Jump to content

[NOWOŚĆ] XNEOTRUSTLINKS zautomatyzowany odtwarzacz dedykowanych szablonów do pozyskiwania linków z unikalnych miejscówek.


Recommended Posts

 

http://xneolinks.com/xneotrustlink/

 

 

 

 

XNEOTRUSTLINKS to calkowicie zautomatyzowany odtwarzacz szablonów napisanych pod konkretną stronę www a nie określony CMS.

Szablony będą sprzedawane w paczkach po 40 gwarantowanych linków określonej lokalizacji. na przykład PL/EN/FR. Miejscówki w paczkach maja lub unikalny CMS (90% przypadków) lub mocno zmodyfikowany "gotowiec" i żaden autosubmiter tam linków dodać nie może. Wszystkie miejscówki to strony www, portale z realnym ruchem i pozycjami na słowa kluczowe w Google. Nie są to jakieś zaspamowane zaplecza czy PBNy. Każda miejscówka to osobny szablon, szablony są kodowane. Odtwarzacz maksymalnie prosty w użytkowaniu. Instalujemy soft w określony katalog wgrywamy zakupione paczki, tworzymy projekt, wgrywamy listę miejscówek dołączona do szablonów i klikamy start. 

Paczki będą aktualizowane aby ilość gwarantowanych linków byla nie mniejsza jak 40 szt. Na zakupione paczkę będzie obowiązywać oplata abonamentowa dająca możliwość pobierania aktualizowanych plików. Nigdy nie będą wydawane nowe paczki tego samego kraju jeśli w poprzednich nie ma gwarantowanych po 40 linków.

Użytkowniki posiadające XNEOLINKS PREMIUM będą mogli odtwarzać paczki bez zakupu samego odtwarzacza XNEOTRUSTLINKS, Wtedy płacą tylko za paczki oraz dostęp do aktualizacji. XNEOTRUSTLINKS to całkowicie odrębny soft, będzie sprzedawany osobno i do jego pracy nie jest potrzebny XNEOLINKS dla tego odrębny temat na forum.

Sprzedaż rusza w tym tygodniu. Sprzedaż będzie realizować Antigate ( największa europejska placówka - sprzedawca programów i produktów elektronicznych), również Antigate będzie wystawić europejskie FV.

Ceny: XNEOTRUSTLINKS (odtwarzacz paczek linków, nie jest obowiązkowy dla użytkowników XNEOLINKS PREMIUM) - 170 USD netto może działać na jednym                       komputerze. Nie ma opląty abonamentowej. Jest język Polski.

          Paczki ( 40 gwarantowanych linków w paczce) - 40 USD netto -1 paczka.

          Abonament 5 USD netto miesięcznie/paczka daje dostęp do pobrania aktualizacji. Aktualizacja gwarantuje 40 linków w paczce wciągu 15 dni od dnia wydania oraz           spełnienia warunków skuteczności ( proxy, poczta, OCR, inne).

          XNEOTRUSTLINKS potrzebuje środowiska Windows + NetFramework 4,6+, twórcy testowały soft na serwerach Windows od Polskiej firmy:

https://astrovm.net

Swt nie będzi dzialać na Windows XP, Wista, Windows serwer  musi mieć R2 PL/EN z service pack 1 

 

Więcej informacji wkrótce w tym temacie.

 

 

2017-07-04_14-03-45.jpg.d7dd0138afbf4b70127261b9020c4c04.jpg

 

 

p.s przed rozpoczęciem sprzedaży warunki mogą być zmienione jeszcze.

