serpbooster

[NOWOŚĆ] SERPBooster program do zarządzania zapleczem oraz tworzenia stron

Polecane posty

No cóż, trochę się pobawiłem w programie i muszę przyznać, że jest bardzo fajny.

Duże podziękowania dla użytkownika serpbooster za pomoc na każdym etapie w poznawaniu programu i cierpliwość :)

• Like 1

On 8/2/2017 at 4:29 PM, googlemon said:

No cóż, trochę się pobawiłem w programie i muszę przyznać, że jest bardzo fajny.

Duże podziękowania dla użytkownika serpbooster za pomoc na każdym etapie w poznawaniu programu i cierpliwość :)

Dziękuję za miłe słowa, co do pomocy to w Pana przypadku nie było za dużo pracy :)

20 hours ago, bananasltd said:

PIO code gone z wiatrem?

Promocyjny kod PIO skończył  się z ostatnim dniem lipca (była informacja w dziale promocje), jeśli ktoś jest zainteresowany zakupem programu w promocji, proszę o informację w tym temacie. Kod podeślę na PW. Promocja będzie dotyczyła tylko zakupu przez paypal, zniżka -30% (czas promocji do odwołania)

Powiem że jestem zdziwiony rankowaniem stron na tym skrypcie, nie mówiąc już o indeksacji.

Brakuje mi kilku opcji:

1. Przenoszenie domen między grupami

2. Jak usunie się linkowanie z danego projektu to aby była możliwość ponownego linkowania (np innej strony)

3. Możliwość ustawienia e-mail czy nr tel dla danego projektu

Liczę że w aktualizacji znajdzie się coś z tych opcji

No i muszę pochwalić support na samym początku miałem problem z konfiguracją serwera i problem został rozwiązany bardzo szybko ( problem z htaccess)

Tak trzymaj!

• Like 1

Pozycjonowanie stron www xseox.pl

Producent frontów meblowych Furnikat - fronty meblowe

On 8/7/2017 at 9:32 AM, flower224 said:

No i muszę pochwalić support na samym początku miałem problem z konfiguracją serwera i problem został rozwiązany bardzo szybko ( problem z htaccess)

Tak trzymaj!

Dziękuję :)

Co do dodatkowych opcji, jeśli większa ilość użytkowników zgłosi, że któraś z powyższych opcji byłaby potrzebna to  zostanie wdrożona przy następnej aktualizacji. 

• Like 1

Napisano (edytowany)

Soft przetestowany: Zamiarem softu jak wpomniał sam autor w początkowym przedstawieniu softu jest szybkie stawianie zaplecza by uniknąć czasu jaki poświęca się na tego typu działanie. Jak sam autor napisał 

Utworzenie 10 stron trwa ok 2 minut, wystarczy wysłać pliki instalatora do katalogu domeny oraz dodać potrzebne do generowania pliki, takie jak:

zdjęcia, teksty, słowa kluczowe. 

Czyli w moim rozumieniu ten soft stawia na szybkie i masowe stawianie zaplecza. Soft przygotowany jest do obsługi dużej ilości domen ( bo sam soft obsługuje w 1 zapytaniu 100 domen do instalacji). Więc jaka jest logika sprzedawania softu z limitem domen 100 350 czy 700? Skoro jego zadaniem jest stawianie dużej ilości domen, subdomen?. Dla mnie to własnie jest bez logiki. Gdybym chciał postawić sobie zaplecze szybko i dużo pod różne rzeczy np na sub domenach to koszt softu wychodzi tyle że lepiej albo to zlecić albo zastosować inne rozwiązanie które postawi tego typu zaplecze w kilka minut. 

W mojej opinii soft fajny. 

Edytowano przez cinmar

Sam myślałem o zakupie softu ale jak zobaczyłem limity zrezygnowałem tak jak napisał user wyżej. Niestety limity za duże nieopłacalne to jest

zawsze mozecie postawic zaplecze, odpiac je z dodawarki i postawic nowe 700 stron

Dla wersji proffesional zdecydowalem się zwiększyć liczbe domen do 3000 z tym, że rekomendowana ilość to 700.

• Like 3

Dla wersji proffesional zdecydowalem się zwiększyć liczbe domen do 3000 z tym, że rekomendowana ilość to 700.

Dobra decyzja, teraz dla mnie ma to sens :)

• Like 1

Napisano (edytowany)
Po wakacjach planowana jest aktualizacja systemu SERPBooster:
  • dodanie wsadów do youtube,  vimeo itd ....
  • moduł komentarzy będzie obsługiwał kategorie domen (grupy)
  • język polski będzie dostępny bez podmiany plików
Proszę zgłaszać swoje propozycje dotyczące rozwoju softu, te które będą najciekawsze (użyteczne  dla wszystkich userów) zostaną wdrożone
w tej czy przyszłych aktualizacjach (o ile będą możliwości techniczne). 

W sprawach związanych z problemami instalacyjnymi proszę kontaktować się bezpośrednio z programistą, który napisał system - Dariuszem Janickim (Mionem)

E-mail: systemy.internetowe@gmail.com
Telefon: 723 227 124
Który jest oddelegowany do prac technicznych jako BOK. 

Natomiast w sprawach związanych z zakupem i licencjami ze mną Łukasz Osowski:
E-mail: support@serpbooster.com
Telefon:  721 494 678

Edytowano przez serpbooster
  • Like 1

Moje propozycje:

- przy imporcie teksów: dekoracja tekstu ( wstawianie w tekst odpowiednich znaczników by tekst nie był jednolity ) - podanie ilości, co ile znaków wstawić, itd

- obsługa adresów z https:// - przy dodaniu domeny z https:// -  transport error - HTTP status code was not 200 

13 minutes ago, cinmar said:

Moje propozycje:

- obsługa adresów z https:// - przy dodaniu domeny z https:// -  transport error - HTTP status code was not 200 

https:// jest obsługiwane, mam ponad 200 domen po https, więc problem musi być gdzie indziej 

przy imporcie teksów: dekoracja tekstu

Dekoracja musiałby być robiona w trakcie wysyłania posta z grafiką (teraz jest tylko dekoracja linków)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Seochess.pl
      Wykonam kompleksowe usługi SEO dla klienta indywidualnego jak i firm. Link Building najwyższej klasy. Seo jest jak partia szachów. Rozegraj swoją konkurencję już teraz. Zobacz moje usługi!

STRATEGICZNE PLANOWANIE

Twoja strona potrzebuje strategicznego planowania i dobrze zoptymalizowanej kampanii backlinkowej. W dzisiejszych czasach odpowiednia optymalizacja i kampania backlinkowa to podstawa. 80 % sukcesu. Brak odpowiedniego zaplecza nigdy nie pozwoli Ci dostać się na sam szczyt wyszukiwarek. Współpracując ze mną masz pewność, że otrzymujesz usługę czy produkt, który pozwoli ci na optymalizację i backlinking 21 wieku. Rozegraj przeciwnika razem z nami !

CZAS TO PIENIĄDZ

Twój czas to pieniądz. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego każde zlecenie wykonujemy w tempie ekspresowym! Maksymalny czas wykonania usługi to 10 dni, jednak nasza średnia jest dużo lepsza! Robimy wszystko, abyś był zadowolony. Bardzo istotny jest dla nas także fakt, abyś brał czynny udział w tym co robimy i nanosił zmiany czy poprawki. Współpraca popłaca! Nie zapomnij również dobrze zoptymalizować swojego zamówienia pod względem logistycznym, tak aby miało ono sens.Każdy detal ma znaczenie…

EFEKT GWARANTOWANY

Wszystko co robimy, to najwyższej jakości usługi Backlinkowe. Link building ma swoje wady i zalety, ale jest niezbędny abyś zaistniał w wyszukiwarce i pokonał swoją konkurencję. Nasza rola polga na tym, aby nawigować twój ruch na szachownicy wyszukiwarek i prowadzić Cię krok po kroku do zwycięstwa. Warto pamiętać, że kampania backlinkowa powinna być przeprowadzona w odpowiedni i zrównoważony sposób.

Rozegraj przeciwnika razem z nami!

Oferta detaliczna :

Profile forumowe :

- Polskie
      - Zagraniczne (język angielski)
      - do 3 komentarzy na każde konto
      - wybrany anchor text i słowo kluczowe

Blogi Expires :

a) Blogi Tumblr 

- PA>27 + 10 zespinowanych artykułów + anchor text
      - PA>30-34 + 10 zespinowanych artykułów + anchor text
      - PA>35 + 10 zespinowanych artykułów + anchor text
      - PA>40 + 10 zespinowanych artykułów + anchor text
      * PA >35 ORAZ PA>40 nie zawsze dostępne!

Blogi Wordpress

c) Blogi Weebly

- Content building - artykuły wysokiej jakości, opytmalizacja wordpressa pod szybkość i seo, proste landing page pod proste produkty które dobrze konwertują.

