oktus

Przycisk "Przejdź niżej..."

Polecane posty

Cześć!

Niestety nie odszukałem tu bezpośredniego wątku dotyczącego tematu, a także bezpośredniej odpowiedzi na pytanie w sieci.

Posiadam stronę opartą o Wordpress. Po wejściu na stronę główną ukazuje się okno ze zdjęciem w tle strony oraz dwoma przyciskami - "Przejdź do forum", do którego podlinkowałem forum dyskusyjne, a także przycisk "Przejdź niżej...", który ma na celu przeniesienie użytkownika do bloku niżej gdzie pojawiają się informacje o stronie, aktualności i odnośniki do podstron. W związku z tym chciałbym zadać pytanie - w jaki sposób mogę przypisać przyciskowi funkcję slidera, który przeniesie użytkownika do kolejnego bloku niżej?

Dzięki za odpowiedź,
Pozdrawiam!

jak dobrze rozumiem to chyba Tobie chodzi o kotwicę

czyli np coś takiego jak w tym poście

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Trochę po czasie, ale odpiszę w temacie. Dzięki serdeczne za odpowiedź. Tak, chodziło o kotwicę. Przeczytałem post wrzucony przez Ciebie. To podsunęło mi myśl, żeby sprawdzić z poziomu panelu WP zawartość plików CSS jak nazywają się poszczególne sekcje. Doszedłem, że interesująca mnie sekcja ma nazwę "focus". Nie trzeba było więc w przypadku WP dodawać kodu, a po prostu wrzucić odnośnik http://twojastrona.pl#focus 

Pozdrawiam!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Seochess.pl
      Wykonam kompleksowe usługi SEO dla klienta indywidualnego jak i firm. Link Building najwyższej klasy. Seo jest jak partia szachów. Rozegraj swoją konkurencję już teraz. Zobacz moje usługi!

STRATEGICZNE PLANOWANIE

Twoja strona potrzebuje strategicznego planowania i dobrze zoptymalizowanej kampanii backlinkowej. W dzisiejszych czasach odpowiednia optymalizacja i kampania backlinkowa to podstawa. 80 % sukcesu. Brak odpowiedniego zaplecza nigdy nie pozwoli Ci dostać się na sam szczyt wyszukiwarek. Współpracując ze mną masz pewność, że otrzymujesz usługę czy produkt, który pozwoli ci na optymalizację i backlinking 21 wieku. Rozegraj przeciwnika razem z nami !

CZAS TO PIENIĄDZ

Twój czas to pieniądz. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego każde zlecenie wykonujemy w tempie ekspresowym! Maksymalny czas wykonania usługi to 10 dni, jednak nasza średnia jest dużo lepsza! Robimy wszystko, abyś był zadowolony. Bardzo istotny jest dla nas także fakt, abyś brał czynny udział w tym co robimy i nanosił zmiany czy poprawki. Współpraca popłaca! Nie zapomnij również dobrze zoptymalizować swojego zamówienia pod względem logistycznym, tak aby miało ono sens.Każdy detal ma znaczenie…

EFEKT GWARANTOWANY

Wszystko co robimy, to najwyższej jakości usługi Backlinkowe. Link building ma swoje wady i zalety, ale jest niezbędny abyś zaistniał w wyszukiwarce i pokonał swoją konkurencję. Nasza rola polga na tym, aby nawigować twój ruch na szachownicy wyszukiwarek i prowadzić Cię krok po kroku do zwycięstwa. Warto pamiętać, że kampania backlinkowa powinna być przeprowadzona w odpowiedni i zrównoważony sposób.

Rozegraj przeciwnika razem z nami!

Oferta detaliczna :

Profile forumowe :

- Polskie
      - Zagraniczne (język angielski)
      - do 3 komentarzy na każde konto
      - wybrany anchor text i słowo kluczowe

Blogi Expires :

a) Blogi Tumblr 

- PA>27 + 10 zespinowanych artykułów + anchor text
      - PA>30-34 + 10 zespinowanych artykułów + anchor text
      - PA>35 + 10 zespinowanych artykułów + anchor text
      - PA>40 + 10 zespinowanych artykułów + anchor text
      * PA >35 ORAZ PA>40 nie zawsze dostępne!

Blogi Wordpress

c) Blogi Weebly

- Content building - artykuły wysokiej jakości, opytmalizacja wordpressa pod szybkość i seo, proste landing page pod proste produkty które dobrze konwertują.

- Trust Ranki - serwisy internetowe o wysokim PA ORAZ DA - czyli tworzymy konto i zostawiamy link w sygnaturce/strona internetowa/about

- Optymalizacja - Seo Audyt + monitoring pozycji w google (Rank Tracking via Scrapebox ) + raport

Proszę zapytać o ofertę na dane kontaktowe. 

Dane kontaktowe:

Tomasz Roman
      support@seochess.pl
      info@seochess.pl
    • Przez nosluj
      Cześć! 
      Wczoraj zaczęłam pracować na bezpłatnym motywie OlsenLight. Utworzyłam motyw potomny.
      I tu dwie rzeczy które chciałabym zmienić a stanęłam w miejscu. Zwłaszcza, że doświadczenia zero.

1) Mój motyw nie ma opcji publikowania postów bez panelu bocznego, pobrałam wtyczkę Fullwidth Page Templates która zjada nie tylko panel boczny, ale też wszystko inne z możliwością komentarzy. Co prawda jedna z opcji powinna je pozostawić, ale i tak znikają.
      Chciałabym aby panel boczny pozostał tylko na stronie głównej, kontaktowej itp. Posty miałyby wyświetlać się na całej stronie. I teraz pytanie, gdzie grzebać i jak?

2) Chciałabym zmienić napis w opcji "czytaj dalej" na stronie głównej, ze względu na to, że wyświetla się w języku angielskim a moja strona jest polskojęzyczna.

• Przez seo-synonimy
      Stworzę zaplecze na Twoim hostingu!

Oferuję stworzenie unikalnego zaplecza internetowego na hostingu. Zaplecze oparte na systemie CMS WordPress.  W skład usługi wchodzi instalacja i podstawowa konfiguracja i optymalizacja CMS, dobranie grafiki oraz publikacja do 7 tekstów + mediów (grafika, filmy).

Cena strony bez tekstów - 100 PLN (darmowa templatka lub templatka premium dostarczana przez zleceniodawcę)
      Cena strony z tekstami (7 unikalnych tekstów, długość 1200-2000 znaków ze spacjami + grafika do każdego wpisu) - 190 PLN

Istnieje możliwość indywidualnego doboru ilości tekstów (cena ustalana indywidualnie). Rabaty udzielam przy zamówieniu na 5 i więcej stron.
      Do wykonania usługi potrzebuję domeny i dostępu do konta ftp oraz DA.
      W razie pytań lub chęci zweryfikowania portfolio proszę o kontakt na: damian@seo-synonimy.pl

• Przez evnee
      Cześć.
      Na sprawach związanych z SEO nie znam się zupełnie. Stworzyłem sobie stronę na własnym hostingu, na własnej domenie (jedno i drugie na OVH) jakoś we wrześniu(domena od 2015 bodaj, wcześniej jakiś darmowy hosting). Do WP doinstalowałem YoastSEO, skonfigurowałem wg tutoriali itp. Na każdej podstronie robię wszystko wg instrukcji ktore daje yoastSEO. Jako głowny keyword strony ustawiłem "fotograf łódź". Nie spodziewam się fanfarów, ale chciałbym, by strona w ogóle wyświetlała się w google! Jest 15 stron wyników, na żadnej z nich nie widnieje moja strona. Wyszukując po nazwie własnej odnajduje ją oczywiście bez problemu. Próbuję ustalić przyczynę braku wyświetlania się strony, czy ktoś będzie na tyle miły, by pomóc mi przez to przebrnąć? 

www.akshoot.pl adres strony jako kod, bo nie chce, by administracja myślała że po prostu linkuję
    • Przez bestos
      Zlecę wykonanie strony firmowej - prostej, kilku stronicowej na darmowym szablonie WP
      Wordpress na domenie już zainstalowany.

Zlecę:
      - Napisanie tekstów
      - Dostosowanie darmowego szablonu

Dostarczę:
      - Dane do panelu administracyjnego WP
      - Przykłady
      - Zdjęcia

Chętnie dopłacę za miejsce na serwerze (zawsze to inny kolejny IP)

Kilka stron do roboty, to zapleczówka ale ma wyglądać
      Decyduje Cena i termin realizacji
      Proszę pisać na PW lub Email: jump0ncash@gmail.com