 

 

 • Like 1

re287am9.jpg

 

Link to post
Share on other sites
 • Replies 191
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Parafrazując powiedzenie klasyka "Są w SEO rzeczy o których się filozofom nie śniło" nie da się pewnych rzeczy wytłumaczyć komuś kto nie ma jeszcze podstaw. Masz widzę Donka, dobry soft nim linkuj. Je

Zgodnie z zapowiedzią i tym, że MaxPan zrobił darmowego blasta pisze wstępną recenzję wyników. 25 sierpnia (piątek) otrzymałem od Maxa linki z blasta. Miało być 240 linków, otrzymałem 208

Nofolow linków nikt w tych paczkach nie sprzedaje, procent url/ankor nie liczyłem. Nofollow jak ktoś będzie chcieć można osobnymi paczkami taniej spzredawać, ale sprzedawać po 40 USD linki nofoll

Posted Images

Wiesz może coś o ilości paczek?

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - http://zyczeniowo.pl/ 

Czy zastanawiasz się nad tym gdzie możesz kupić spinki do koszuli? Odwiedź sklep internetowy https://riwia.pl/spinki-do-mankietow gdzie znajdziesz największy wybór spinek do koszuli. Większość osób uważa spinki do mankietów za dodatek tylko dla mężczyzn, ale my wykraczamy poza utarte schematy i przedstawiay Wam świat niezwykłych dodatków.

Link to post
Share on other sites

Na start będzie chyba  2 szt PL 1 EN, ale to może ulegnąć zmianie. W fazie testów wiele miejscówek "broni się" i zamieniane na nowe.

Autorzy nie chcą powtarzać błędów konkrecji, chcą aby w pakach były gwarantowane 40 działających szablonów(linków).

 

p.s jeszcze jedno będzie zakaz sprzedawania "blastów" na tych paczkach, czemu chyba nie trzeba tłumaczyć.
 

re287am9.jpg

 

Link to post
Share on other sites

Przypisana do jednego klucza. Paczka jest kodowana tak naprawdę jednym kluczem licencji Xneolinksa lub Xneotrustlinka.

I nie da się to zmienić. Wiec użytkownicy Xneolinks Premium będą mogli odtwarzać paczki na jednym ze swoich Xneolinks.

re287am9.jpg

 

Link to post
Share on other sites

W Xneolinks Premium  taka  opcja (tworzenia szablonów pod konkretna stronę) jest już od dawno, nawet na szkoleniu było to praktycznie pokazano.

Xneotrustlinks to tylko odtwarzacz odtwarza zakupione paczki.

 • Like 1

re287am9.jpg

 

Link to post
Share on other sites

Zapowiedz, to znaczy, że jeszcze w tym tygodniu rusza sprzedaż. Soft już gotowy i przetestowany jest dawno ( patrz temat na forum Xneolinks).

re287am9.jpg

 

Link to post
Share on other sites

@Abonament 5 USD netto miesięcznie/paczka daje dostęp do pobrania aktualizacji. Aktualizacja gwarantuje 40 linków w paczce wciągu 15 dni od dnia wydania oraz           spełnienia warunków skuteczności ( proxy, poczta, OCR, inne).

 

Nie rozumiem drugiej części zdania. W sensie, że nie potrzebuje proxy, poczty i płacenia za OCR :)?

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, http://seo-z.pl i Wzory i galeria tatuaży - dziarownia.pl (tatuaże)

Link to post
Share on other sites

Chyba na odwrót, paczki będą działać jeśli będzie proxy, ocr, poczta, inne ;)

 • Like 1

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - http://zyczeniowo.pl/ 

Czy zastanawiasz się nad tym gdzie możesz kupić spinki do koszuli? Odwiedź sklep internetowy https://riwia.pl/spinki-do-mankietow gdzie znajdziesz największy wybór spinek do koszuli. Większość osób uważa spinki do mankietów za dodatek tylko dla mężczyzn, ale my wykraczamy poza utarte schematy i przedstawiay Wam świat niezwykłych dodatków.

Link to post
Share on other sites

@Arve_lewk w sensie, że największą, deklarowaną skuteczność paczka uzyska kiedy używasz dobrych proxy lub czystego IP, skutecznego OCR i minimum 2 konta email do jednego projektu, brak zakazanych słów w projekcie.

