• ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez MyDevil
      Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w naszym programie partnerskim hostingu MyDevil.net.
      Osoba która skorzysta z Twojego kodu polecającego otrzymuje 50% zniżki na pierwszy okres ważności usługi (nie wliczając okresu testowego, przy nim na drugi okres).
      Ty otrzymujesz 50% jej pierwszej wpłaty za pierwszy okres usługi (nie wliczając okresu testowego, przy nim na drugi okres) oraz 10% jej następnych wpłat za następne okresy ważności.

Informacje o naszej ofercie (w tym wymienione wiele technologii które wspieramy) znajdziesz bezpośrednio na naszej stronie:
      https://www.mydevil.net/

Zebrane środki w formie wPLN możesz wykorzystać na usługi oferowane przez naszą firmę. Więc możesz zapewnić sobie profesjonalny hosting jak i usługi dodatkowe bez żadnych opłat z tego wynikających http://zarabiam.com/images/smilies/smile.gif

50% zniżka jak i prowizja wynika z aktywnej obecnie promocji "Zyskaj więcej na polecaniu MyDevil.net" która trwa do 30.04.2018 godziny 23:59. Po tym czasie 50% zniżka za pierwszy okres usługi jak i prowizja dla właściciela kodu polecającego za skorzystanie z jego kodu polecającego obniżona jest do standardowej wartości 20%.

Nasza oferta:
      https://www.mydevil.net/oferta.html

Regulaminy:
      Promocja "Zyskaj więcej na polecaniu MyDevil.net":
      https://www.mydevil.net/regulaminy,20.html
      Regulamin programu partnerskiego:
      https://www.mydevil.net/regulaminy,4.html
    • Przez jane_aivix
      Witam wszystkich! 

Aivix jest bezpośrednim reklamodawcą produktów Zdrowia i Urody (COD) oraz ofert Finansowych (Forex/Crypto). Także mamy sporo innych kategorii ofert do wyboru:  randki, sweep-y, mobile...Wszystko z najlepszym CR! 

Co oferujemy:
      1. Własne produkty z indywidualnymi warunkami 
      2. Unikalny produkt dla niszy Zdrowia i Urody - krem antycellulitowy Nivele;
      3. Ciągła ekspansja nowych GEO oraz produktów. Świeże nazwy i unikalne produkty dla lepszego CR!
      4. Przetestowane tunele sprzedażowe, więc nie musisz tracić czasu i pieniędzy na testowanie.
      5. Własne Call Centre z profesjonalnym zespołem sprzedażowym , zamiast zwykłych "autoresponderów";
      6. Indywidualne warunki dla afiliantów;
      7. Dla sprawdzonych partnerów - indywidualne warunki płatności i unikalne oferty.

Zarejestruj się tutaj , z przyjemnością rozpoczniemy z Tobą współpracę! 
      Jeśli nadal masz jakieś dalsze pytania to napisz, porozmawiajmy: support@aivix.com
    • Przez CashinPills
      Cash In Pills to program z mocną, wieloletnią pozycją na rynku oferujący 30% prowizji od ceny każdego sprzedanego produktu z polecenia. Oferujemy również 5% prowizji od wszystkich sprzedaży wygenerowanych za pośrednictwem partnera, któremu poleciłeś nasz serwis. 
      W ofercie produktowej posiadamy ponad 60 produktów w różnych kategoriach takich jak zdrowie i uroda, męskie sprawy, kulturystyka czy odchudzanie. Do każdego produktu udostępniamy materiały hostowane lub (szablony stron, e-mail, bannery, zdjęcia, filmiki itp.) do pobrania dostępnych w wielu wersjach językowych.
      Bardzo łatwy system śledzenia na bazie linku (również w wersji geo-target'owanej) umożliwia każdemu błyskawicznie zacząć promowanie.

Serdecznie zapraszamy na stronę www.cashinpills.com gdzie dowiecie się wiele więcej oraz do kontaktu jeżeli macie jakiekolwiek pytania.
      e-mail: help@cashinpills.com
      telefon: 791 227 338
    • Przez plaxton
      Zacząłem przygodę z adwordsem i według mnie system aukcji i kierowania reklam jest bardzo głupi - reklamy się nie chcą wyświetlać.

Pierwsza kampania - dopasowanie przybliżone.
      Stawka 4 zł za klik.
      Słowa kluczowe wzięte z planera - raczej ogólne : naklejki ścienne , naklejki na ścianę, naklejki do kuchni, naklejki dekoracyjne itd
      Jedna reklama z tekstem naklejki na ścianę do wszystkich fraz.
      Reklama się wyświetla , ze względu na pojedynczą reklamę i dopasowanie, jakość jest niska i dużo kosztuje mnie klik.

Druga kampania - dopasowanie z modyfikatorem.
      Stawka 4 zł za klik.
      Zrobiłem krótka listę najważniejszych i najczęściej wyszukiwanych fraz.
      naklejki = synonim nalepki
      Zrobiłem grupy reklam osobno dla fraz z nalepki i osobno dla naklejki. Każda z grup ma kilka reklam z konkretną frazą np: naklejki dekoracyjne kolejna reklama naklejki na ścianę itd... , aby zwiększyć dopasowanie fraz do reklamy. Zoptymalizowałem stronę docelową pod te najczęściej wyszukiwane frazy aby zwiększyć dopasowanie reklamy do strony.

Efekt ?
      Gdy wpisuje frazę w google np naklejki do kuchni, wyświetlana jest reklama ze słowem w reklamie naklejki dekoracyjne, mimo że wiem że zrobiłem reklamę specjalnie z tekstem naklejki do kuchni.
      Paranoja !
      Słupki nieznacznie się podniosły na początek, ale cena za klik nie spadła.
      Po pewnym czasie reklamy w ogóle przestały się wyświetlać !

Coś robie nie tak ?