Jump to content
MaxPan

[XNEOLINKS] kompleks programowy do zdobywania linków, harwestowania, indeksowania. Przeglądarkowy, jest Polska wersja językowa. SEO soft do link buildingu

Recommended Posts

Soft idealnie się wpasowuje w aktualną desperację w polskim seo ;) Lista miejscówek się przyda, żeby wiedzieć gdzie już nie dodawać

Jeśli dalej zachęcasz ludzi do dodawania stron do katalogów :

Dodaj stronę do darmowych katalogów,

To Twoja opinia mnie nie wcale dziwi.

Dalej cytując twoja stopkę "nie wszyscy poszukiwacze to idioci!" więc nie wszyscy w Polskim SEO to desperaci :D Ale dziękuje za opinie i szanuje Twoje zdanie.

• Like 1

re287am9.jpg

uwielbiam to pio'we czepianie sie stopek :D

wyobraz sobie, ze nie mam stopki i teraz odpowiedz na te kwestie, ktora uwazam jest istotna :)

Ja Ci odpowiem. Też tak myślałem, ale... po głębszym zastanowieniu się raczej nie ma się o co martwić. Baza to tylko 5k miejscówek (wszystkich dostępnych skryptów, więc na jeden przypadnie 100-200). To jest ogólnie kropla w morzu. Po drugie - to nie jest soft do masówki, każdy blast to nowa rejestracja, aktywacja, mielenie itd, więc masówki nikt tym nie zrobi a jeżeli jest opcja usuwania linków lub edycji tych wpisów to mam nadzieję, że przynajmniej 50% bałwanów pomyśli zanim doda coś do DT.

A teraz nie przeszkadzać, bo odpalam (już teoretycznie działającą) wersję i patrzę co tam ;)

• Like 1

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

A teraz nie przeszkadzać, bo odpalam (już teoretycznie działającą) wersję i patrzę co tam ;)

Nie drażnij tych co jeszcze co najwyżej mogą flaszkę odpalić bo softu nie mają :tuptup:

To ja Wam odpowiem.

Nie róbcie sobie wielkich nadziei po tym sofcie. Są inne, które dodają do tych miejscówek a nawet do innych. Jednakże w/w softy nie są dostępne dla wszystkich.

Także Wasze oczekiwania mogą okazać się mało atrakcyjne. ;)

Są inne, które dodają do tych miejscówek a nawet do innych. Jednakże w/w softy nie są dostępne dla wszystkich.

a Max ostrzegał że tak będzie :)

bo jeśli soft daje pozytywne rezultaty nie każdy chce aby ten soft mieli konkurenci.

Max - pytanie o demo . Czy wersja demo będzie cały czas dostępna czy tylko przez jakiś okres. Mam XP i Serwer 2003 i mało czasu/dużo przenoszenia żeby zainstalować 7 więc nie wiem kiedy się ogarnę.

@SzlafRock - ale większość ludzi nie dodaje tam, gdzie dodaje ten soft.

To jest w sumie dobry plan - wystawiaja na strzał 5k miejsc, pewnie dość znanych i w miarę dostępnych. Lickę kupi 100 osób, z tego 90% będzie do końca świata dodawało tylko na dedykowanej bazie. 10% zacznie harvestować i znajdzie sobie nowe miejscówki.

Przez jakiś czas wszystkie 3 strony (twórca, userzy bezharvestu, userzy harvestujacy) wygrywają. a no i jeszcze hindusi :)

• Like 2

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych - urbancreative.pl

Niestety nie pociesze was :) Dalej lipa.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Już odpowiadam bo tylko wróciłem,

Niestety nie pociesze was :) Dalej lipa.

wersje co dostał blake ( już żałuje, że wysyłałem jemu nie finalne wersje :D) ma jakieś problemy z dodatkiem K2. RU wersja tego niema

Ale już kodeszy paczą o co chodzi :D chodzi o K2 u nich już 3-cia w nocy jednego kodera złapałem, nie śpi.

Szlaf pisz, wszytko co uważasz za słuszne, nikt Ciebie nie zbanuje, co więcej te sprawy co miałeś to miałeś z innymi moderatorami a nie ze mną, ja nigdy Ciebie nie banowałem i nie dawałem ostrzeżenia :D

z tego 90% będzie do końca świata dodawało tylko na dedykowanej bazie

właśnie chodzi o to, żeby ludzie dawali swoje bazy, dodawali swoje texcapctha, po to wystawiane footprinty.

Myślę że więcej jak 10 % osób rozumie, ze baza dołączona to tylko próbka dla skuteczności. Ale masz rację, znajdą się tacy którzy będą"jechać" ta bazę cały czas.

Jednakże w/w softy nie są dostępne dla wszystkich

Zdaję sobie sprawę, że są ludzie co nie są zadowoleni że nagle każdy co ma 247 USD będzie mógł dodawać tam gdzie jeszcze niedawno dodawali tylko "wybrani".

Spokojnie. Wiem jedno soft będzie działać i autorzy nie po to potracili xx xxx USD na przygotowanie obecnej wersji aby zrezygnować :D

re287am9.jpg

( już żałuje, że wysyłałem jemu nie finalne wersje :D)

Taaa... darmowe betatesty i jeszcze żałuje ;)

• Like 1

Demo już przetłumaczone, będzie rozsyłane wszystkim kto napisał na email support@xneolinks.pl prośbę o udostępnienie demo w godzinach 16-17 dzisiaj.

Demo będzie aktywne przez 48 od momentu aktywacji a nie wysłania, więc nie musicie na sile testować po otrzymaniu.

Ale trzeba aktywować demo w ciągu 7 dni inaczej klucze będą już nieaktywne.

Ja będę dostępny też ok 16-17.

re287am9.jpg

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Seochess.pl
      PROMOCJA - 10% NA KAŻDY PAKIET DO  KOŃCA WAKACJI!

PAKIET STUDENTA:

30 TEMATYCZNYCH linków z wysokim Trust Flow oraz URL Rating (komentarze blogowe, wpisy forumowe, profile forumowe, profile Trust Flow) 20 Najpotężniejszych Brandowych Trust Ranków (Lenowo, National Geographic, Bentley, Canon ITD) 50 NAJPOTĘŻNIEJSZYCH linków Edu Gov 10 zaplecz blogowych o zadanej tematyce (stawiane od zera, przystosowanie szablonu, wykonanie tekstu, zdjęcia, video) 5 zaplecz blogowych z blogów Expired (blogów z historią i linkami) 5 linków z marketingu szeptanego 10 linków typu NAP 5 linków z PROGRAMOWANIA ZWROTNEGO DARMOWE PODLINKOWANIE RankerX (Zaplecz Blogowych) DARMOWY AUDYT SŁÓW KLUCZOWYCH I STRONY!  
      CENA: 489 ZŁ (PROMOCJA Z 599 ZŁ!)

PAKIET SPECJALISTY:

50 TEMATYCZNYCH linków z wysokim Trust Flow oraz URL Rating (komentarze blogowe, wpisy forumowe, profile forumowe, profile Trust Flow) 30 Najpotężniejszych Brandowych Trust Ranków (Lenowo, National Geographic, Bentley, Canon ITD) 60 NAJPOTĘŻNIEJSZYCH linków Edu Gov 15 zaplecz blogowych o zadanej tematyce (stawiane od zera, przystosowanie szablonu, wykonanie tekstu, zdjęcia, video) 10 zaplecz blogowych z blogów Expired (blogów z historią i linkami) 7 linków z marketingu szeptanego 10 linków typu NAP 10 linków z PROGRAMOWANIA ZWROTNEGO Podlinkowanie RankerX Gratis! DARMOWY AUDYT SŁÓW KLUCZOWYCH I STRONY!  
      CENA: 769 ZŁ (PROMOCJA Z 839 ZŁ!)

PAKIET EKSPERTA:

60 TEMATYCZNYCH linków z wysokim Trust Flow oraz URL Rating (komentarze blogowe, wpisy forumowe, profile forumowe, profile Trust Flow) 50 Najpotężniejszych Brandowych Trust Ranków (Lenowo, National Geographic, Bentley, Canon itd.) 70 NAJPOTĘŻNIEJSZYCH linków Edu Gov 25 zaplecz blogowych o danej tematyce (stawiane od zera, przystosowanie szablonu, wykonanie tekstu, zdjęcia, video) 15 zaplecz blogowych z blogów Expired (blogów z historią i linkami) 10 linków z marketingu szeptanego 10 linków typu NAP 15 linków z PROGRAMOWANIA ZWROTNEGO  Podlinkowanie RankerX Gratis! DARMOWY AUDYT SŁÓW KLUCZOWYCH I STRONY!  
      CENA: 1079 ZŁ (PROMOCJA Z 1199 ZŁ!)]

DANE:

Kontakt: support@seochess.pl

NIP: 8681944685
      REGON: 384986615
    • By Seochess.pl
      FAQ

1. Czy linki pochodzą z dobrych miejsc?

Linki pochodzą z domen tylko o bardzo wysokim autorytecie oraz DR/TF/DA. Każdy link ma unikalny tekst, zdjęcia oraz wysoki poziom indeksacji. 

2. Jak wygląda tematyczność linków?

Wszystkie pozyskane linki są tematyczne - to jest, związane z branżą, którą linkujesz. Może to być dowolna tematyka z wybranych powyżej.

3. Z jakich źródeł pozyskujemy linki?

Będą to różne formy linkowania. Profile forumowe, Profile Trust Rank, Komentarze Blogowe, Komentarze Forumowe, NAP, linki z artykułów bądź inne formy linkowania! Większość linków będzie pochodzić z komentarzy blogowych oraz profili.

4. Czy oferujemy jakieś formy zniżek, sampli?

Tak - oferujemy:

- Darmowe sample - do 5 linków (które potem wliczamy już do ewentualnego zamówienia)

- Po zamówieniu na 100 linków - 10 darmowych, bonusowych linków!

- Jeśli sobie tego życzysz, będziemy monitorować twoją pozycję przez 3 miesiące

- Dla stałych klientów oferujemy 20% zniżki oraz 50% za polecenie naszych usług!

5. Jaka jest minimalna i maksymalna ilość linków, które można kupić?

Maksymalna ilość linków to 100 - ale nie wszystkie obecnie pakiety mają taki limit. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej.

6. Czy linki są ubezpieczone?

Tak, nasze linki są ubezpieczone do 3 miesięcy

7. Dlaczego warto?

Nasze linki są idealną poduszką dla linków typu artykuły sponsorowane czy "dziennikowe".

Usługi Dodatkowe
      +++ Trust Ranki +++ 3 zł/sztuka = Ograniczenie Do 100 Linków, Najwyższe Parametry, Unikalne Teksty Do Każdego Profilu Oraz Unikalne Zdjęcie +++ Marketing Szeptany +++ 8 zł/sztuka = Najwyższe Parametry, Unikalne Teksty Do Każdego Profilu Oraz Unikalne Zdjęcie +++ Zaplecza +++ 150 zł/sztuka +++ +++ NAP +++ 8 zł/sztuka +++ +++ Profile Forumowe I Komentarze Blogowe +++ 2 zł/sztuka = Najwyższe Parametry, Unikalne Teksty Do Każdego Profilu Oraz Unikalne Zdjęcie +++ Linki Z Programowania Zwrotnego +++ 4 zł/sztuka = Ograniczenie Do 100 Linków, Najwyższe Parametry, Unikalne Teksty Do Każdego Profilu Oraz Unikalne Zdjęcie +++ Linki EDU GOV +++ 5 zł/sztuka = Ograniczenie Do 100 Linków, Najwyższe Parametry, Unikalne Teksty Do Każdego Profilu Oraz Unikalne Zdjęcie  

Dane kontaktowe:

MAIL : support@seochess.pl

• By Seochess.pl

PAKIET STUDENTA:

30 TEMATYCZNYCH linków z wysokim Trust Flow oraz URL Rating (komentarze blogowe, wpisy forumowe, profile forumowe, profile Trust Flow) 20 Najpotężniejszych Brandowych Trust Ranków (Lenowo, National Geographic, Bentley, Canon ITD) 50 NAJPOTĘŻNIEJSZYCH linków Edu Gov 10 zaplecz blogowych o zadanej tematyce (stawiane od zera, przystosowanie szablonu, wykonanie tekstu, zdjęcia, video) 5 zaplecz blogowych z blogów Expired (blogów z historią i linkami) 5 linków z marketingu szeptanego 10 linków typu NAP 5 linków z PROGRAMOWANIA ZWROTNEGO DARMOWE PODLINKOWANIE RankerX (Zaplecz Blogowych) DARMOWY AUDYT SŁÓW KLUCZOWYCH I STRONY!  

PAKIET SPECJALISTY:

50 TEMATYCZNYCH linków z wysokim Trust Flow oraz URL Rating (komentarze blogowe, wpisy forumowe, profile forumowe, profile Trust Flow) 30 Najpotężniejszych Brandowych Trust Ranków (Lenowo, National Geographic, Bentley, Canon ITD) 60 NAJPOTĘŻNIEJSZYCH linków Edu Gov 15 zaplecz blogowych o zadanej tematyce (stawiane od zera, przystosowanie szablonu, wykonanie tekstu, zdjęcia, video) 10 zaplecz blogowych z blogów Expired (blogów z historią i linkami) 7 linków z marketingu szeptanego 10 linków typu NAP 10 linków z PROGRAMOWANIA ZWROTNEGO Podlinkowanie RankerX Gratis! DARMOWY AUDYT SŁÓW KLUCZOWYCH I STRONY!  

PAKIET EKSPERTA:

60 TEMATYCZNYCH linków z wysokim Trust Flow oraz URL Rating (komentarze blogowe, wpisy forumowe, profile forumowe, profile Trust Flow) 50 Najpotężniejszych Brandowych Trust Ranków (Lenowo, National Geographic, Bentley, Canon itd.) 70 NAJPOTĘŻNIEJSZYCH linków Edu Gov 25 zaplecz blogowych o danej tematyce (stawiane od zera, przystosowanie szablonu, wykonanie tekstu, zdjęcia, video) 15 zaplecz blogowych z blogów Expired (blogów z historią i linkami) 10 linków z marketingu szeptanego 10 linków typu NAP 15 linków z PROGRAMOWANIA ZWROTNEGO  Podlinkowanie RankerX Gratis! DARMOWY AUDYT SŁÓW KLUCZOWYCH I STRONY!  

DANE:

• By Seochess.pl

PAKIET STUDENTA:

PAKIET SPECJALISTY:

PAKIET EKSPERTA:

DANE:

• By Seochess.pl
      FAQ

1. Czy linki pochodzą z dobrych miejsc?

Większość linków pochodzi z domen o bardzo wysokim autorytecie oraz DR/TF/DA. Każdy link ma unikalny tekst, zdjęcia oraz wysoki poziom indeksacji. 

2. Jak wygląda tematyczność linków?

Wszystkie pozyskane linki są tematyczne - to jest, związane z branżą, którą linkujesz. Może to być dowolna tematyka z wybranych powyżej.

3. Z jakich źródeł pozyskujemy linki?

Będą to różne formy linkowania. Profile forumowe, Profile Trust Rank, Komentarze Blogowe, Komentarze Forumowe, NAP, linki z artykułów bądź inne formy linkowania! Większość linków będzie pochodzić z komentarzy blogowych oraz profili.

4. Czy oferujemy jakieś formy zniżek, sampli?

Tak - oferujemy:

- Darmowe sample - do 5 linków (które potem wliczamy już do ewentualnego zamówienia)

- Po zamówieniu na 100 linków - 10 darmowych, bonusowych linków!

- Jeśli sobie tego życzysz, będziemy monitorować twoją pozycję przez 3 miesiące

- Dla stałych klientów oferujemy 20% zniżki oraz 50% za polecenie naszych usług!

5. Jaka jest minimalna i maksymalna ilość linków, które można kupić?

Maksymalna ilość linków to 100 - ale nie wszystkie obecnie pakiety mają taki limit. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej.

6. Czy linki są ubezpieczone?

Tak, nasze linki są ubezpieczone do 3 miesięcy

7. Dlaczego warto?

Nasze linki są idealną poduszką dla linków typu artykuły sponsorowane czy "dziennikowe".

Usługi Dodatkowe
      +++ Trust Ranki +++ 3 zł/sztuka = Ograniczenie Do 100 Linków, Najwyższe Parametry, Unikalne Teksty Do Każdego Profilu Oraz Unikalne Zdjęcie +++ Marketing Szeptany +++ 8 zł/sztuka = Najwyższe Parametry, Unikalne Teksty Do Każdego Profilu Oraz Unikalne Zdjęcie +++ Zaplecza +++ 150 zł/sztuka +++ +++ NAP +++ 8 zł/sztuka +++ +++ Profile Forumowe I Komentarze Blogowe +++ 2 zł/sztuka = Najwyższe Parametry, Unikalne Teksty Do Każdego Profilu Oraz Unikalne Zdjęcie +++ Linki Z Programowania Zwrotnego +++ 4 zł/sztuka = Ograniczenie Do 100 Linków, Najwyższe Parametry, Unikalne Teksty Do Każdego Profilu Oraz Unikalne Zdjęcie +++ Linki EDU GOV +++ 5 zł/sztuka = Ograniczenie Do 100 Linków, Najwyższe Parametry, Unikalne Teksty Do Każdego Profilu Oraz Unikalne Zdjęcie  

Dane kontaktowe:

MAIL : support@seochess.pl

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy