zyczeniowo.pl/ 

Czy zastanawiasz się nad tym gdzie możesz kupić spinki do koszuli? Odwiedź sklep internetowy https://riwia.pl/spinki-do-mankietow gdzie znajdziesz największy wybór spinek do koszuli. Większość osób uważa spinki do mankietów za dodatek tylko dla mężczyzn, ale my wykraczamy poza utarte schematy i przedstawiay Wam świat niezwykłych dodatków.

Według mnie obecnie najlepszym rynkiem zakupu reklamy dla arbitrażu jest Facebook oraz Bing. Oczywiście - to duże sieci gdzie głównie zarabia się na grach mobilnych, sprzedaży ETC. Konkurencja na media buying rośnie i będzie rosła. Ale duża zmienność związana z rynkiem mobilnym i setki zmiennych każdemu dadzą szansę odkroić kawałek tortu..

Koniec AS to na pewno nie, ale zmiany to na pewno tak i różnie to może się odbijać na uzyskiwanych wynikach.

A propo zmian... nie wiem czy jestem spóźniony ze swoimi doświadczeniami, ale zauważyłem w linkach telstowych (Link ads) żółte emotikony....

Jak dla mnie to wygląda to bardzo średnio, no ale to rzecz gustu. Niemniej zastanawiam się, czy te emotikony zmieniają  się, a jeśli tak to od czego to zależy. Bo np średnio wyglądają smutne buźki....  U mnie też akurat z okazji emotikonów znacznie pogorszyło się dopasowanie linków.  Tak głupich treści totalnie nie związanych ze stroną to nigdy nie widziałem. Mam nadzieję, że to tymczasowe eksperymenty, bo akurat dla mnie linki tekstowe ładnie funkcjonowały.

Sorry, nie odpowiadam na PMy