Napisałem to bo są tacy artyści co na zaspamowanym IP z tylko podłączony Captcha Breaker pisali o bagach w sofcie bo skuteczność słaba...

 

 

Cytuj

Stawki abo wyglądają na tyle sensownie, że da się to chyba ekipie xneo utrzymać i aktualizować .

Wyłącznie pod aktualizacje i robienie paczek jest zatrudniony osobny pracownik który nie pracuje i nie będzie pracować nad Xneolinks. Tak aby projekt Xneotrust links nie opóźniał prac na Xneolinksem. Tak jak znaleźć sensownego człowieka jest dość ciężko to od stycznia tak naprawdę nie było odpowiedniej osoby. Teraz mam nadzieje, że jest :D 

 

Ogólnie rzecz biorąc i tak moim zdaniem finansowo lepiej opłaca się kupić Xneolinks bo za 340 USD netto masz 2 szt/2 niezależne klucze.

Tu za polowe jest jeden klucz i Xneotrust links może odtwarzać tylko paczki, ale jak pokazało badanie są  tacy którym Xneolinks nie potrzebny więc został napisany odtwarzacz. Plusem jest brak abonamentu XneoTrustLinks będzie działać z paczkami nawet kiedy abonament za paczki nie jest zapłacony, po prostu będą to stare wersje paczek a co za tym idzie skuteczność mniejsza lub jak paczka bardzo stara to skuteczność może być prawie zerowa. Pliki paczek są kodowane więc nie ma możliwości ich naprawienia samemu.

Polska wersja startuje jako pierwsza, nie ma obaw że miejscówki PL zostaną zaspamowane cyrylicznymi wpisami jak to parę osób sugerowało.

Przeglądałem wszystkie miejscówki z gotowych już paczek jak na moje oko są jak najbardziej dobre miejsca na link. Dla tego testowe strony linkowałem wprost bez przekierowań.

 • Like 1

re287am9.jpg

 

Link to post
Share on other sites
22 godziny temu, MaxPan napisał:

Użytkowniki posiadające XNEOLINKS PREMIUM będą mogli odtwarzać paczki bez zakupu samego odtwarzacza XNEOTRUSTLINKS, Wtedy płacą tylko za paczki oraz dostęp do aktualizacji.

 

Czyli chodzi o to, że XNEOLINKS PREMIUM ma możliwość odtwarzania tych paczek, czy o to, że jak ktoś ma XNEOLINKS PREMIUM to dostanie XNEOTRUSTLINKS?

SEO, SEO i SEO

Link to post
Share on other sites
 • MaxPan locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By Crmad
   Poszukujesz mocnych linków, które pozwolą wyprzedzić konkurencję i zdobyć wysokie pozycje w wyszukiwarce Google? Pozyskam dla Ciebie wartościowe linki z różnych źródeł, domen i skryptów! Posiadam sprawdzone rozwiązania, listy i wypracowane metody weryfikacji jakości miejsc do linkowania. Potrzebujesz indywidualnego podejścia i niesztampowej oferty na mocne linki SEO? Wybierz jeden z oferowanych przeze mnie pakietów!

   Kim jestem?

   Pozycjonowaniem stron internetowych zajmuję się od 2012 roku. Dzięki wiedzy i doświadczeniu wypracowałem skuteczne metody linkowania, które przekładają się na polepszenie widoczności stron moich klientów w wyszukiwarce Google.

   Efekty moich klientów:

    
   Cennik:

   Pakiet 1 – 500 zł/netto

   25 wizytówek NAP
   1 artykuł na platformie blogowej
   10 komentarzy na blogach
   10 postów na forach

   Pakiet 2 – 1000 zł/netto

   50 wizytówek NAP
   1 artykuł sponsorowany
   15 komentarzy na blogach
   10 postów na forach
   2 artykuły na platformie blogowej

   Pakiet 3 – 1000 zł/netto

   65 wizytówek NAP
   2 artykuły sponsorowane
   20 komentarzy na blogach
   15 postów na forach
   3 artykuły na platformie blogowej

   Potrzebujesz indywidualnej oferty? Napisz do mnie https://kordianminkina.pl/mocne-linki-seo/.

