okazwłoka

[NOWOŚĆ] LinkTak.pl - statyczny SWL

Polecane posty

Jeden z użytkowników zauważył, że na stronie pojawiają się czasem 2 albo 3 linki prowadzące dokładnie do tej samej strony. Dzieje się tak wtedy, gdy w panelu jest zdefiniowanych więcej niż jeden link o tym samym URLu i gdy nie jest zaznaczona opcja unikalności domen w grupie. W najbliższym czasie system zacznie sprawdzać linki tak, by nie umieszczać dwóch identycznych URLów (nawet jeśli w systemie są fizycznie innym linkiem) na jednej stronie.

Czy wiesz, że obecnie system jest zupełnie darmowy? Oznacza to, że za korzystanie z serwisu nie pobierana jest żadna opłata w żadnej postaci - czy to w postaci "zabierania" miejsca reklamowego na Twoich stronach czy też pobierania opłat pieniężnych.

W przyszłości (gdy system będzie mocno rozwinięty i popularny) będą pobierane prowizje w wysokości 10% od każdego przelewu wychodzącego (będzie to liczone według średniej ceny). Oznacza to, że opłaty będą pobierane jedynie od użytkowników, którzy będą zarabiać bezpośrednio na sprzedaży punktów.

PROMOCJA!

Już teraz możesz sobie zapewnić na przyszłość o wiele niższą prowizję od przelewów wychodzących:

- pomniejszenie prowizji o 3% (czyli do 7%) - z końcem września 2017 na Twoim koncie powinno być minimum 15 aktywnych domen (każda po minimum 10 podstron aktywnych)

- pomniejszenie prowizji o 4% (do 3% jeśli user skorzystał z promocji do końca września, lub do 6% jeśli nie skorzystał)- do końca października 2017 na Twoim koncie powinno być minimum 50 domen (każda po minimum 10 podstron aktywnych).

Coś dziwnie dodaje linki:

Suma punktów:    -2659
Strony:    1000
Linki:    3659

Linki dodało, punkty pierdykneło na minus a na koncie było od samego początku tylko 1000 punktów. 

Na stronie ID 112 nie dodało mi strony głównej i obecnie nie za bardzo wiem jak mam ją zgłosić ponownie ;) Brakuje mi opcji "zgłoś ponownie". 

Fajnie że powstało coś nowego ale jak dla mnie to trzeba włożyć jeszcze sporo pracy aby ten system miał szanse się wybić :) 

Michał Kryński
Zapraszam na forum akwarystycznedarmowe forum oraz darmowy hosting zdjęć ;-)

Z tym minusowym stanem konta spokojnie - nie ma się co przejmować. Nadmiar linków zostanie zdjęty z czasem. Spokojnie :)

ID 112 - trzeba poczekać aż system ponownie sprawdzi stronę. Dodam przycisk do automatycznego weryfikowania czynników onsite dla każdej podstrony z błędem oniste (komunikacja,linki,treść,httpcode) - wtedy nie będzie trzeba czekać na odświeżenie przez system (co może potrwać xx godzin).

Tak, przy systemie jest jeszcze sporo pracy... ostatnio aż śni mi się po nocach :D

• Like 1

Zapraszam nowych wydawców do systemu. Patrząc po przelewach w systemie - już teraz da się zarabiać na sprzedaży punktów.

Co zostało ostatnio zrobione:

- system nie będzie już wysyłał tego samego urla na jedną podstronę bez względu na wszystko (te wysłane dotychczas zostaną, można je usunąć ręcznie)

- dodane wymuszanie sprawdzania czynników onsite (przyda się na pewno)

- poprawki w oznaczaniu błędów strony, oznaczanie strony jako nieprzydatna po wystąpieniu większej ilości błędów niż dotychczas

- poprawki przy wprowadzaniu nowych podstron

- poprawka komunikatora

- inne poprawki

Edytowano przez okazwłoka

Przy serwisie jest jeszcze sporo pracy, ale już jest coraz bardziej funkcjonalny, i chyba ludzie pomału będą w niego inwestować. Widać to choćby po dzisiejszym skoku dodanych domen:

74zjsml7.png

Domyślam się że ten skok jest spowodowany ogłoszeniem @okazwłoka dotyczącym obniżenia prowizji dla aktywnych użytkowników, ale gdyby wydawcy nie wierzyli w system to by nie dodawali swoich domen mimo promocji, i nie inwestowaliby w niego. Ja sam przeniosłem dzisiaj kilka serwisów ze Statlinka, bo tam już nie planuję inwestować nowych zasobów.

• Like 1

Dzisiaj będzie poprawiane dobieranie odpowiednich kategorii stron dla linków, bo nie działa to tak jak trzeba, skrypt błędnie dobiera kategorie. To główna zmiana na dziś. Będzie też jeszcze dzisiaj uruchomione automatyczne pobieranie danych o podstronach, dla wordpressa będzie skrypt php dzięki uprzejmości jednego z użytkowników.

