• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez DARIANO33
      WITAM WAS!

Może mi ktoś przybliżyć w jakiej technologii robione są aktualne strony www chodzi mi o nowy trend stron w których wszystko jest kwadratowe, są od razu represywne, niby nic wielkiego ale podczas przewijania na niektórych stronach są nawet fajne efekty. Chodzi mi o to jak wykonane są elementy strony w których po przewinięciu w dół strony przykładowo dzieje się jakaś akcja (licznik zaczyna liczyć, elementy się przesuwają, zdjęcie stoi w miejscu a reszta się przewija itp.. itd..) mam nadzieję że wiecie o jakie strony mi chodzi...

Co raz większa ilość stron wykonana jest już w takim trendzie.

Czy jest to połączenie po prostu zwykłego CSSa i HTMLa z elementami JS i JQ? czy może to się jakoś nazywa i jest na to jakiś generator etc..

Jak wykonać taki szablon czy są gdzieś gotowe moduły do wykonania tego?

Z góry proszę o wyrozumiałość. Jestem początkujący i chcę zrobić sobie stronę na swoje potrzeby w takiej technologii.
      Pozdrawiam,
      Dariusz
    • Przez konst-anty
      Witam,

pierwsza sprawa zaznaczam, że moja wiedza o JS jest równa 0, więc proszę o wyrozumiałość.

Sprawa wygląda tak.

Chciałbym ukryć przed botami wyszukiwarek wybrane treści zapisane w dokumencie html znajdujące się w divach.

znalazłem rozwiązanie w postaci umieszczenia tych tekstów w dokumencie javascript i zablokowania do niego dostępu przez robot.txt.

User-Agent: *
      Disallow:
      Disallow: /js

Sitemap: http://jakaśdomena.pl/sitemap.xml

mój dokument js wygląda tak:

$(document).ready(function(){     showLists(); });   I teraz trzymajcie się, nie wiem co dalej robić, tzn gdzie wpisać ten tekst w dokumencie js oraz jak "wsadzić" go do HTML.   rozwiązanie znalazłem na http://stackoverflow.com/    
    • Przez Paprika
      Zlecę przenoszenie projektów graficznych z Photoshopa do layoutu stron.
      Grafika dostarczana jest w warstwach, wymagane jest RWD oraz paralax i inne efekty.
      Zarówno do popularnych CMS jak i autorskich.

Dane kontaktowe: prestovente@gmail.com
    • Przez koprobo
      Witam serdecznie całą społeczność Użytkowników tego forum,

Jestem początkującym programistą webowym. Bardzo chętnie wykonam za niewielkie pieniądze dobrze przygotowaną, lekką stronę internetową, w celu budowania własnego portfolio. Wykorzystuję HTML 5, CSS 3 oraz framework Bootstrap. W przypadku chęci podjęcia kontaktu i zlecenia mi wykonania strony, proszę o kontakt e-mailowy:
      lukasz.kasza90@gmail.com  

Pozdrawiam,
      Łukasz
      Dane kontaktowe: przynajmniej email w tagu [code] będą widoczne tylko dla zalogowanych
    • Przez seo-synonimy
      Stworzę zaplecze na hostingu
      Oferuję stworzenie unikalnego zaplecza internetowego na hostingu. Zaplecze oparte na systemach CMS (Joomla lub WordPress - do wyboru).
      W skład usługi wchodzi instalacja i podstawowa konfiguracja CMS, dobranie grafiki oraz publikacja tekstów + mediów (grafika, filmy).
      Cena strony bez tekstów - 60 PLN
      Cena strony z tekstami (7 unikalnych tekstów, długość 1200-2000 znaków ze spacjami + grafika do każdego wpisu) - 100 PLN
      Istnieje możliwość indywidualnego doboru ilości tekstów (cena ustalana indywidualnie). Rabaty udzielam przy zamówieniu na 5 i więcej stron.
      Do wykonania usługi potrzebuję domeny i dostępu do konta ftp oraz DA.
      W razie pytań lub chęci zweryfikowania portfolio proszę o kontakt na: seo-synonimy@o2.pl

Stworzę zaplecze na darmowych platformach blogowych
      Oferta obejmuje tworzenie blogów na darmowych platformach blogowych (Web 2.0). Blogi mogą spełniać funkcję zaplecza pozycjonerskiego. Każdy blog ma inną grafikę. Zapewniam podstawową konfigurację (zmiana tytułu, przyjazne linki). Zakładam strony na różnych platformach (gwarancja różnych ip).
      Pakiet 5 blogów
      Cena bez tekstów: 20 PLN
      Cena z tekstami (na każdym blogu 7 unikalnych tekstów, długość 1200-2000 znaków ze spacjami + grafika do każdego wpisu): 210 PLN
      Cena blogów z 1 tekstem z synonimami (1500-2000 znaków po wygenerowaniu): 30 PLN

Pakiet 10 blogów
      Cena bez tekstów: 40 PLN
      Cena z tekstami (na każdym blogu 7 unikalnych tekstów, długość 1200-2000 znaków ze spacjami + grafika do każdego wpisu): 400 PLN
      Cena blogów z 2 tekstami z synonimami (1500-2000 znaków po wygenerowaniu): 60 PLN

Pakiet 20 blogów
      Cena bez tekstów: 80 PLN
      Cena z tekstami (na każdym blogu 7 unikalnych tekstów, długość 1200-2000 znaków ze spacjami + grafika do każdego wpisu): 780 PLN
      Cena blogów z 4 tekstami z synonimami (1500-2000 znaków po wygenerowaniu): 120 PLN

Możliwość indywidualnego ustalenia ilości tekstów
      Większe ilości blogów wyceniane indywidualnie.
      Po wykonaniu zlecenia przekazuję raport z dostępem do każdego bloga.
      W razie pytań lub chęci zweryfikowania portfolio proszę o kontakt na: seo-synonimy@o2.pl