   Wystawiam faktury VAT.
   ______________________________________
   Kordian Minkina   
   Agencja Reklamowa Rankit.pl
   Ul. Szkolna 74, 42-274 Konopiska
   NIP: 5732832145   
   mail: biuro@rankit.pl
   (+48) 532 003 560
  • By Lars
   Wykonam skuteczne linki z silosów tematycznych. Całość zoptymalizowana. Linki dożywotnie.
    
   Silos - 3 artykuły tematyczne  w jednej wewnętrznej piramidzie, wspólnie otagowane.
    
   Zoptymalizowana piramida SEO
   Skuteczność piramidy polega na optymalizacji, na którą składają się m.in. odpowiedni dobór słów kluczowych dla artykułów i wybór odpowiednich anchor tekstów w linkowaniu wewnętrznym w ramach silosa.
    
    
   Link Dofollow w dedykowanym artykule tematycznym 1000-1500 znaków. Do artykułu linkują dwa inne, dedykowane artykuły tematyczne.  Wszystkie artykuły otagowane. Zoptymalizowane anchor teksty. Wszystkie artykuły podlinkowane.  
   Silosy mogą być zbudowane w ramach:
   prywatnych serwisów ogólnotematycznych w domenach (domeny z historią, zróżnicowane IP, DNS-y), ogólnotematycznych blogspotów, tematycznych blogspotów.  
   Piramida przetestowana, często bardzo efektywna. Linki dożywotnie oznacza że linki będą emitowane a artykuły opublikowane przez cały czas funkcjonowania serwisów.
    
   Cena 1 silosa - 61,50 zł. Minimalna ilość silosów 10.
    
   Chętnie odpowiem na dodatkowe pytania. Uwaga: skuteczność oferowanego linkowania zależy w dużej mierze od optymalizacji strony docelowej. Jeżeli stwierdzę że w tej mierze przydałyby się korekty, pozwolę sobie o tym poinformować Zamawiającego.
    
   Uwagi: 
   Nie przyjmuję zleceń dotyczących branż: kredytowej, dla dorosłych ani również polityki. Nie przyjmuje zleceń dotyczących treści niezgodnych z polskim prawem. 
   Zastrzegam sobie możliwość odmówienia przyjęcia zlecenia bez podania przyczyny. 
   Linki z oferty bardzo często przynoszą bardzo dobre rezultaty. Jednak nie gwarantuję dla stron linkowanych, bo nie mogę, konkretnych efektów jeżeli chodzi o miejsca na stronach wyników wyszukiwań wyszukiwarki Google ani też trendów jeżeli chodzi o zajmowane miejsca  w wynikach wyszukiwarki Google. 
    
   Oferta freelancera 
   Faktury VAT z useme. 
    
   Kontakt: 
   Priv lub poczta35@rocketmail.com 
    
   Zapraszam 
  • By Lars
   Dożywotnie linki DoFollow z prywatnych witryn i Web 2.0 z tematycznych podstron 
   Podstrony z filmami YT. Filmiki dobrane tematycznie - w miarę możliwości.
   Domeny główne, subdomeny, Web 2.0 (często wieloletnie)
   Dofollow, Anchor lub URL, Zróżnicowane IP, w większości dedykowane, Zróżnicowne dns-y, Linki na cały czas funkcjonowania serwisów, Podlinkowane
   Dożywotnie oznacza że linki na cały czas funkcjonowania serwisów.
   Cena netto 2,00 zł.
   Minimalna ilość zamówienia 100 szt.
   Uwaga: minimalna ilość linków dla jednaj pary url-anchor wynosi 10.
    