W dalszej perspektywie proponuję dorzucić małą wyszukiwarkę adresów IP. Skoro jest limito 30 stron na IP, to po wpisaniu danego adresu do wyszukiwarki skrypt wyrzucałby info w stylu "pozostało 14 wolnych miejsc". Ja akurat większość stron trzymam na Vpsach z dedykowanymi IP, ale dla osób które wrzucają stronki na sharedy może być to pomocne. A chyba nie jest to zbyt trudne technicznie?

I takie małe pytanko odnośnie statystyk. Czy informacje tam prezentowane (np. ilość dodanych domen, podstron) dotyczą się zgłoszonych zasobów, czy zaakceptowanych?

To ograniczenie IP jest do konta i nie ma żadnej blokady, po prostu jeśli ktoś przeskoczy limit to zostanie osobiście poinformowany, żeby następne strony stawiał na innym IP.

Co do statystyk - dotyczą zaakceptowanych, aktywnych zasobów.

Dobieranie po kategorii zostało poprawione - powinno już działać bez zarzutów.

Można się spodziewać sporej zmiany w linkach w przypadku, gdy w linku zaznaczone jest trzymanie kryteriów linków. Jeśli chcesz zostawić błędnie przydzielone linki, to należy odznaczyć opcję trzymania kryteriów.

Dzięki za wytłumaczenie tych adresów IP i statystyk.

Mam jeszcze takie tematy:

- ponawiam prośbę, o której pisałem już jakiś czas temu, aby w plikach txt z podstronami zamienić separator z ";" na "|" jak w synonimach, bo średnik może występować naturalnie w tekście, a znak | nie. Ja teraz każdy plik txt przeszukuje pod względem średników i prawie zawsze coś znajdę, wcześniej tego nie sprawdzałem, i w sumie nie wiem czy mi się coś nie rozjechało (np. system teraz mi liczy artykuły że mają mniej znaków, bo gdzieś tam był średnik)

- jak wiadomo strony są w indeksie, wypadają, następnego dnia wracają itd. i system od razu jak wyłapie takie coś to reaguje usunięciem strony. Już jakiś czas temu o tym rozmawialiśmy, żeby wprowadzić jakiś bufor 3-4 dni strony nie ma w indeksie to dopiero wtedy ją zawieszać. Bo tak to to się trochę SWL rotacyjny robi. Coś myślałeś o tym temacie jak to ugryźć?

- mógłbyś sprawdzić dlaczego podstrona ID 1735 ma komunikat "wykryto przekierowanie" i system nie chce jej przyjąć. To jest zwykły Wordpress, inne podstrony z tego serwisu normalnie przeszły, a ta jedna podstrona wisi od miesiąca.

Dodam opcję decydowania przez użytkownika jaki separator chce użyć.

Podstrona staje się nieaktywna, gdy system sprawdzi zaindeksowanie 3 razy i za każdym razem podstrony nie będzie w indeksie. W tym momencie mniej więcej strona sprawdzana jest raz dziennie, daje to w sumie 3 dni na powrót do indeksu. W przyszłości będą to nieco dłuższe czasy.

Ogólnie system nie wyłącza podstrony przy jednym błędzie - robi to dopiero, gdy błąd kilka razy się powtórzy na przestrzeni kilku dni.

1735 - brak znaku "/" na końcu. Poprawiłem.

• Like 1

Wczoraj ilość aktywnych domen przekroczyła próg 100. Codziennie dodawane są nowe domeny.

Widać, że chętnych na punkty jest coraz więcej, aktywnych przelewów w systemie przybywa.

Nic, tylko korzystać :)

Przypominam o promocji - tu na PiO informacje:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez boloo
      Posiadam na wynajem punkty Linktak.pl

Cena 7 zł netto/1k/30 dni. Na chwilę obecną dostępne 40k.

Kontakt:
      PW
      lub
       linktak (m.a.ł.p.k.a) aplikacje.net

Na punkty wystawiam faktury VAT.

• Przez Delta
      Wynajmę punkty w systemie LinkTak.pl.   Cena od 7zł netto za 1000 punktów za okres 30 dni.
      Dostępne 100 000 punktów.
      Wystawiam fakturę VAT.   Gwarancja stabilności transferu lub zwrot płatności.   Chcesz przetestować system, a nie masz jeszcze konta? Napisz do mnie na emaila a dostaniesz 1 000 punktów gratis na miesiąc rejestrując się z mojego polecenia.   Kontakt:
      STRONIK
      ul. Nieduża 22/7
      71-531 Szczecin
      NIP: 851-27-89-472
      email: makskonto@gmail.com   ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY!
    • Przez Dralik
      Sprzedam/ Wynajmę punkty w nowym Systemie Wymiany Linków LinkTak.pl (ref).

Wolne pkt Linktak: 100k

! PEWNE I STABILNE PRZELEWY !

Wystawiam fv
      Kontakt
      biuro@dralik.pl Dane:
      SEOklik Przemysław Śliwiński NIP: 789-173-53-49 62-302 Węgierki ul. Czereśniowa 27