dedpul

Druga strona wyników

Polecane posty

Czemu ludzie nie wchodzą na drugą strone wyników wyszukiwania? Nieraz na pierwszej są same reklamy i największe marki a dalej przecież też coś sensownego można znaleźć. Czy to wynika z lenistwa czy czegoś innego? Jakie jest wasze zdanie? Wchodzicie czasem dalej niż do top10 w wyszukiwarce? 

owszem, czasami odwiedzi się i 10 stronę, większość z tego co wyszukuje na co dzień jest na stronie 3 i dalej bo wcześniej to bot food czyli reklamy/spam/nieprzydatne arty etc.

btw. coraz częściej mam wrażenie że bing > google jak potrzebujesz odpowiedzi na pytanie :)

Nie pamiętam kiedy coś poniżej TOP 5 kliknąłem, jak nie ma odpowiedzi wysoko i trzeba szukać dalej, to znaczy że źle wpisana fraza. Zresztą popularność i zaufanie do wyników Google nie bierze się znikąd, ludziom pasują te wyniki

Z reguły pierwsze pozycje to sztucznie napędzany syf.  Mało rzetelne informacje.  

Często. 

• Like 1

Prawdopodobnie najlepszy blog na temat SEO SzlafRock.pl -   Certyfikat SSL

29 minut temu, MKucinski napisał:

to znaczy że źle wpisana fraza

raczej ta fraza ma się dostosować do mnie a nie ja do niej -> jak potrzebuję montażu anteny to nie interesuje mnie antena z instrukcją montażu :)

cóż pozycjonowanie takie właśnie robi :)

• Like 1

2 godziny temu, SzlafRock napisał:

Z reguły pierwsze pozycje to sztucznie napędzany syf.  Mało rzetelne informacje.  

Często. 

Pewnie, ludzie pchają syf do topów płacąc za to kupę kasy a na dalszych pozycjach są same perełki....:D

Ja nie :P jak nie znajde na pierwszej to zmieniam szukany tekst żeby bardziej pasował. Ale legenda głosi że ktoś tam kiedyś kliknął… a inna legenda głosi że tam najlepiej ukryć dowody zbrodni :P

są wytrwałe osoby co klikają nawet dalej, w poszukiwaniu informacji czy usługi ale to znikomy procent.

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Wszystko zależy od tego, czego szukamy. Jeżeli szukasz opinii na temat produktu czy firmy to często przeglądasz wiele stron. Jeżeli chcesz coś szybko kupić i dodatkowo znajdziesz to w TOP5 to nie musisz szukać dalej. Niektórzy świadomie albo nieświadomie omijają linki sponsorowanie.... i pewnie myślą, że kolejne nie są sponsorowane :)

Izolacje natryskowe pianką PUR http://ocieplenie-poddasza.com.pl/cennik-izolacje-pianka-pur Skuteczne ocieplenie poddasza.

do drugiej strony wyników przechodzi bardzo mała ilość użytkowników. I teraz w zależności jak często są wyszukiwane twoje frazy - jeżeli do 500 x miesięcznie to nie licz na wielki traffic. Niestety ale musisz cisnąć do Top3, bo oni zgarniają najwięcej.

Polecam blog o pozycjonowaniu stron w Niemczech - pozycjonowanie Niemcy. Na tym blogu pisze też na temat pozycjonowanie stron w google.de

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.