- Trust Ranki - serwisy internetowe o wysokim PA ORAZ DA - czyli tworzymy konto i zostawiamy link w sygnaturce/strona internetowa/about

- Optymalizacja - Seo Audyt + monitoring pozycji w google (Rank Tracking via Scrapebox ) + raport

Proszę zapytać o ofertę na dane kontaktowe. 

Dane kontaktowe:

Tomasz Roman
      support@seochess.pl
      info@seochess.pl
    • Przez nosluj
      Cześć! 
      Wczoraj zaczęłam pracować na bezpłatnym motywie OlsenLight. Utworzyłam motyw potomny.
      I tu dwie rzeczy które chciałabym zmienić a stanęłam w miejscu. Zwłaszcza, że doświadczenia zero.

1) Mój motyw nie ma opcji publikowania postów bez panelu bocznego, pobrałam wtyczkę Fullwidth Page Templates która zjada nie tylko panel boczny, ale też wszystko inne z możliwością komentarzy. Co prawda jedna z opcji powinna je pozostawić, ale i tak znikają.
      Chciałabym aby panel boczny pozostał tylko na stronie głównej, kontaktowej itp. Posty miałyby wyświetlać się na całej stronie. I teraz pytanie, gdzie grzebać i jak?

2) Chciałabym zmienić napis w opcji "czytaj dalej" na stronie głównej, ze względu na to, że wyświetla się w języku angielskim a moja strona jest polskojęzyczna.

• Przez pikejkrul
      Hej wszystkim,
      chciałbym zapytać czy posiadacie jakieś fajne materiały, np. z blogów branżowych, gdzie krok po kroku opisana jest zmiana domeny ze szczegółami?
      Większość tekstów traktuje to nieco ogólnie, a jest to jednak ważny element i sporo czynności które należy wykonać.

Możecie pomóc mi to scharakteryzować w kilku krokach?

Ustawienie 301 ze starej na nową domenę 1:1 --> zgłoszenie w search console zmiany domeny na inną (jak możemy zweryfikować nową domenę? Już po podpięciu strony?) --> aktualizacja sitemap i zgłoszenie do SC --> Pobierz jako google --> czekać, ewentualnie podmienić linki zewnętrzne na nowe.

Czy coś warto ważnego dodać?
    • Przez seo-synonimy
      Stworzę zaplecze na Twoim hostingu!

Oferuję stworzenie unikalnego zaplecza internetowego na hostingu. Zaplecze oparte na systemie CMS WordPress.  W skład usługi wchodzi instalacja i podstawowa konfiguracja i optymalizacja CMS, dobranie grafiki oraz publikacja do 7 tekstów + mediów (grafika, filmy).

Cena strony bez tekstów - 100 PLN (darmowa templatka lub templatka premium dostarczana przez zleceniodawcę)
      Cena strony z tekstami (7 unikalnych tekstów, długość 1200-2000 znaków ze spacjami + grafika do każdego wpisu) - 190 PLN

Istnieje możliwość indywidualnego doboru ilości tekstów (cena ustalana indywidualnie). Rabaty udzielam przy zamówieniu na 5 i więcej stron.
      Do wykonania usługi potrzebuję domeny i dostępu do konta ftp oraz DA.
      W razie pytań lub chęci zweryfikowania portfolio proszę o kontakt na: damian@seo-synonimy.pl

• Przez evnee
      Cześć.
      Na sprawach związanych z SEO nie znam się zupełnie. Stworzyłem sobie stronę na własnym hostingu, na własnej domenie (jedno i drugie na OVH) jakoś we wrześniu(domena od 2015 bodaj, wcześniej jakiś darmowy hosting). Do WP doinstalowałem YoastSEO, skonfigurowałem wg tutoriali itp. Na każdej podstronie robię wszystko wg instrukcji ktore daje yoastSEO. Jako głowny keyword strony ustawiłem "fotograf łódź". Nie spodziewam się fanfarów, ale chciałbym, by strona w ogóle wyświetlała się w google! Jest 15 stron wyników, na żadnej z nich nie widnieje moja strona. Wyszukując po nazwie własnej odnajduje ją oczywiście bez problemu. Próbuję ustalić przyczynę braku wyświetlania się strony, czy ktoś będzie na tyle miły, by pomóc mi przez to przebrnąć? 

www.akshoot.pl adres strony jako kod, bo nie chce, by administracja myślała że po prostu linkuję