   ============================================
   Chętnie odpowiem na dodatkowe pytania
   Uwagi: 
   Nie przyjmuję zleceń dotyczących branż: kredytowej, dla dorosłych ani również polityki. Nie przyjmuje zleceń dotyczących treści niezgodnych z polskim prawem. 
   Zastrzegam sobie możliwość odmówienia przyjęcia zlecenia bez podania przyczyny. 
   Linki ze stron o których mowa w moich ofertach bardzo często przynoszą bardzo dobre rezultaty. Jednak nie gwarantuję dla stron linkowanych, bo nie mogę, konkretnych efektów jeżeli chodzi o miejsca na stronach wyników wyszukiwań wyszukiwarki Google ani też trendów jeżeli chodzi o zajmowane miejsca  w wynikach wyszukiwarki Google. 
    
   Oferta freelancera 
   Faktury VAT z useme. 
    
   Kontakt: 
   Priv lub poczta35@rocketmail.com 
    
   Zapraszam 
  • By Lars
   Dożywotnie linki DoFollow z prywatnych witryn i Web 2.0 z tematycznych podstron 
   Różne rodzaje podstron z tekstem do 500 zn, np.: 
   zdjęcie z tekstem, podstrony z filmami YT plus tekst, prezentacja strony WWW, krótki artykuł, strony tagów, link w miejscu przeznaczonym na komentarze, inne.
   Domeny główne, subdomeny, Web 2.0 (często wieloletnie)
   Dofollow, Anchor lub URL, Zróżnicowane IP, w większości dedykowane, Zróżnicowne dns-y, Linki na cały czas funkcjonowania serwisów, Podlinkowane
   Dożywotnie oznacza że linki na cały czas funkcjonowania serwisów.
   Cena netto 2,00 zł.
   Minimalna ilość zamówienia 70 szt.
   Uwaga: minimalna ilość linków dla jednaj pary url-anchor wynosi 10.
    
   ============================================
   Chętnie odpowiem na dodatkowe pytania
   Uwagi: 
   Nie przyjmuję zleceń dotyczących branż: kredytowej, dla dorosłych ani również polityki. Nie przyjmuje zleceń dotyczących treści niezgodnych z polskim prawem. 
   Zastrzegam sobie możliwość odmówienia przyjęcia zlecenia bez podania przyczyny. 
    
   Oferta freelancera 
   Faktury VAT z useme. 
    
   Kontakt: 
   Priv lub poczta35@rocketmail.com 
    
   Zapraszam 
  • By Lars
   Dożywotnie linki dofollow z prywatnych witryn i Web 2.0 z tematycznych podstron 
   Różne rodzaje podstron z tekstem do 500 zn, np.: 
   zdjęcie z tekstem, podstrony z filmami YT plus tekst, prezentacja strony WWW, krótki artykuł, strony tagów, link w miejscu przeznaczonym na komentarze, inne.
   Domeny główne, subdomeny, Web 2.0 (często wieloletnie)
   Dofollow, Anchor lub URL, Zróżnicowane IP, w większości dedykowane, Zróżnicowne dns-y, Linki na cały czas funkcjonowania serwisów, Podlinkowane
   Dożywotnie oznacza że linki na cały czas funkcjonowania serwisów.
   Cena netto 2,00 zł.
   Minimalna ilość zamówienia 70 szt.
    
   ============================================
   Chętnie odpowiem na dodatkowe pytania
   Uwagi: 
   Nie przyjmuję zleceń dotyczących branż: kredytowej, dla dorosłych ani również polityki. Nie przyjmuje zleceń dotyczących treści niezgodnych z polskim prawem. 
   Zastrzegam sobie możliwość odmówienia przyjęcia zlecenia bez podania przyczyny. 
    
   Oferta freelancera 
   Faktury VAT z useme. 
    
   Kontakt: 
   Priv lub poczta35@rocketmail.com 
    
   Zapraszam 

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy