okazwłoka

[NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

Polecane posty

Strony głównej nie ma w indeksie, należy ją przywrócić do indeksu Google.

LinkTak.pl - kampanie TrustRank 
148 domen z TrustFlow > 30; 647 domen z TrustFlow 20-30; 945 domen z TrustFlow 10-20; 213 domen z TrustFlow 5-10

Napisano (edytowany)

Wykryte zostały następujące błędy:
Taki użytkownik nie istnieje ????

Niestety nie udało się wysłać maila z instrukcjami! You must provide at least one recipient email address.

Czy mam usuwać kody ze stron bo info o skasowaniu ani zbanowaniu konta nie było ???

Edytowano przez krzysiekmat

magenet zarabiaj na własnej stronie

aukcje transportowe 

Międzynarodowy portal randkowy

Z takimi rzeczami raczej na priv się pisze :) Podaj więcej info, bo nie wiem co zrobiłeś. Bana jeszcze nie dostałeś :D

148 domen z TrustFlow > 30; 647 domen z TrustFlow 20-30; 945 domen z TrustFlow 10-20; 213 domen z TrustFlow 5-10

Napisano (edytowany)
7 godzin temu, okazwłoka napisał:

Z takimi rzeczami raczej na priv się pisze :) Podaj więcej info, bo nie wiem co zrobiłeś. Bana jeszcze nie dostałeś :D

Po prostu system przestał działać nie można było się zalogować ani odzyskać hasła i co ciekawsze wykasowane zostały wszystkie wcześniej wykupione linki. Dopiero wczoraj i dzisiaj system uzupełnił wszystko.

Ale jest jeszcze jeden problem mam w systemie domenę 575 lub 17 bo nie wiem który numer podać i wszystko jest okej z nią zaakceptowana umieszczone są 3 linki na niej mowa o stronie głównej jest w indeksie google znaczy wszystko jest okej tylko jest 1 problem bo niema punktów ??? 

Edytowano przez krzysiekmat

magenet zarabiaj na własnej stronie

aukcje transportowe 

Międzynarodowy portal randkowy

Jesteśmy na priv , jak już będzie coś wiadomo dam znać tu.

PS,

Dziś mija pełny rok od założenia tematu i powiedzmy oficjalnego startu systemu.

Dzięki zaufaniu użytkowników (wydawców jak i reklamodawców) dość szybko ugryźliśmy spory kawałek tortu z krajowego SWLa.

Już w pierwszym roku trzeba było podjąć kilka niepopularnych zmian. Wszystkie zmiany mają na celu podniesienie jakości systemu.

Jaki był ten pierwszy rok? Świetny, ale na pewno gorszy od tego, który jest przed nami :)

• Like 3

Podziękowania należą się również Tobie @okazwłoka za stworzenie systemu i jego ciągły rozwój. Ważnym aspektem jest również szybki kontakt z Tobą i wprowadzanie sugestii użytkowników ułatwiających obsługę systemu co stawia Linktak'a znacznie powyżej konkurencji.

Link kosztuje od 1 do 400 punktów. Średni koszt linka na ten moment 28 punktów. 

• Thanks 1

Mam pytanie. Czy planowane jest szyfrowanie SSL dla strony? To znaczy... Chodzi mi o https:// przed nazwą domeny... Teraz jest http:// bez SSL.

EERIE

Mam takie pytanie. Na stronie jest info, że domen z TrustFlow 10-20 jest najwięcej (809). Natomiast dla linka można wybrać tylko ranking z przedziału 0-10. To znaczy, że nie mogę linkować z bardziej wartościowych stron?

EERIE

@EERIE TrustFlow i Rank to nie jest to samo. TF jest składową Ranku - wskaźnika stworzonego przez LinkTak, który może mieć wartości od 0 do 10. Jak rozwiniesz pomoc masz opis:

"Rank strony obliczany jest na podstawie parametrów serwisu Majestic.com (TF,RD,CF) oraz wieku domeny (archive.org) - im większy Rank tym mocniej podlinkowana strona"

i tu w pierwszym punkcie jeszcze są informacje: http://linktak.pl/?typ=strona_dla_wydawcow

• Like 1

Sprzedaję m.in. ręcznie robione czapki dla dzieci, a dodatkowo rozwijam asortyment o gry planszowe.

17 godzin temu, EERIE napisał:

Czy planowane jest szyfrowanie SSL dla strony?

Na razie są ważniejsze sprawy, ale pewnie za jakiś czas przejdziemy, żeby strona w serpach nie straszyła :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Delta
      Wynajmę punkty w systemie LinkTak.pl.   Cena od 7zł netto za 1000 punktów za okres 30 dni.
      Dostępne 100 000 punktów.
      Wystawiam fakturę VAT.   Gwarancja stabilności transferu lub zwrot płatności.   Chcesz przetestować system, a nie masz jeszcze konta? Napisz do mnie na emaila a dostaniesz 1 000 punktów gratis na miesiąc rejestrując się z mojego polecenia.   Kontakt:
      STRONIK
      ul. Nieduża 22/7
      71-531 Szczecin
      NIP: 851-27-89-472
      email: makskonto@gmail.com
    • Przez Szeryf
      Witam!

Sprzedam pkty w statlink.pl:
      1) STANDARD
      2) GOLD

Cena zależna od ilości. Oferuję rabaty za ilość oraz długotrwałą współpracę! - napisz przedstawię ofertę.
      Preferuje stałą, długoterminową współpracę. Posiadam duże ilości punktów - zawsze mam duży zapas, także nie musisz się obawiać, że braknie mi punktów. Na punkty wystawiam fakturę VAT.

Kontakt:
      PW
      kubakepka{}op.pl
      gg: 7841442
      tel. 796301986

Dane firmy:
      Net Sukces Jakub Kępka
      ul. Starowiejska 55b
      43-603 Jaworzno
      NIP: 632-191-26-82
      REGON: 240839610
    • Przez Ewelina21
      Witam,
      Sprzedam punkty w systemie Linktak oraz w Systemie Statlink
      Cena 7 zł netto/miesiąc w Linktaku oraz 10 zł netto/ miesiąc Statlink.

Oferujemy stabilne i pewne transfery w obu systemach działamy niemalże od początku. 
      Wystawiamy fakturę VAT

Zapraszam do kontaktu!
      Na adres e-mail eplodzien@gmail.com lub telefonicznie 794206787
      -----------------------------------------------

E&K SeoTime
      35-068 Rzeszów, Jabłońskiego 7/72
      NIP 5170384686
    • Przez Delta
      Wynajmę punkty w systemie LinkTak.pl.   Cena od 7zł netto za 1000 punktów za okres 30 dni.
      Dostępne 100 000 punktów.
      Wystawiam fakturę VAT.   Gwarancja stabilności transferu lub zwrot płatności.   Chcesz przetestować system, a nie masz jeszcze konta? Napisz do mnie na emaila a dostaniesz 1 000 punktów gratis na miesiąc rejestrując się z mojego polecenia.   Kontakt:
      STRONIK
      ul. Nieduża 22/7
      71-531 Szczecin
      NIP: 851-27-89-472
      email: makskonto@gmail.com
    • Przez Szeryf
      Witam!

Sprzedam pkty w statlink.pl:
      1) STANDARD
      2) GOLD

Cena zależna od ilości. Oferuję rabaty za ilość oraz długotrwałą współpracę! - napisz przedstawię ofertę.
      Preferuje stałą, długoterminową współpracę. Posiadam duże ilości punktów - zawsze mam duży zapas, także nie musisz się obawiać, że braknie mi punktów. Na punkty wystawiam fakturę VAT.

Kontakt:
      PW
      kubakepka{}op.pl
      gg: 7841442
      tel. 796301986

Dane firmy:
      Net Sukces Jakub Kępka
      ul. Starowiejska 55b
      43-603 Jaworzno
      NIP: 632-191-26-82
      REGON: 240839610