brn

Program do wysyłania newslettera

Polecane posty

Witam, możecie polecić jakiś program do wysyłania newslettera? może być płatny.

1 godzinę temu, brn napisał:

Witam, możecie polecić jakiś program do wysyłania newslettera? może być płatny.

Szukasz czegoś self-hosted? Kiedyś trafiłem na AkoMail. Nie wiem jak się spisuje więc musisz przetestować :)

Programista PHP

Tak, chce mieć jakiś oprogramowanie na własnym serwerze.

z opensource  to phplist, jak chcesz do tego jeszcze cały system marketing automation to masz mautic.

Dada mail też jest ok,  z tego co pamiętam  to wersja darmowa ma ograniczenia

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Dnia 15.08.2017 o 19:40, brn napisał:

program do wysyłania newslettera?

Zobacz:

+ Darmowe konto w : https://emaillabs.pl/

I Możesz wysyłać wiele tysięcy e-maili...

Oczywiście w Emaillabs jak masz potwierdzona bazę e-maili, bo jak idziesz "na żywca", to nie ma sensu gdyż będzie dużą ilość odbić twardych i konto zostanie zablokowane.

redbanner.png

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów ww oraz oprogramowania.

możesz jeszcze np. w sparpost.com 100K  emaili za darmo w miesiącu. 

po weryfikacji limit 50k na dzień

emaillabs ma fajna funkcję i można sobie bazę wyczyścić, ale lepiej zrobić to na koncie "testowym"

adresy email z blacklisty usunąć i ma  się czystą bazę

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez seoskryba_pl
      Na pewno wielu z Was realizuje kampanie mailowe dla swojej firmy lub Zleceniodawców.
      Jakiego programu do tworzenia newsletterów używacie?
      Czy możecie polecić jakiś kreator typu drag&drop? Może być sam kreator bez wysyłki maili (to już mam ogarnięte w narzędziu, które niestety jest dosyć surowe jeśli chodzi o możliwości kreacji). Będę wdzięczny za Wasze opinie...
    • Przez seogreen
      Zapraszam do zakupu dobrej, sprawdzonej i aktualnej bazy e-mailowej ponad 280 000 adresów Waszych potencjalnych Klientów. Reklama drogą elektroniczną to najtańszy sposób na pozyskanie nowych odbiorców!

Stosując się do wytycznych, zgodnych z obowiązującymi w Polsce przepisami, możecie elegancko zareklamować swoje produkty i/lub usługi. Baza została pozyskana z ogólnodostępnych źrodeł oraz przeszła 4-stopniową weryfikację poprawności adresów e-mail, z jakich się składa. Spis jest w 100% wolny od duplikatów adresów, nie zawiera zbyt dużej ilości adresów w obrębie danej domeny firmowej, został "oczyszczony" w każdy możliwy sposób "ręcznie", jak również specjalistycznym oprogramowaniem "Atomic Mail Verifier". Sprawdzone zostały domeny, serwery poczty, a na końcu poprawność i potwierdzenie funkcjonowania każdego konkretnego adresu e-mail (działania na przełomie kwietnia i maja). Bazę przesyłam elektronicznie w postaci pliku tekstowego, spakowanego WinRar'em, adresy e-mail ułożone alfabetycznie.

Informacja dla adminów forum:
      Baza nie zawiera żadnych innych danych identyfikacyjnych/teleadresowych; wyłącznie same adresy e-mailowe. Nie jest używana i przetwarzana przeze mnie, a wyłącznie zebrana i zweryfikowana pod kątem poprawności. Jej Nabywcy powinni zastosować się do odpowiednich wytycznych, przepisów prawnych oraz tzw. netykiety.

Możliwość zakupu poprzez Allegro:

http://allegro.pl/massmailing-baza-e-maili-firmy-280000-pozycji-i6217967010.html

Kontakt: jatsu.adm1[@]gmail.com lub PRIV

Cena: 99zł

Gwarantuję natychmiastową wysyłkę po otrzymaniu wpłaty i życzę sukcesów w pozyskiwaniu Klientów  
    • Przez makensis
      Jaki polecacie newsletter do WP? Chodzi o w pełni zautomatyzowany mailing za każdym razem jak na stronie pojawi się nowy wpis.
    • Przez fast1
      Witam, poszukuje odpowiedzi na pytanie dotyczące autorespondera...mianowicie, chce rozsyłać maile tylko nie wiem gdzie moge tanio i bezpiecznie, w sensie 0 spamu...na początek to będe chciał jakieś 100 - 300 dziennie, ale potem zwiekszam do piwedzmy 1000 subskrybentów. Jak moge ominąć żeby moja wiadomośc nie trafiła do spamu, czy VPS z dedykownym IP wystarczy do tego ?
    • Przez clarry79
      Potrzebujesz profesjonalnego Copywritera do współpracy? Szukasz wysokiej jakości tekstów na przysłowiowe "wczoraj" i boisz się, że nie dokończysz pilnego projektu w zaplanowanym terminie? Bez obaw!
      Z moją pomocą każde przedsięwzięcie będziesz mógł zakończyć w terminie, a zagwarantuje to Twoim zadowoleniem i satysfakcją Twoich Klientów.
      Bogate doświadczenie copywriterskie, wiedza dziennikarska i dopracowany warsztat na pewno spełnią Twoje oczekiwania i będziesz zadowolony z otrzymanych efektów!.
      !! Wszystkie teksty są tworzone od podstaw, o czym świadczy ich unikatowość.
      W mojej ofercie znajdziesz:
      Treści reklamowe (Advertoriale, teksty lektorskie, oferty sprzedażowe, newsletters, scenariusze reklam, naming firm, usług i produktów, hasła reklamowe, artykuły sponsorowane, key visual, ulotki reklamowe)
      Teksty SEO, artykuły tematyczne, teksty dziennikarskie, usługę re-writingu, copywriting specjalistyczny, opisy produktów.
      Oferuje bezpłatną wycenę danego zlecenia/przedsięwzięcia.
      W celu zamówienia lub pytań zapraszam do kontaktu:
      @: biuro.verbalfairy@onet.pl
      GG: 46822837
      Oferuje także usługę pogotowia copywriterskiego, co oznacza wykonanie zlecenia do 24 h.
      Referencje i portfolio dostępne po kontakcie mejlowym.
      UWAGA! Przy większym zamówieniu możliwe atrakcyjne rabaty!
      Jeśli poszukujesz terminowego i solidnego wykonawcy i cenisz uczciwą współpracę - Zapraszam do współpracy!