• ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Mateusz M.
      Witam wszystkich, 

Prowadzisz startup i poszukujesz programisty?
      Chętnie dołączę do już funkcjonującego lub będącego na początkowym etapie funkcjonowania przedsięwzięcia.

Doświadczenie
      Posiadam 8 letnie doświadczenie komercyjne, 4 lata jako etatowy full stack.
      Budowałem wiele zróżnicowanych rozwiązań.
      Około 1000 (słownie tysiąc) klientów na liczniku (więcej info na priv).

Technologie bazowe (w skrócie)
      HTML5, CSS3, Bootstrap, JavaScript, jQuery, MySQL

Najlepiej zdalnie / Bielsko-Biała (niedawno relokowałem z Wrocławia ale w przyszłości możliwa zmiana miejsca)
      Oferuję pełne zaangażowanie.

Zainteresowany?
      Zapraszam na priv.

(publikuję na PiO ze względu na duży zasięg)
    • Przez Mar
      Witam,

Zlecę drobną modyfikację strony na na Wordpressie, zmiana polega na modyfikacji wyglądu i działania nagłówka oraz menu.

Osoby ze znajomością skryptu oraz podstawami html/php/css proszę o kontakt przekaże więcej szczegółów.

Kontakt:
      kontakt[małpa]katalogiseo.info

Pozdrawiam,
      M.
    • Przez DARIANO33
      WITAM WAS!

Może mi ktoś przybliżyć w jakiej technologii robione są aktualne strony www chodzi mi o nowy trend stron w których wszystko jest kwadratowe, są od razu represywne, niby nic wielkiego ale podczas przewijania na niektórych stronach są nawet fajne efekty. Chodzi mi o to jak wykonane są elementy strony w których po przewinięciu w dół strony przykładowo dzieje się jakaś akcja (licznik zaczyna liczyć, elementy się przesuwają, zdjęcie stoi w miejscu a reszta się przewija itp.. itd..) mam nadzieję że wiecie o jakie strony mi chodzi...

Co raz większa ilość stron wykonana jest już w takim trendzie.

Czy jest to połączenie po prostu zwykłego CSSa i HTMLa z elementami JS i JQ? czy może to się jakoś nazywa i jest na to jakiś generator etc..

Jak wykonać taki szablon czy są gdzieś gotowe moduły do wykonania tego?

Z góry proszę o wyrozumiałość. Jestem początkujący i chcę zrobić sobie stronę na swoje potrzeby w takiej technologii.
      Pozdrawiam,
      Dariusz
    • Przez konst-anty
      Witam,

pierwsza sprawa zaznaczam, że moja wiedza o JS jest równa 0, więc proszę o wyrozumiałość.

Sprawa wygląda tak.

Chciałbym ukryć przed botami wyszukiwarek wybrane treści zapisane w dokumencie html znajdujące się w divach.

znalazłem rozwiązanie w postaci umieszczenia tych tekstów w dokumencie javascript i zablokowania do niego dostępu przez robot.txt.

User-Agent: *
      Disallow:
      Disallow: /js

Sitemap: http://jakaśdomena.pl/sitemap.xml

mój dokument js wygląda tak:

$(document).ready(function(){     showLists(); });   I teraz trzymajcie się, nie wiem co dalej robić, tzn gdzie wpisać ten tekst w dokumencie js oraz jak "wsadzić" go do HTML.   rozwiązanie znalazłem na http://stackoverflow.com/    
    • Przez Paprika
      Zlecę przenoszenie projektów graficznych z Photoshopa do layoutu stron.
      Grafika dostarczana jest w warstwach, wymagane jest RWD oraz paralax i inne efekty.
      Zarówno do popularnych CMS jak i autorskich.

Dane kontaktowe: prestovente@gmail.com